Hem


Mart
Rank: ()



Event Placering
Minnestävling Björn Eriksson13
AfterWork Torsdag (breakers choice)13
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 7
Karlstad 9 ball HCP13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Måndagstävling UBS17
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 617
Stars Hallcup HT20/VT217
Konstkuppen på Biljardpalatset25
Slutspel Biljardärens vårcup.25
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 517
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Stars Hallcup HT20/VT21 (max 32 deltagare)
lördags lek13
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 417
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 317
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Stars Hallcup HT20/VT21 (Max 32 deltagare)25
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Karlstad 9 ball HCP13
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 2
Torsdags AfterWork (breakers choice)7
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 1
Karlstad 9 ball HCP25
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
BK Örnen Sommartävling 9Ball17
Karlstad 9 ball HCP17
Torsdags AfterWork (breakers choice)
BK Örnen Sommartävling 9Ball13
SBS KM 9-Ball, Årsmöte - Biljardpalatset17
SBS Slutspel från vår/konstkuppen, Biljardpalatset25
Karlstad 9 ball HCP13
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS13
Tisdagstävling SBS 9-Ball, Biljardpalatset
Torsdags AfterWork (breakers choice)7
BK Örnen Sommartävling 9Ball13
Sundsvall Sommartävling17
BK Örnen Sommartävling 9Ball17
Måndagstävling UBS13
Karlstad 9 ball HCP
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Karlstad 9 ball HCP13
BK Örnen Sommartävling 9Ball
FörMidsommartävling9
Karlstad 9 ball HCP13
Karlstad 9 ball HCP
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS13
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Måndagstävling UBS13
Karlstad 9 ball HCP25
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Torsdags AfterWork (breakers choice)9
Karlstad 9 ball HCP25
Torsdags AfterWork (breakers choice)
BK Örnen Sommartävling 9Ball13
Karlstad 9 ball HCP25
BK Örnen Sommartävling 9Ball
Karlstad 9 ball HCP25
Lördagstävling13
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Karlstad 9 ball HCP25
Karlstad 9 ball HCP25
Karlstad 9 ball HCP25
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 16
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS13
Karlstad 9 ball HCP
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 157
Hallcupen V T 2020 omg 14
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS13
Karlstad 9 ball HCP25
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 13
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen V T 2020 omg 12
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Karlstad 9 ball HCP25
Påskcupen 202025
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 1117
Måndagstävling UBS17
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Karlstad 9 ball HCP9
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 10
Karlstad 9 ball HCP25
Torsdags AfterWork (breakers choice)
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären25
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 917
Karlstad 9 ball HCP25
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS)13
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset25
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset25
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 8
Karlstad 9 ball HCP25
Lördagstävling 10-ball17
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 7
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 613
Tables17
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären25
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Karlstad 9 ball HCP17
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 517
Torsdags Afterwork (breakers choice)13
Tables17
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 313
Torsdags AfterWork (breakers choice)9
Stars Hallcup HT19/VT2017
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS25
Måndagstävling UBS17
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären25
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären25
Torsdags AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 1
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Torsdags AfterWork (breakers choice)9
Tables13
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Tisdagstävling SBS -Biljardpalatset33
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset25
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset33
Tables13
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
SLUTSPEL SBS ¨Konstkuppen¨Hösten 201925
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Sundsvalls jultävling25
AfterWork torsdagstävling13
Karlstad 9 ball HCP25
Luciapokalen13
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball33
Tables17
Afterwork torsdagstävling13
Torsdagstävling Biljardären 9-ball25
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball25
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1617
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Karlstad 9 ball HCP
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball25
Karlstad 9 ball HCP25
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1513
Stars Hallcup HT18/VT1913
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären25
Tisdag AfterWork (breakers choice)7
Söndags 5:a-9a Hcp7
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball33
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1413
Karlstad 9 ball HCP
Tisdag AfterWork (breakers choice)
julcupen 201933
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären25
Måndagstävling UBS17
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball33
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1313
Måndagstävling UBS17
Karlstad 9 ball HCP25
Tisdag AfterWork (breakers choice)13
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären25
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball33
Biljardärens höstcup25
Karlstad 9 ball HCP25
Söndags 5:a-9:a Hcp17
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Karlstad 9 ball HCP13
Tisdag AfterWork (breakers choice)
Söndags 5:a-9:a Hcp17
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball25
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
Kari13
Tables
Lördagstävling 10-ball13
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
Måndagstävling UBS17
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS)17
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären13
Tables25
AfterWork (breakers choice)13
AfterWork (breakers choice)13
Måndagstävling UBS17
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball25
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären13
Lördagstävling!13
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären25
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball25
AfterWork (breakers choice)13
Karlstad 9 ball HCP17
Måndagstävling UBS25
Måndagstävling UBS17
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 6
AfterWork (breakers choice)
Karlstad 9 ball HCP17
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS)17
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball25
Karlstad 9 ball HCP
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 57
Torsdagstävling Biljardären 9-ball25
Måndagstävling UBS17
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS Art 9-Ball33
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären13
Måndagsgurkan UBS17
Tables17
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball25
Tisdag AfterWork (breakers choice)13
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Karlstad 9 ball HCP17
Tisdagstävling "Kontstkuppen" SBS 9-Ball25
Tisdag AfterWork (breakers choice)7
Stars Hallcup HT1913
Måndagstävling UBS17
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 3
8-Ball KM Looser17
Tisdag AfterWork (breakers choice)
Tables17
Lördagstävling 9-ball13
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 2
AfterWork (breakers choice)13
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1
Karlstad 9 ball HCP17
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball33
Slutspel Sommarcupen 201925
Tisdagstävling Hcp, BiljardPalatset,25
Tisdagstävling Hcp, 9-ball, Biljardpalatset25
Helt apropå13
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball7
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Tisdagstävling Hcp, 10-ball, Biljardpalatset25
AfterWork (breakers choice)
SBS Tisdagstävling, HCP
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
SBS Tisdagstävling 9-ball25
AfterWork (breakers choice)13
Torsdagstävling 9-Ball Hcp, Biljardären.13
Tables17
NBC 9-ball HCP tävling
SBS Tisdagstävling25
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären13
AfterWork (breakers choice)7
SBS Tisdagstävling25
SBS Tisdagstävling25
AfterWork (breakers choice)
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS13
AfterWork (breakers choice)7
Måndagstävling UBS25
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS13
Måndagstävling UBS17
SBS Tisdagstävling25
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
AfterWork (breakers choice)7
AfterWork (breakers choice)7
SBS Tisdagstävling25
Måndagstävling UBS13
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären25
BK Örnen Sommartävling 9Ball7
Afterwork (breaker choice)7
Tables17
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup25
Måndagstävling UBS17
Karlstad 9 ball HCP13
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
AfterWork (breakers choice)13
Karlstad 9 ball HCP13
AfterWork (breakers choice)
Måndagstävling UBS17
Måndagstävling UBS17
NBC söndags 9-ball HCP tävling9
Karlstad 9 ball HCP13
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1517
AfterWork (breakers choice)
KM 8-ball Biljardären17
Tisdag SBS ”Konstkuppen” 9-Ball
Måndagstävling UBS17
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 14
AfterWork (breakers choice)13
Stars lördagstävling7
Måndagstävling UBS17
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 13
AfterWork (breakers choice)13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Måndagstävling UBS17
Helt apropå13
BKM 9-Ball För medlemmar17
AfterWork (breakers choice)13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Måndagstävling UBS17
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
Påskcupen17
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball33
AfterWork (breakers choice)13
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1013
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären25
AfterWork (breakers choice)13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Måndagsgurkan UBS25
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 917
Tables17
AfterWork (breakers choice)
Torsdagstävling Biljardären 9-ball25
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 8
Karlstad 9 ball HCP
AfterWork (breakers choice)13
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Karlstad 9 ball HCP13
AfterWork (breakers choice)13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball25
Multiball (breakers choice)17
AfterWork Sundsvall13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Måndagsgurkan UBS5
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 6
Karlstad 9 ball HCP13
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 513
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Balll33
Tables
Måndagsgurkan UBS25
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Jormas Minne25
NBC söndags 10ball HCP tävling
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Måndagsgurkan UBS25
NBC söndags 9ball HCP tävling9
Karlstad 9 ball HCP13
Måndagsgurkan UBS25
NBC söndags 10ball HCP tävling13
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 2
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 113
NBC söndags 9ball HCP tävling13
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Karlstad 9 ball HCP9
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball33
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Hallcup HT -18 Karlskoga deltävling 16
NBC söndags 10ball HCP tävling17
Konstkuppen Pool Art 9-Ball33
NBC lördags tävling 9ball HCP13
SBS Tisdagstävling25
Karlstad 9 ball HCP9
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup25
Karlstad 9 ball HCP17
Hallcup HT -18 Karlskoga deltävling 1317
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Stötens Jultävling33
Karlstad 9 ball HCP13
SBS 9-Ball Pool Art Cup25
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 1113
Karlstad 9 ball HCP13
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Stars Hallcup HT18/VT197
Måndagsgurkan UBS17
10-ball hcp17
Tables13
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS)9
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS)17
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Måndagsgurkan UBS25
Stars Hallcup HT18/VT19
NBC lördags tävling 9ball HCP25
Karlstad 9 ball HCP13
Klubbtävling 9-ball hcp13
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Karlstad 9 ball HCP17
NBC lördags tävling med HCP
Eje Open 201817
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
9-ball Hcp17
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
10-Ball med Handikapp13
Stars Hallcup HT18/VT197
10-Ball Tävling med Handikapp17
Stars Hallcup ht18/vt197
SBS 9-Ball Pool Art Cup
SBS 9-Ball Pool Art Cup
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 713
Lördagstävling 5-9:a hcp13
Måndagsgurkan UBS13
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 613
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
10-Ball Tävling med Handikapp25
NBC lördags tävling med HCP
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Måndagsgurkan UBS
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS)17
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS)17
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 413
SBS 9-Ball Pool Art Cup
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 3
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS13
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
Förpremiär ÅC13
NBC lördags 10ball HCP9
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 213
Måndagsgurkan UBS17
NBC lördags HCP tävling17
SBS 9-Ball Pool Art Cup33
SBS 9-Ball Pool Art Cup25
8-Ball KM Loosersidan17
SBS KM 9-ball33
Slutspel Sommarcupen 2018 9-ball25
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Art Sommarcup Tisdagar 2018 9-ball
Art Sommarcup tisdagar 2018 10-ball25
Karlskoga SommarTävling 57
Art Sommarcup Tisdagar 2018 8-ball25
Karlskoga SommarTävling 4, 9-ball7
BK Örnen Söndags Sommartävling 3. 8 Ball Race to 9
Sommarpokalen UBS13
Art Sommarcup tisdagar 8-ball25
Art Sommarcup tisdagar 201833
Karlskoga MidsommarDags Tävling
Stars Sommarserie 2018 (2/5)13
Art Sommarcup tisdagar 2018
Art Sommarcup tisdagar 201825
Art Sommarcup tisdagar BiljardPalatset25
Slutspel Tisdagstävling 9-Ball Art Cup25
NBC söndags 9ball HCP7
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS
Måndagsgurkan UBS13
Måndagsgurkan UBS13
Måndagsgurkan UBS13
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup Sista före slutspel33
NBC söndags 10ball HCP7
Måndag nummer 2013
Tisdagstävling Art 9-ball Cup25
Måndag nummer 1913
5:a-9:a Eskilstuna HCP13
Måndag nummer 1813
Måndagsgurkan UBS17
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling Art 9-ball Cup33
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 1613
NBC söndags 9ball HCP7
5:a-9:a Eskilstuna HCP17
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndag nummer 17
Måndagsgurkan UBS25
5:a-9:a Eskilstuna HCP13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndag nummer 1613
Stars Lördagstävling # 125
Måndagsgurkan UBS25
Stars Open 201833
5:a-9:a Eskilstuna HCP13
Måndag nummer 1513
Tisdagstävling Art 9-Ball33
NBC söndags 10ball HCP
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
5:a-9:a Eskilstuna HCP13
Måndag nummer 1417
NBC söndags 9ball HCP13
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 1217
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nummer 1313
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nummer 1213
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
NBC Söndagstävling 10-ball HCP
5:a-9:a Eskilstuna HCP17
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 1013
Måndagsgurkan UBS17
5:a-9:a Eskilstuna HCP13
NBC söndags 9ball HCP13
Måndag nummer 1113
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 913
Stars Lördagstävling # 11
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
5:a-9:a Eskilstuna HCP17
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 813
Måndagsgurkan UBS17
NBC Söndagstävling 9-ball HCP
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 717
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndag nummer 813
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 613
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndag nummer 713
NBC Söndagstävling 9-ball HCP13
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Stars Lördagstävling *Special Edition*17
Måndag nummer 613
NBC Söndagstävling 10-ball HCP13
Stars Lördagstävling # 99
Stars Lördagstävling # 87
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndagsgurkan UBS17
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 317
NBC Söndagstävling 9-ball HCP13
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagstävling 9-ball Art Cup33
Måndag nummer 413
NBC Söndagstävling 10-ball HCP13
Måndagsgurkan UBS17
NBC Lördagstävling 5-9:a7
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup33
Måndag nummer 313
NBC Söndagstävling 9-ball HCP7
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 113
Tisdagstävling Biljardpalatset33
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nummer 29
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1613
Stars Lördagstävling # 613
Stars Lördagstävling # 57
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nummer 113
Stars Lördagstävling # 4
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1513
Tisdagstävling Biljardpalatset33
Nyårscup 10-Ball se Facebook33
Tisdsgstävling 9-ball på Palatset25
Jultävling Eskilstuna25
Måndagsgurkan UBS17
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1413
Måndagsgurkan UBS17
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna - Sista !!17
Måndagsgurkan UBS17
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna17
Måndag nr1613
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1313
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1213
Måndagsgurkan UBS17
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna17
NBC Söndagstävling 9-ball HCP17
Slutspel 9-Ball Art Cup Höst 2017 SBS25
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS25
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS33
Måndag nr1513
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nr1413
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 11
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien)17
NBC Söndagstävling 9-ball HCP17
Måndagsgurkan UBS25
Tisdagstävling 9-ball Art Cup SBS33
Måndag nr1313
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS25
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 1013
NBC Söndagstävling 10-ball HCP
Måndag nr129
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 913
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS33
NBC Söndagstävling 9-ball HCP17
Måndagsgurkan UBS17
Måndag nr1113
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 813
Måndagsgurkan UBS13
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS33
Karlskoga Open 2017 Scotch Dubbel 9-Ball17
Måndag nr109
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 7
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna17
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagstävling 9-Ball Art cup SBS33
NBC Söndagstävling 10-ball HCP13
Måndag nr913
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 6
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagar 9-ball Art Cup SBS33
Tisdagsmini Laxå7
Måndag nr813
Tisdagar 9-Ball Art Cup33
Söndags Hcp 10ball13
Måndagsgurkan UBS13
Måndag nr713
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna17
Stars Lördagstävling # 37
Stars Lördagstävling # 2
Måndagsgurkan UBS13
NBC Söndagstävling 9-ball HCP13
Stars Lördagstävling # 1
Söndag Mixed 8-9-109
Måndag nr613
Tisdagar 9-Ball Art Cup Höst 2017 SBS33
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 4
Måndagsturnering UBS13
Måndag nr513
9-Ball Art Cup Höst 2017 SBS33
NBC Söndagstävling 10-ball HCP
Måndagsgurkan UBS13
Årsmöte + Hcp Tävling25
Söndag nr2 hösten 2017 5:9a7
9-Ball Art Cup Höst 2017 SBS33
Måndag nr49
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 2
Måndagsturnering UBS17
Måndag nr313
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 117
Karlskoga Sommartävling 9Ball7
Måndag nr213
Tisdagstävling SBS 9-ball33
Tisdagstävling SBS BiljardPalatset33
8-Ball KM SBS
Måndagsgurkan UBS13
Stars Lördagstävling
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball13
Söndag nr1 hösten 2017 8-ball
Måndag nr113
Söndags Sommartävling 9Ball17
Sommarcup 9-ball BP25
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball13
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 1617
Måndagsgurkan UBS17
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball
Stars Sommarserie del 1 av 6 (*)7
Sommarcup 9-Ball, BP25
Sommarcup 9-Ball, BP25
Art Sommarcup BP 201733
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball
BP Sommar Tävling HCP 10 Ball25
BP Sommar Tävling HCP 10 Ball17
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball17
Stars Sommarserie del 6 av 67
Stars Sommarserie del 5 av 625
Stars Sommarserie del 4 av 613
Art Sommarcup BP 201725
Art Sommarcup BP 201733
Art Sommarcup BP 201725
Art sommarcup BP 201725
Art Sommarcup BP 201725
Stars Sommarserie del 3 av 613
Stars Sommarserie del 2 av 6
Onsdags 5a9a7
Slutspel Konstkuppen Art 9-Ball25
Måndagstävlingen UBS13
Umeå 9-ball Open HCP7
Umeå 9-ball klubbmästerskap13
Onsdags 5a 9a13
Klubbmästerskap 9-Ball BK Stöten17
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 159
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 1413
Måndag nr1913
Onsdags 5a9a
Måndagsturnering UBS17
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 129
Måndag nr1813
SöndagsnianHCP VT17#16#17
Onsdags 5a 9a7
Måndagsturnering UBS17
Måndag nr1713
SöndagsnianHCP VT17#15#17
Onsdags 5a9a7
Måndagsturnering UBS17
Umeå 10-ball klubbmästerskap13
Umeå 8-ball Open HCP
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 1113
SöndagsnianHCP VT17#14#17
Måndag nr1613
Måndagstävlingen UBS17
#33 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 109
Måndag nr1513
Onsdags 5a9a
Måndagsturnering UBS17
Klubbmästerskap 8-Ball17
Måndag nr14
SöndagsnianHCP VT17#12#17
Onsdags 5a9a7
Måndagsturnering UBS17
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 917
SöndagsnianHCP VT17#11#17
Onsdags 5a9a
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Måndag nr1313
#32 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
Måndagsturnering UBS25
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Måndag nr1213
SöndagsnianHCP VT17#10#17
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 813
Måndagsturnering UBS3
Måndag nr1113
SöndagsnianHCP VT17#9#17
Onsdags 5a 9a
Måndagsturnering UBS13
Måndag nr1013
Onsdags 5a 9a
Måndagsturnering UBS17
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Klubbmästerskap 10-Ball25
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Måndag nr913
Onsdags 5a9a
#30 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag
#28 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag5
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 625
Måndagsturnering UBS17
Tisdagar 9-ball "Konstkuppen"33
Måndag nr813
Måndagsgurkan UBS9
#26 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag
#25 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag9
Onsdags 5a9a13
Tisdagar 9-Ball "Konstkuppen"33
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 517
Måndag nr713
*** STARS OPEN *** (se Facebook event)33
Måndagsgurkan UBS17
Tisdagar 9-Ball "Konstkuppen"33
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 417
Måndag nr613
#24 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
#23 - Laxåserien 9-boll HCP Tisdag13
#22 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag
Tisdagar 9-Ball "Konstkuppen"
SöndagsnianHCP VT17#6#13
Onsdags 5a9a
Måndag nr513
9-Ball Vårserien VT201717
Tisdagar 9-ball "konstkuppen"33
Måndag nr413
Tisdagar 9ball "konstkuppen"33
SöndagsnianHCP VT17#5#13
Onsdags 5a 9a
Måndagsturnering UBS13
Klubbmästerskap 14-117
#20 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag
#19 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
#18 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag13
#17 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag7
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 217
Måndag nr313
Tisdagar 9-Ball "Konstkuppen"33
SöndagsnianHCP VT17#4#17
Måndagsturnering UBS17
9-Ball Eskilstuna VT2017 Deltävling 125
Måndag nr213
#16 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
#15 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
SöndagsnianHCP VT17#3#17
Onsdags 5a 9a
Tisdagar 9-Ball "Konstkuppen"33
SöndagsnianHCP VT17#2#17
Onsdags 5a9a
Måndagsturnering UBS25
#13 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
söndagsnianHCP VT17#1#17
Onsdags 5a 9a
Nyårs Söndagsnian
Tisdagstävling 9-ball, ej cup33
Tisdagar 9-ball "Konstkuppen"33
Nyårscupen 10-ball33
Måndagsturnering UBS9
Måndag nr113
#12 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag13
#11 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
Måndagsgurkan UBS17
#10 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag
Tisdagstävling Biljardpalatset25
#9 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
Måndagsgurkan UBS17
Slutspel Art 9-ball cup "Konstkuppen"25
Måndagsturnering UBS17
#8 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag5
Julnian13
Söndagsnia HCP HT16 #1617
Onsdags 5a 9a7
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
5:a-9:a Deltävling 1313
Söndagsnia HCP HT16 #1517
Måndagsturnering UBS17
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagtävling33
Söndagsnia HCP HT16 #1417
#5 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
#4 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
Onsdags 5a 9a
Måndagsgurkan UBS17
Konstkuppen Art 9-ball, tisdagstävling BP33
5:a-9:a Deltävling 1217
Söndagsnia HCP HT16 #1317
#2 - Laxåserien 9-ball HCP Lördag7
Måndag nr16
Måndag nr15
Måndag nr1413
Lusseknacken 20167
Måndagsgurkan UBS13
5:a-9:a Deltävling 1117
#1 - Laxåserien 9-ball HCP Tisdag
Laxå 9-ball HCP9
Söndagsnia HCP HT16 #1217
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Måndag nr1313
Onsdags 5a 9a
Konstkuppen Art 9-ball, tisdagstävling33
(OBS! Laxå) Tisdagstävling 9-ball HCP13
Måndagsgurkan UBS17
Lördags Dubbel 9ball HCP13
Måndag nr12
Söndagsnia HCP HT16 #1117
Onsdags 5a9a
Måndagsgurkan UBS17
5:a-9:a Deltävling 1025
Tisdagstävling 9-ball HCP25
Måndag nr1113
Söndagsnia HCP HT16 #1017
Onsdags 5a9a
Måndagsgurkan UBS13
Söndsgsnia HCP HT16 #917
Tisdagstävling 9-ball HCP25
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Måndag nr1013
5:a-9:a Deltävling 913
Onsdags 5a 9a13
Måndagsturnering UBS13
Fritidsgården Hörnan Cup
NBC Söndagstävling 9-ball HCP13
Tisdagstävling Laxå13
Söndagsnia HCP HT16 #813
UBS 10-BALL HCP, se Facebook-grupp17
Konstkuppen Art 9-Ball, tisdagstävling
Måndag nr913
5:a-9:a Deltävling 817
Onsdags 5a 9a
Tisdagsmini 9-boll HCP13
Måndagsturnering UBS17
5:a-9:a Höst-FINAL17
Lördagstävling 9-ball (hcp)13
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagtävling17
Måndag nr89
Tisdagsmini 9-ball HCP13
5:a-9:a Deltävling 713
Måndagsturnering UBS17
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
5:a-9:a Deltävling 625
Måndag nr713
NBC Söndagstävling 10-ball HCP13
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagstävling33
Söndagsnia HCP HT16 #517
Måndag nr613
5:a-9:a Deltävling 517
NBC Söndagstävling 9-ball HCP13
Söndagsnia HCP HT16 #417
Konstkuppen Art 9-ball Tisdagtävling33
Måndag nr513
Onsdags 5a9a7
Måndagsturnering UBS13
5:a-9:a Deltävling 417
Söndagsnia HCP HT16 #317
Jultävling/Tisdagstävling 9-ball25
Konstkuppen Art 9-ball, Tisdagstävling33
Måndag nr413
Måndagsturnering UBS13
Måndag nr313
Konstkuppen 9-ball Biljardpalatset33
5:a-9:a Deltävling 217
Onsdags 5a9a7
Måndagsturnering UBS13
Måndag nr113
Måndag nr213
Konstkuppen 9-ball Biljardpalatset33
Måndagsgurkan UBS13
8-Ball KM SBS
KlubbMästerskap 9-ball33
Onsdags 5a 9a
Söndagsnia HCP13
Slutspel Art Sommarcup 9-ball25
Söndags9an
Onsdags 5a 9a
5:a-9:a Deltävling 117
Måndagsgurkan UBS9
Art Sommar Cup 2016 BP 9-ball33
Söndags9an
Söndagsnia
Art 9-ball Cup Sommar33
Söndags 9:an
Art 9-ball Cup Sommar
Onsdags 5a 9a13
Art 9-ball Cup Sommar25
Art Sommarcup Palatset25
Söndags 9:an13
Onsdags 5:a 9:a
Söndags 9:an17
Art 9-ball Cup Sommar25
Art 9-Ball Cup Sommar33
Söndags 9:an17
Söndagsnia HCP13
Art Sommar Cup 2016 BP25
Sommarcup 2016 Biljardpalatset25
Onsdags 5:a 9:a
Söndagsnia HCP5
Onsdags 5:a 9:a
5:a-9:a Final !!! (24 bästa på rankingen)25
Klubbmästerskap 9-Ball17
Måndagsgurkan UBS9
Onsdags 5a9a
Måndagsgurka UBS13
Söndagsnia HCP VT16 #1717
Onsdags 5a 9a
5:a-9:a Deltävling 1517
Klubbmästerskap 14-17
5:a-9:a Deltävling 1413
Måndagsgurkan UBS9
Söndagsnia HCP VT16 #1617
Art 9-ball Cup Biljardpalatset25
5:a-9:a Deltävling 1317
Måndagstävling HCP 5a9a UBS
Art 9-Ball Cup Biljardpalatset25
Biljardpalatsets Scotch double 9-ball Hcp7
Måndagstävling HCP 5a9a UBS13
Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #1417
Måndagsgurka UBS9
Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Klubbmästerskap 10-Ball17
5:a-9:a Deltävling 1125
Onsdags 5a 9a9
Söndagsnia HCP VT16 #1317
Art 9-Ball Cup Biljardpalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #1217
Onsdags 5a 9a
5:a-9:a Deltävling 1017
Art 9-Ball Cup Biljardpalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #1113
Klubbmästerskap 8-Ball17
5:a-9:a Deltävling 917
Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
5:a-9:a Deltävling 825
Onsdags 5a 9a9
Söndagsnia HCP VT16 #1017
Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #917
Onsdags 5a 9a1
Söndagsnia HCP VT16 #817
Onsdags 5:a 9:a13
Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
5:a-9:a Deltävling 617
Art 9-ball Cup BiljardPalatset33
Karlskoga Open ShootOut33
Art 9-ball Cup, BiljardPalatset33
Biljardpalatsets Scotch double 9-ball Hcp25
Söndags Hcp 10ball33
Söndagsnia HCP VT16 #517
Art 9-ball Cup BiljardPalatset33
5:a-9:a Deltävling 525
Nordic Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Söndags Hcp 10ball13
Nordic Art 9-ball Cup BiljardPalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #417
Söndags Hcp 9ball13
Nordic Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
5:a-9:a Deltävling 317
Nordic Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #325
Söndags Hcp 10ball13
Karlskoga Open Scotch Double 9-ball HCP17
Biljardpalatsets Scotch double 9-ball Hcp
Söndagsnia HCP VT16 #225
5:a-9:a Deltävling 217
Söndags Hcp 9ball25
Nordic Art 9-Ball Cup BiljardPalatset33
Söndagsnia HCP VT16 #117
5:a-9:a Vårpremiär ! (Deltävling 1 av 18)17
Höstfinal 5-925
Söndags HCP13
Liten uppvärmningsturnering13
Kings of Billiards
Söndags Hcp13
Nordic Art 9-Ball Cup BiljardPalatset25
Mellandags 9-ball Palatset25
X-Tra Jultävling25
5:a-9:a sista deltävlingen!25
Söndags Hcp13
Slutspel höstcupen 201525
Söndags HCP13
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
5:a-9:a Deltävling 13 (av14) HT201525
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset33
Kings of Billiards
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #17 HT15 (Sista innan finalen!)17
Söndagsnia HCP #16(av 17) HT1517
5:a-9:a Deltävling 1117
Klubbmästerskap 2015 - 10-boll
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #15(av 17) HT1517
Söndagsnia HCP #14(av 17) HT15(2)25
5:a-9:a Deltävling 1017
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset33
Karlskoga månadstia HCP (0-9) Max 16 deltagare9
5:a-9:a Deltävling 917
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #13(av 17) HT1513
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #12(av 18) HT1513
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #11 HT1517
5:a-9:a Deltävling 8 HT201517
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #10 HT1517
Xuan Open 201533
5:a-9:a Deltävling 7 HT201525
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #9 HT1517
Karlskoga månadstia HCP (0-9) Max 16 deltagare13
5:a-9:a Deltävling 6 HT201517
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #8 HT1517
5:a-9:a Deltävling 5 HT201517
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #7 HT1517
Söndagsnia HCP #6 HT1513
Höstcupen 9-ball Biljardpalatset25
Karlskoga månadsnia HCP9
Söndagsnia HCP #5 HT1517
5:a-9:a Deltävling 3 HT201517
Höstcup 9-ball PLATSET25
Söndagsnia HCP #4 HT1517
Höstcupen 9-ball Palatset25
5:a-9:a Deltävling 2 HT201525
KM 9-Ball SBS33
5:a-9:a Premiär Hösttouren17
Söndagsnia HCP #3 HT1513
Söndagsnia HCP #2 HT1517
Sommarcup Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP #1 HT1513
KM i Lag (Dubbel)17
Sommar 10-Ball17
Söndagsnia HCP17
Sommarcup Biljardpalatset25
Sommar 8-Ball17
Söndagsnia HCP17
Söndagsnia HCP17
Sommar 9-Ball25
Sommarcup BiljardPalatset25
Sommar 10-Ball17
sommarnia hcp13
Sommartävling 9-ball Eskilstuna17
Sommarcup Biljardpalatset25
Sommarcup Biljardpalatset25
Sommarcup Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP25
Sommarcup Biljardpalatset25
Söndagsnia HCP25
Sommar 10-Ball25
Tisdagstävling25
Söndagsnia HCP13
Tisdagstävling25
Seriefinal VT 201525
Deltävling 18 Sista före finalen!33
Deltävling 1717
Deltävling 1525
Klubbmästerskap 10-Ball17
Deltävling 1425
Deltävling 1325
Deltävling 1225
Klubbmästerskap 9-Ball25
Deltävling 1125
Klubbmästerskap 8-Ball17
Deltävling 1017
Deltävling 925
Deltävling 825




Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 7 2020-09-20
R1Bahaa DadaWO100
R1Axel HägerdalWO100
R1Tony AnderssonWO100
L1WOTony Andersson010
L1WOChris Strömsrud010
L1WOBahaa Dada010
Stars Hallcup HT20/VT21 2020-09-19
R1Stefan CarlssonWO100
Minnestävling Björn Eriksson 2020-09-19
R1Per SundqvistWO500
Stars Hallcup HT20/VT21 2020-09-19
L1WOAdam Peteri010
Minnestävling Björn Eriksson 2020-09-19
L1WONils Berggren050
AfterWork Torsdag (breakers choice) 2020-09-17
R1Mattias NäsströmWO50
R1Heinz FalbeWO50
R1Henrik JonssonWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Nils BerggrenWO50
R1Tomas EkwallWO50
L1WOHeinz Falbe05
L1WOStig Sundbom05
L1Nils BerggrenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-09-16
R1Pelle HerlitzWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Alex HägerdalWO80
L1WOTony Andersson08
L1Erik WestbergWO80
L1Bahaa DadaWO80
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2020-09-15
R1Savvas IordanidisWO50
R1Simon NymanWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Pelle EricssonWO50
R1Cezary BlawatWO50
R1Andy DalyWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Gustav KarlmanWO50
L1WOSimon Nyman05
L1Guido ThyssenWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Lazaros ZoupounidisWO50
L1WOEmma Granström05
L1Alex EmbermarkWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 6 2020-09-13
R1Chris StrömsrudWO100
R1Tony AnderssonWO100
R1Stefan EngstromWO100
R1Per JohanssonWO100
R1Serkan CitakWO100
R1Johan SvanbergWO100
R1Bahaa DadaWO100
L1WOBahaa Dada010
L1WOHans Persson010
L1WOHugo Barthelson010
L1WOSerkan Citak010
L1WOPer Johansson010
L1WOTony Andersson010
L1WOPatrik Nyström010
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-09-10
R1Nils BerggrenWO50
Slutspel Biljardärens vårcup. 2020-09-10
R1Bo PetersonWO50
R1WOMark Yousef05
R1Robert DimmlichWO50
R1WOSabo Azar05
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-09-10
L1WOHenrik Norell05
Slutspel Biljardärens vårcup. 2020-09-10
R1Per LöfgrenWO50
R1WOUlf Lagerqvist05
R1Björn OdelbrinkWO50
R1WOLennart Hoffsten05
R1WOSavvas Iordanidis05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Calle StoltzWO50
L1WODean Vorkapic05
L1WOSavvas Iordanidis05
Konstkuppen på Biljardpalatset 2020-09-08
R1Lennart HoffstenWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Patrik KilmanWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Cezary BlawatWO50
R1Linus JoginWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Emma GranströmWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Andy DalyWO50
L1WOIgors Francuzovs05
L1WOStefan Karlsson05
L1WOHassan Nasaji05
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Cezary BlawatWO50
L1WOEmma Granström05
L1WOAndy Daly05
Måndagstävling UBS 2020-09-07
R1Dylan FrantzWO50
R1Jesper TillbergWO50
L1WOThomas Ragnarsson05
L1Mirko RaidWO50
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 5 2020-09-06
R1Chris StrömsrudWO100
R1Leif BohmanWO100
R1Peter ÅkessonWO100
R1Stefan EngstromWO100
R1Torbjörn LarssonWO100
R1Serkan CitakWO100
R1Håkan KarlssonWO100
L1WOHåkan Karlsson010
L1WODaniel Rolen010
L1WOKjell Magnusson010
L1WOTorbjörn Larsson010
L1WOStefan Engstrom010
L1WOLeif Bohman010
L1WOChris Strömsrud010
Stars Hallcup HT20/VT21 (max 32 deltagare) 2020-09-05
R1Peter GustafsonWO100
L1WOFelix Karlberg010
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-09-03
R1Tomas EkwallWO50
R1Henrik NorellWO50
L1WOHeinz Falbe05
L1WOAdde Chruzander05
SBS Slutspel från vår/konstkuppen, Biljardpalatset 2020-09-01
R1Pontus LarhedWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
L1Taha HusainiWO50
Måndagstävling UBS 2020-08-31
R1Jussi RautioWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1Jesper TillbergWO50
R1Jari RautioWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
R1Kjell TillstrandWO50
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOKlas Udekwu05
L1WOGabriel Aspholm05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOJesper Tillberg05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOJussi Rautio05
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 4 2020-08-30
R1Jörgen EdströmWO100
R1Anders JohanssonWO100
R1Leif BohmanWO100
R1Per JohanssonWO100
R1Bahaa DadaWO100
R1Axel HägerdalWO100
R1Tony AnderssonWO100
L1WOTony Andersson010
L1WOAxel Hägerdal010
L1WOAdam Peteri010
L1WOChris Strömsrud010
L1WOPer Johansson010
L1WODaniel Rolen010
L1WOJörgen Edström010
Stars Hallcup HT20/VT21 (Max 32 deltagare) 2020-08-29
R1Axelh hägerdalWO100
lördags lek 2020-08-29
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Mattias JönssonWO50
R1Henrik JonssonWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Henrik NorellWO50
R1WOWO05
W1Henrik NorellWO50
L1Chingiz SadyhofWO50
L1Henrik JonssonWO50
L1Per SundqvistWO50
L1WOWO50
Stars Hallcup HT20/VT21 (Max 32 deltagare) 2020-08-29
L1WOPatrik Bergren010
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-08-27
R1Henrik NorellWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Mattias JönssonWO50
R1Stig SundbomWO50
L1WOHenrik Jonsson05
L1WOAdde Chruzander05
L1Per SundqvistWO50
Måndagstävling UBS 2020-08-24
R1Gabriel AspholmWO50
R1Christer Arla BrundinWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
L1WORagnar Holmberg05
L1WOMirko Raid05
L1WOMikael Otterström05
L1WOFariborz Moradi05
L1WODylan Frantz05
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 3 2020-08-23
R1Peter ÅkessonWO100
R1Kjell MagnussonWO100
R1Patrik NyströmWO100
R1Peter Eriksson WO100
R1Axel HägerdalWO100
L1WOAxel Hägerdal010
L1WOTorbjörn Larsson010
L1WOAdam Peteri010
L1WOPatrik Nyström010
L1WOPeter Åkesson010
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-08-20
R1Lars NilssonWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Simon BrydolfWO50
L1WOTomas Ekwall05
Karlstad 9 ball HCP 2020-08-19
R1Niklas EdinWO80
R1Sajad Al-mssadWO80
R1Anders JohanssonWO80
L1WOAdam Peteri08
L1Pelle HerlitzWO80
L1Stefan EngstromWO80
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 2 2020-08-16
R1Alex BlomqvistWO110
R1Maximus DuljajWO110
R1Stefan EngstromWO110
L1WOStefan Engstrom011
L1WOAnders Johansson011
L1WOBahaa Dada011
SBS KM 9-Ball, Årsmöte - Biljardpalatset 2020-08-15
SE32Sanne AzarWO50
SE32WOVasilis Hervatis05
SE32WOMattias Enerdal05
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-08-13
R1Lars NilssonWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Heinz FalbeWO50
R1WOWO05
W1Chingiz SadyhofWO50
L1WOWO50
L1WOMikael Hallberg05
L1WOTomas Ekwall05
L1WOLars Nilsson05
L2WOMikael Hallberg05
Måndagstävling UBS 2020-08-10
R1Niklas DagnesjöWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
L1WOFariborz Moradi05
L1Dylan FrantzWO50
L1Jussi RautioWO50
Hallcupen HT-20 Karlskoga deltävling 1 2020-08-09
R1Serkan CitakWO110
L1WOKjell Magnusson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-08-06
R1Mattias NäsströmWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Lars NilssonWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Stig SundbomWO50
L1WORoger Sjöström05
L1Mikael HallbergWO50
L1WOTony Åkerlund05
L1WOStig Sundbom05
Karlstad 9 ball HCP 2020-08-05
R1Johan SvanbergWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Thea SvanbergWO80
R1Bahaa DadaWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Niklas EdinWO80
R1Axel NykvistWO80
R1Patrik NyströmWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Malte LundqvistWO80
R1Majd Eddin AlmarawiWO80
L1WOAnders Johansson08
L1WOThea Svanberg08
L1WOSayah Haloui08
L1Axel NykvistWO80
L1WOPeter Gustafson08
L1Malte LundqvistWO80
Måndagstävling UBS 2020-08-03
R1Robert ClaessonWO50
R1Tex LarssonWO50
R1Simon MöllevingeWO50
L1WOSimon Möllevinge05
L1WONathalie Holmér05
L1WORobert Claesson05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-08-02
R1Hugo BarthelsonWO110
L1WOPatrik Nyström011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-07-30
R1Tomas EkwallWO50
R1Tony ÅkerlundWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Heinz FalbeWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Håkan ÖstbergWO50
L1WOTony Åkerlund05
L1WOHåkan Östberg05
Karlstad 9 ball HCP 2020-07-29
R1Bahaa DadaWO80
R1BosseWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1MJ MohammedWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Adam PeteriWO80
L1WOPatrik Nyström08
L1WOHenrik Noleryd08
L1WONiklas Edin08
L1WOAxel Nykvist08
L1WOHugo Barthelson08
L1WOBosse08
L1WOBahaa Dada08
Måndagstävling UBS 2020-07-27
R1Jussi RautioWO50
R1Gabriel AspholmWO50
L1WOChrister Arla Brundin05
L1Fariborz MoradiWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-07-26
R1??? Håkan KarlssonWO110
R1Torbjörn LarssonWO110
R1Anders JohanssonWO110
L1WOBahaa Dada011
L1Tony AnderssonWO110
L1? Gäller inteWO110
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-07-23
R1Tomas EkwallWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
L1WOTony Åkerlund05
L1WOTomas Ekwall05
Måndagstävling UBS 2020-07-20
R1Mathias BrännvallWO50
L1WODan Carlander05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-07-19
R1Andrian RisticWO110
L1WOHans Persson011
Sundsvall Sommartävling 2020-07-18
R1Mattias JönssonWO70
R1Malina BertilssonWO70
L1WOBehzad Persian07
L1WOMattias Jönsson07
Karlstad 9 ball HCP 2020-07-15
R1MJ MohammedWO80
R1Niklas EdinWO80
R1Niklas HerlitzWO80
L1WOAxel Hägerdal08
L1Robert HaagWO80
L1Malte LundqvistWO80
Tisdagstävling SBS 9-Ball, Biljardpalatset 2020-07-14
R1Christoffer PimenoffWO50
Måndagstävling UBS 2020-07-13
R1Jari RautioWO50
L1WONiklas Dagnesjö05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-07-12
R1Xcvfg!WO110
R1Peter BäckmanWO110
L1WOHans Persson011
L1Jörgen EdströmWO110
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-07-09
R1Tomas EkwallWO50
L1WOHenrik Norell05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-07-05
R1Mikael GustavssonWO110
R1Peter BäckmanWO110
R1Anders JohanssonWO110
R1Torbjörn LarssonWO110
R1Leif BohmanWO110
R1Peter GustafsonWO110
L1WOPatrik Nyström011
L1WOLeif Bohman011
L1WO? Gäller inte011
L1WODaniel Rolen011
L1WOPeter Bäckman011
L1WOHans Persson011
Karlstad 9 ball HCP 2020-07-01
R1Andrian RisticWO80
R1Pelle HerlitzWO80
L1WOPelle Herlitz08
L1WOGustav Johansson08
Måndagstävling UBS 2020-06-29
R1Linus ThorWO50
R1Simon MöllevingeWO50
L1WOGabriel Aspholm05
L1Niklas DagnesjöWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-06-28
R1Patrik LindbergWO110
L1WOHans Persson011
Karlstad 9 ball HCP 2020-06-24
R1Kevin CarrichWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Andrian RisticWO80
L1WOAndreas Aksoy08
L1Axel HägerdalWO80
L1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2020-06-22
R1Fariborz MoradiWO50
R1Niklas DagnesjöWO50
R1Simon MöllevingeWO50
R1Andreas Pettersson WO50
R1Thomas RagnarssonWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Adam NilssonWO50
L1WOAdam Nilsson05
L1WOTony Åberg05
L1WOMikael Otterström05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOAndreas Pettersson 05
L1WODylan Frantz05
L1WOFariborz Moradi05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-06-21
R1Daniel RolenWO110
R1Anders SannemoWO110
L1WOAnders Sannemo011
L1WODaniel Rolen011
FörMidsommartävling 2020-06-18
R1Per SundqvistWO70
R1Roger SjöströmWO70
R1Lars NilssonWO70
R1Mikael HallbergWO70
R1Stig SundbomWO70
R1Mattias NäsströmWO70
R1Mattias JönssonWO70
L1WOWO70
L1WOWO70
L1WOHenrik Norell07
L1WOWO70
L2WOMattias Näsström07
L2WOStig Sundbom07
L2WORoger Sjöström07
Karlstad 9 ball HCP 2020-06-17
R1Niklas EdinWO80
L1WOHannes Engstrand08
Måndagstävling UBS 2020-06-15
R1Alexander GrönlundWO50
R1Simon MöllevingeWO50
R1Kjell TillstrandWO50
L1WOMikael Otterström05
L1Dylan FrantzWO50
L1Gabriel AspholmWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-06-14
R1Daniel RolenWO110
R1Hans PerssonWO110
R1Jörgen EdströmWO110
L1WO? Gäller inte011
L1WOChris Strömsrud011
L1WOAnders Johansson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-06-11
R1Henrik NorellWO50
R1Nils BerggrenWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Per SundqvistWO50
L1WOPatrik Olsson 05
Karlstad 9 ball HCP 2020-06-10
R1Axel HägerdalWO80
L1WOAnders Johansson08
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-06-07
R1? Gäller inteWO110
R1Patrik NyströmWO110
R1Anders JohanssonWO110
L1WOStaffan Sannemalm011
L1WOChris Strömsrud011
L1WOXcvfg!011
Karlstad 9 ball HCP 2020-06-03
R1Henrik NolerydWO80
R1Hans PerssonWO80
R1Patrik LindbergWO80
R1Jimmy AnderssonWO80
R1Malte LundqvistWO80
R1John Paul ReyesWO80
R1Hannes EngstrandWO80
R1Andreas AksoyWO80
R1Chris StrömsrudWO80
R1Christoffer StolpeWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Daniel RolenWO80
R1Niklas EdinWO80
L1Henrik NolerydWO80
L1Patrik LindbergWO80
L1Malte LundqvistWO80
L1WOAxel Hägerdal08
L1WOChristoffer Stolpe08
L1Anders JohanssonWO80
L1WONiklas Edin08
Måndagstävling UBS 2020-06-01
R1Simon MöllevingeWO50
R1Benny PetterssonWO50
R1Gabriel AspholmWO50
L1WOToraj Larki05
L1Dylan FrantzWO50
L1Robert ClaessonWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-05-31
R1Torbjörn LarssonWO110
R1Staffan SannemalmWO110
R1Anders JohanssonWO110
L1WODaniel Rolen011
L1WOJörgen Edström011
L1WOChristoffer Stolpe011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-05-28
R1Lars NilssonWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Stig SundbomWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Henrik JonssonWO50
L1WOWO50
L1Mikael HallbergWO50
L1WOTomas Ekwall05
L1Patrik Olsson WO50
L2WOHenrik Jonsson05
Karlstad 9 ball HCP 2020-05-27
R1Chris StrömsrudWO80
R1Kevin CarrichWO80
L1WOHans Persson08
Måndagstävling UBS 2020-05-25
R1Toraj LarkiWO50
R1Mirko RaidWO50
L1WOAdam Nilsson05
L1Kjell TillstrandWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-05-24
R1Hans PerssonWO110
R1Anders JohanssonWO110
L1WOBahaa Dada011
L1Peter GustafsonWO110
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-05-21
R1Roger SjöströmWO50
L1WOMattias Jönsson05
Måndagstävling UBS 2020-05-18
R1Jussi RautioWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Emil lindhagenWO50
R1Mirko RaidWO50
R1Fariborz MoradiWO50
L1WOFariborz Moradi05
L1WOMirko Raid05
L1WOToraj Larki05
L1WOEmil lindhagen05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WORagnar Holmberg05
L1WOJussi Rautio05
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2020-05-17
R1Staffan SannemalmWO110
L1WOInga-Lena Wiklund011
Lördagstävling 2020-05-16
R1Lars NilssonWO70
R1Stig SundbomWO70
R1Henrik JonssonWO70
L1WOJonas Dahlström07
L1Heinz FalbeWO70
L1Tony ÅkerlundWO70
Karlstad 9 ball HCP 2020-05-13
R1Leif BohmanWO80
R1John Paul ReyesWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Jonas LindWO80
R1Axel HägerdalWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Thea SvanbergWO80
L1WOMuhammed Mehdi08
L1WOHugo Barthelson08
Måndagstävling UBS 2020-05-11
R1Robert HaagWO50
R1Mirko RaidWO50
R1Kjell TillstrandWO50
R1Jesper TillbergWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Mikael OtterströmWO50
L1WOAdam L Nilsson05
L1WOToraj Larki05
L1WOEmil lindhagen05
L1WOSimon Möllevinge05
L1WONiklas Dagnesjö05
L1WOMirko Raid05
L1WORagnar Holmberg05
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-05-07
R1Tomas EkwallWO50
R1Christer MoreliusWO50
R1Nils BerggrenWO50
R1Leif GuldbrandsonWO50
R1Henrik NorellWO50
L1Tomas EkwallWO50
L1Per SundqvistWO50
L1Tony ÅkerlundWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-05-06
R1Johan SvanbergWO80
R1Christoffer StolpeWO80
R1Chris StrömsrudWO80
R1Henrik NolerydWO80
R1Lars JärnerWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
L1Johan SvanbergWO80
L1WOTony Andersson08
L1WOThea Svanberg08
L1Anders JohanssonWO80
L1WOBahaa Dada08
L1Muhammed MehdiWO80
Karlstad 9 ball HCP 2020-04-29
R1Bahaa DadaWO80
R1Thea SvanbergWO80
R1Stefan EngstromWO80
R1Håkan KarlssonWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Axel NykvistWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Chris StrömsrudWO80
L1WOThea Svanberg08
L1Muhammed MehdiWO80
L1WOJohan Svanberg08
Måndagstävling UBS 2020-04-27
R1Emil lindhagenWO50
L1WORagnar Holmberg05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 16 2020-04-26
R1Peter MaggasWO110
L1WOHans Persson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-04-23
R1Nils BerggrenWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Stig OlssonWO50
R1Heinz FalbeWO50
L1Nils BerggrenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-04-22
R1Henrik NolerydWO80
R1Patrik LindbergWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Andreas AksoyWO80
R1Niklas EdinWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Bahaa DadaWO80
R1Axel HägerdalWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Jonas LindWO80
R1Chris StrömsrudWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
R1Daniel RolenWO80
R1Adam PeteriWO80
L1Henrik NolerydWO80
L1Muhammed MehdiWO80
L1WOHugo Barthelson08
L1WOAxel Hägerdal08
L1WOAnders Johansson08
L1WOJonas Lind08
L1Chris StrömsrudWO80
L1Daniel RolenWO80
Måndagstävling UBS 2020-04-20
R1Emil lindhagenWO50
L1WOMirko Raid05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 15 2020-04-19
R1Chris StrömsrudWO110
L1WODaniel Rolen011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-04-16
R1Tomas EkwallWO50
R1Heinz FalbeWO50
L1WOHeinz Falbe05
L1WOTomas Ekwall05
Karlstad 9 ball HCP 2020-04-15
R1Axel HägerdalWO80
R1Anders JohanssonWO80
L1WOHannes Engstrand08
L1WOAxel Hägerdal08
Måndagstävling UBS 2020-04-13
R1Mikael OtterströmWO50
L1WOFariborz Moradi05
Påskcupen 2020 2020-04-12
R1Daniel RolenWO80
Hallcupen V T 2020 omg 14 2020-04-12
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Chris StrömsrudWO110
Påskcupen 2020 2020-04-12
R1Leif BohmanWO80
Hallcupen V T 2020 omg 14 2020-04-12
R1Patrik NyströmWO110
Påskcupen 2020 2020-04-12
R1Hans PerssonWO80
R1Tomas KarlssonWO80
R1Johan SvanbergWO80
Hallcupen V T 2020 omg 14 2020-04-12
L1WOTorbjörn Larsson011
L1WOJörgen Edström011
L1WOInga-Lena Wiklund011
Påskcupen 2020 2020-04-12
R1Stefan SöderströmWO80
R1Stefan CarlssonWO80
L1WOBahaa Dada08
L1Dekan MuhammedWO80
L1WOAndrian Ristic08
L1Niklas HerlitzWO80
L1WOHugo Barthelson08
L1WOPelle Herlitz08
L1Andreas AksoyWO80
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-04-09
R1Tomas EkwallWO50
R1Raymond LimmerdahlWO50
L1WOStig Olsson05
L1WOTomas Ekwall05
Måndagstävling UBS 2020-04-06
R1Jussi RautioWO50
L1WOKjell Tillstrand05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 13 2020-04-05
R1Magnus ForzeliusWO110
R1Inga-Lena WiklundWO110
L1WOTomas Carlsson011
L1WOMagnus Forzelius011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-04-02
R1Mattias NäsströmWO50
R1Christer MoreliusWO50
L1WONils Berggren05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-03-31
R1Göran KlaessonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Pontus LarhedWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-30
R1Daniel RolenWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Erik SundbäckWO80
R1Henrik NolerydWO80
R1Shkembim Misimi "Kimi"WO80
R1Dekan MuhammedWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Chris StrömsrudWO80
R1Magnus ForzeliusWO80
L1Daniel RolenWO80
L1WOHugo Barthelson08
L1Jonas LindWO80
L1WOPelle Herlitz08
Hallcupen V T 2020 omg 12 2020-03-29
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Anders JohanssonWO110
L1WOJörgen Edström011
L1WOInga-Lena Wiklund011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-03-26
R1Roger SjöströmWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Nils BerggrenWO50
R1Musse HejdariWO50
L1WOMohammad Rezadadi05
L1Patrik Olsson WO50
L1Raymond LimmerdahlWO50
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-03-24
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Chadi BellanWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Taha HusainiWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Emma GranströmWO50
R1Linus JoginWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Damidanbayar KhasagWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1WOGöte Nigård05
L1WOPontus Larhed05
L1Göran KlaessonWO50
L1WOEmma Granström05
L1WODamidanbayar Khasag05
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Dylan FrantzWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Axel HägerdalWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Kjell TillstrandWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Sayah HalouiWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Emil lindhagenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Andreas HägglundhWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Hugo BarthelsonWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Toraj LarkiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Muhammed MehdiWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
R1Jussi RautioWO50
R1Wael ChahenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
R1Anders JohanssonWO80
R1Hans PerssonWO80
R1Majd Eddin AlmarawiWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Niklas EdinWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Magnus ForzeliusWO80
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-23
L1WOWael Chahen05
L1WORagnar Holmberg05
L1WOJesper Tillberg05
L1WOToraj Larki05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOGabriel Aspholm05
L1WORobert Claesson05
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-23
L1WOSayah Haloui08
L1WOHugo Barthelson08
L1Muhammed MehdiWO80
L1Stefan SöderströmWO80
L1WOKevin Carrich08
L1WOAdam Peteri08
L1WOBahaa Dada08
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 11 2020-03-22
R1Tomas CarlssonWO110
R1Daniel RolenWO110
R1Chris StrömsrudWO110
R1Daniel AnderssonWO110
R1Peter MaggasWO110
R1Maximus DuljajWO110
L1WOPontus Lunds011
L1WOPeter Maggas011
L1WOTorbjörn Larsson011
L1WOChris Strömsrud011
L1WODaniel Rolen011
L1WOTomas Carlsson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-03-19
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Christer MoreliusWO50
R1Leif GuldbrandsonWO50
L1WOLeif Guldbrandson05
L1WONils Berggren05
L1WOTomas Ekwall05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-03-17
R1Ulf CollertWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Saad MokhalalatiWO50
R1Emil lindhagenWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Nashwan QardakWO50
L1Ulf CollertWO50
L1Guido ThyssenWO50
L1WOKarib Haifawi05
L1Pontus LarhedWO50
L1Savvas IordanidisWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Axel HägerdalWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
R1Emil lindhagenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
R1Dylan FrantzWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Pelle HerlitzWO80
R1Egils GrinupsWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Anders JohanssonWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
R1Kjell TillstrandWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Dekan MuhammedWO80
R1Bo BergströmWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
R1André OlssonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
R1Niklas HerlitzWO80
R1Andrian RisticWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Chris StrömsrudWO80
R1Shkembim Misimi "Kimi"WO80
R1Erik SundbäckWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-16
L1WOToraj Larki05
L1WOJesper Tillberg05
L1WOMirko Raid05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOThomas Ragnarsson05
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-16
L1Axel HägerdalWO80
L1WOEgils Grinups08
L1WODekan Muhammed08
L1WOWO80
L1Shkembim Misimi "Kimi"WO80
L2Magnus ForzeliusWO80
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 10 2020-03-15
R1Hans OdenWO110
L1WOAnders Johansson011
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS) 2020-03-14
R1Peter AnderssonWO60
R1Jussi RautioWO60
L1WOFariborz Moradi06
L1Gabriel AspholmWO60
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-03-12
R1Mattias NäsströmWO50
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-03-12
R1Thomas StadlerWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Andy DalyWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-03-12
L1WOTomas Ekwall05
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-03-12
R1Dean VorkapicWO50
R1Armin Van OverbeekWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Per LöfgrenWO50
L1WOYuzhou Li05
L1WOEmil lindhagen05
L1Lazaros ZoupounidisWO50
L1WOGustav Karlman05
L1Robert DimmlichWO50
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-03-10
R1Esa StrandmanWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Marcus SjöbergWO50
R1Karib HaifawiWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Kai KraftWO50
R1Gabriel AzarWO50
R1Axel Singh NobelWO50
R1Mark YousefWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Morteza SultaniWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Caj AbrahamssonWO50
L1WOYuesong Fan05
L1Elvin ThomsgårdWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1Gustav KarlmanWO50
L1Emil SvenhedenWO50
L1Ulrika AnderssonWO50
L1Emma GranströmWO50
L1Karl Johan Fagerberg WO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-09
R1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-09
R1Michael LawnWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-09
R1MJ MohammedWO80
R1Majd Eddin AlmarawiWO80
R1Henrik NolerydWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Egils GrinupsWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Bahaa DadaWO80
R1Adam PeteriWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-09
L1WODylan Frantz05
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-09
L1Andrian RisticWO80
L1WOAnders Johansson08
L1WONiklas Herlitz08
L1Bahaa DadaWO80
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 9 2020-03-08
R1Peter BäckmanWO110
R1Anders JohanssonWO110
R1Kjell MagnussonWO110
R1Pontus LundsWO110
R1Metin EkiciWO110
R1Peter Eriksson WO110
R1Inga-Lena WiklundWO110
L1WOChris Strömsrud011
L1WOConny Persson011
L1WOPatrik Nyström011
L1WOMetin Ekici011
L1WOPontus Lunds011
L1WOAnders Johansson011
L1WOPeter Bäckman011
Lördagstävling 10-ball 2020-03-07
R1Stig SundbomWO70
R1Nils BerggrenWO70
R1Görgen BjörklundWO70
R1Raymond LimmerdahlWO70
R1Roger SjöströmWO70
R1Jens EricssonWO70
R1Lars NilssonWO70
R1Chingiz SadyhofWO70
R1Per SundqvistWO70
R1Henrik NorellWO70
R1Jimmy PalmqvistWO70
R1Peter NordénWO70
L1WOWO70
L1Tony ÅkerlundWO70
L1WOWO70
L1Heinz FalbeWO70
L1WOMattias Näsström07
L1WOWO70
L1WOHenrik Jonsson07
L1WOWO70
L2WOPeter Nordén07
L2WOPer Sundqvist07
L2WORoger Sjöström07
L2WOStig Sundbom07
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-03-05
R1Henrik JonssonWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Christer MoreliusWO50
R1Lars NilssonWO50
L1WOTony Åkerlund05
L1Per SundqvistWO50
L1WOMattias Näsström05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-03-03
R1Yuesong FanWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Emil lindhagenWO50
R1Kai KraftWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Linus JoginWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Taha HusainiWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Morteza SultaniWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Machael YousifWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Emil SvenhedenWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Linus JoginWO50
L1Johan WingårdhWO50
L1WOBo Peterson05
L1WOGöte Nigård05
L1Andy DalyWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1WOBeknazar Bolotbek05
L1WOLaith Albanaa05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1WOChristoffer Pimenoff05
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-02
R1Majd Eddin AlmarawiWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-02
R1Fariborz MoradiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-02
R1Tony AnderssonWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Andrian RisticWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Magnus LarssonWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-02
R1André OlssonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-02
R1Niklas EdinWO80
R1Erik SundbäckWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Henrik NolerydWO80
Måndagstävling UBS 2020-03-02
L1WOAndré Olsson05
L1WOFariborz Moradi05
Karlstad 9 ball HCP 2020-03-02
L1WOTony Andersson08
L1WOKevin Carrich08
L1Jonas LindWO80
L1WOMuhammed Mehdi08
L1WOBosse Bergström08
L1Pelle HerlitzWO80
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 8 2020-03-01
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Tomas CarlssonWO110
L1WOJörgen Edström011
L1WOInga-Lena Wiklund011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-27
R1Tomas EkwallWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-27
R1WOWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-27
R1Nils BerggrenWO50
R1Håkan ÖstbergWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-27
R1Dragos WiszniovschiWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-27
L1WOStig Sundbom05
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-27
R1Bo PetersonWO50
W1WOPetrus Azar05
L1WOBengt Engfeldt 05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-02-25
R1Salah YaqoobWO50
R1Linus JoginWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Linnea HjalmarströmWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Shahim AltwelWO50
R1Samer AlbaziWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Walter LaikreWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Morteza SultaniWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Nashwan QardakWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Helena BenjaminWO50
L1WOLinus Jogin05
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Göte NigårdWO50
L1WOAdam Nybäck05
L1WOLinnea Hjalmarström05
L1Per Rydholm WO50
L1Samer AlbaziWO50
L1WODaniel Silvennoinen05
L1Axel Singh NobelWO50
L1Hassan NasajiWO50
L1WONashwan Qardak05
L1Andy DalyWO50
L1Göran KlaessonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-24
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-24
R1Ragnar HolmbergWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-24
R1Anders JohanssonWO80
R1Andrian RisticWO80
R1Egils GrinupsWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Jonas SmithWO80
R1Tony AnderssonWO80
R1Jon StinnerbomWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-24
L1WOSimon Möllevinge05
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-24
L1Pelle HerlitzWO80
L1Egils GrinupsWO80
L1Hans PerssonWO80
L1WOJörgen Edström08
L1WOStefan Söderström08
L1WOJon Stinnerbom08
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 7 2020-02-23
R1Anders SannemoWO110
L1WOKjell Magnusson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-20
R1Mattias NäsströmWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Roger SjöströmWO50
L1WOHenrik Norell05
L1Jens WiknerWO50
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-02-18
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Jonas BygdénWO50
R1Nashwan QardakWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Morteza SultaniWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Armin Van OverbeekWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1David LarssonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Andy DalyWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Emil SvenhedenWO50
R1Shahim AltwelWO50
R1Emil lindhagenWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Petrus AzarWO50
L1WOJonas Bygdén05
L1WOLeif Sivander05
L1Alex EmbermarkWO50
L1Morteza SultaniWO50
L1WOGabriel Aspholm05
L1WOAdam Nybäck05
L1Monika MargetaWO50
L1WODragos Wiszniovschi05
L1WOSavvas Iordanidis05
L1Marco EkströmerWO50
L1Sabo AzarWO50
L1WOPer Rydholm 05
L1Emil SvenhedenWO50
L1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
L1WOPetrus Azar05
Måndagstävling UBS 2020-02-17
R1Mirko RaidWO50
R1Simon WrangWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOJesper Tillberg05
L1WOJussi Rautio05
L1WORagnar Holmberg05
L1WOJonas Nordin05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 6 2020-02-16
R1Torbjörn LarssonWO110
R1Chris StrömsrudWO110
L1WOHans Oden011
L1Anders SannemoWO110
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-13
R1Per Rydholm WO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-13
R1Lars NilssonWO50
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-13
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-13
R1Nils BerggrenWO50
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-13
R1Jyri HalttuWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Calle StoltzWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-13
L1Patrik Olsson WO50
Torsdags Hcp-tävling 9 ball, Biljardären 2020-02-13
R1Gustav KarlmanWO50
L1Per Rydholm WO50
L1Ulf CollertWO50
L1WOBo Peterson05
L1WOSabo Azar05
L1WOGustav Karlman05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-02-11
R1Samer AlbaziWO50
R1Mårten RobinWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Shahim AltwelWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Emil SvenhedenWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Timothy Nyberg BenjaminWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Julian HakaWO50
R1Erik HårdWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Taha HusainiWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
L1WOMårten Robin05
L1Magnus CarlssonWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Morteza SultaniWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Timothy Nyberg BenjaminWO50
L1Petrus AzarWO50
L1WOIgors Francuzovs05
Tables 2020-02-10
R1Bo BergströmWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Jonas NordinWO50
Tables 2020-02-10
R1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Tables 2020-02-10
R1Hans PerssonWO80
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Simon MöllevingeWO50
Tables 2020-02-10
R1Adam PeteriWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Ragnar HolmbergWO50
Tables 2020-02-10
R1Anders JohanssonWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Jussi RautioWO50
Tables 2020-02-10
R1Axel HägerdalWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-10
R1Dylan FrantzWO50
Tables 2020-02-10
L1WOBosse08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WOFariborz Moradi05
Tables 2020-02-10
L1WOMikael Håkansson08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WONiklas Dagnesjö05
Tables 2020-02-10
L1WOTony Andersson08
L1WOhamid abdulla gader08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WORagnar Holmberg05
Tables 2020-02-10
L1WOPelle Herlitz08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WOSimon Möllevinge05
Tables 2020-02-10
L1WOAndrian Ristic08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WOThomas Ragnarsson05
Tables 2020-02-10
L1WOBahaa Dada08
Måndagstävling UBS 2020-02-10
L1WOJonas Nordin05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 5 2020-02-09
R1Johan GabrielssonWO110
R1Torbjörn LarssonWO110
R1A LopezWO110
L1WOA Lopez011
L1WOHans Oden011
L1WOJohan Gabrielsson011
Stars Hallcup HT19/VT20 2020-02-08
R1Robin LundqvistWO100
R1Andreas AksoyWO100
R1Jörgen EnokssonWO100
R1Robert HaagWO100
R1Tomas KarlssonWO100
R1Aboud IbrahimWO100
R1Adam PeteriWO100
R1Andreas WesterWO100
R1Lennart HaagWO100
R1Morgan SkogmoWO100
R1Freddy JanssonWO100
R1Peter GustafsonWO100
R1Mats-Åke LindbergWO100
R1Daniel ThornellWO100
R1Jens AxelssonWO100
L1WOWO100
L1WOWO100
L1WOWO100
L1WOWO100
L1WOStefan Carlsson010
L1WOWO100
L1WOWO100
L1WOWO100
L2WOJens Axelsson010
L2WOMats-Åke Lindberg010
L2WOMorgan Skogmo010
L2WOLennart Haag010
L2WOAboud Ibrahim010
L2WORobert Haag010
L2WORobin Lundqvist010
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-02-06
R1Mikael HallbergWO50
R1Heinz FalbeWO50
R1Christer MoreliusWO50
L1WOHenrik Jonsson05
L1Chingiz SadyhofWO50
L1Nils BerggrenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-03
R1Sayah HalouiWO80
Måndagstävling UBS 2020-02-03
R1Ragnar HolmbergWO50
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-03
R1Bahaa DadaWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Niklas EdinWO80
R1Andrian RisticWO80
R1Magnus LarssonWO80
R1Jonas LindWO80
L1WOAnders Johansson08
Måndagstävling UBS 2020-02-03
L1WOEmil lindhagen05
Karlstad 9 ball HCP 2020-02-03
L1WOHugo Barthelson08
L1WOMuhammed Mehdi08
L1WOPelle Herlitz08
L1WOAxel Hägerdal08
L1WOKevin Carrich08
L1WOSayah Haloui08
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-30
R1Pelle EricssonWO50
Torsdags Afterwork (breakers choice) 2020-01-30
R1Tom EksellWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-30
R1Calle StoltzWO50
R1Erik HårdWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Ulf CollertWO50
Torsdags Afterwork (breakers choice) 2020-01-30
R1Per SundqvistWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-30
R1Nenad DurmicWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
Torsdags Afterwork (breakers choice) 2020-01-30
L1Stig SundbomWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-30
L1WOCalle Stoltz05
L1Tomas MikaelssonWO50
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-01-28
R1Göte NigårdWO50
R1Nashwan QardakWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Sam senoWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Caj AbrahamssonWO50
R1Machael YousifWO50
R1Emil SvenhedenWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Malina BertilssonWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Gabriel AzarWO50
R1Max HultkrantzWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Mark YousefWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Shahim AltwelWO50
L1WONashwan Qardak05
L1WOSabo Azar05
L1WOUlf Lagerqvist05
L1WOPetrus Azar05
L1WONicklas Johansson05
L1WOCaj Abrahamsson05
L1Machael YousifWO50
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Samer AlbaziWO50
L1Khalil YousefiWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1Max HultkrantzWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1WOShahim Altwel05
Tables 2020-01-27
R1Hans PerssonWO80
Måndagstävling UBS 2020-01-27
R1Gabriel AspholmWO50
Tables 2020-01-27
R1Niklas EdinWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Thea SvanbergWO80
Måndagstävling UBS 2020-01-27
R1Tobias AdlerWO50
Tables 2020-01-27
R1Pelle HerlitzWO80
R1Henrik NolerydWO80
R1Niklas HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2020-01-27
R1Eva Viding BusselWO50
R1Andreas KalmWO50
R1Emil lindhagenWO50
Tables 2020-01-27
L1WONiklas Herlitz08
L1WOEgils Grinups08
L1WOStefan Söderström08
L1WOPelle Herlitz08
L1WOThea Svanberg08
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
L1WOHugo Barthelson08
Måndagstävling UBS 2020-01-27
L1WOAdam Nilsson05
L1Benny PetterssonWO50
L1Kjell TillstrandWO50
L1WOJesper Tillberg05
L1Mikael OtterströmWO50
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 3 2020-01-26
R1Tomas CarlssonWO110
R1Jörgen AnderssonWO110
L1WOTorbjörn Larsson011
L1Hans PerssonWO110
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
R1Mikael HallbergWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Bojan StefanovWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
R1Stig SundbomWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
R1Christer MoreliusWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Robert DimmlichWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
R1Henrik JonssonWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Savvas IordanidisWO50
R1Kai KraftWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
R1Henrik NorellWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Mikael KiiskiWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Yuesong FanWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
L1WOWO05
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Sebastian LarssonWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
L1Tomas EkwallWO50
L1WOMattias Näsström05
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Per Rydholm WO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
L1WOWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
R1Lennart HoffstenWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-23
LQWOHenrik Norell05
LQWOStig Sundbom05
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-23
L1WOIgors Francuzovs05
L1WORobert Dimmlich05
L1Savvas IordanidisWO50
L1Esa StrandmanWO50
L1WOCalle Stoltz05
L1WOLennart Hoffsten05
Tisdagstävling SBS -Biljardpalatset 2020-01-21
R1Mark YousefWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Erik HårdWO50
R1Linus JoginWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Safa MikhaWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Max HultkrantzWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Shahim AltwelWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Johan WingårdhWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Nashwan QardakWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Emil SvenhedenWO50
L1WOMikael Kiiski05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1WOLinus Jogin05
L1WOAlex Embermark05
L1WOIgors Francuzovs05
L1WOGöran Klaesson05
L1Bo PetersonWO50
L1Helena BenjaminWO50
L1Hassan NasajiWO50
L1WONashwan Qardak05
L1Pontus LarhedWO50
L1WOEmil Svenheden05
Måndagstävling UBS 2020-01-20
R1Andreas HägglundhWO50
R1Jesper TillbergWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOToraj Larki05
L1WOAdam Nilsson05
L1WOKjell Tillstrand05
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-16
R1Mattias NäsströmWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-16
R1Mark YousefWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-16
R1Mikael HallbergWO50
R1Christer MoreliusWO50
R1Tony ÅkerlundWO50
L1WOHenrik Jonsson05
L1Henrik NorellWO50
L1WOStig Sundbom05
L1Heinz FalbeWO50
Torsdagstävling, 9-ball hcp biljardären 2020-01-16
L1WOMonika Margeta05
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-01-14
R1Göran KlaessonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
Måndagstävling UBS 2020-01-13
R1Jari RautioWO50
R1Fariborz MoradiWO50
L1WOHenrik Valerian05
L1WOJari Rautio05
Hallcupen VT-20 Karlskoga deltävling 1 2020-01-12
R1Fredrik LindblomWO110
R1Kadir EkiciWO110
L1WOChris Strömsrud011
L1WOAnders Sannemo011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-09
R1Chingiz SadyhofWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-09
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Eduards FrancuzovsWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-09
L1WONils Berggren05
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-09
R1Ulf CollertWO50
R1Kai KraftWO50
R1Mark YousefWO50
L1WODragos Wiszniovschi05
L1Igors FrancuzovsWO50
L1Johan UmefjordWO50
L1WOYuesong Fan05
L1WOEduards Francuzovs05
L1WOLeif Sivander05
L1Kai KraftWO50
Tisdagstävling SBS - Biljardpalatset 2020-01-07
R1Göran KlaessonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Walter LaikreWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Emil SvenhedenWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Angus DalyWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Eduards FrancuzovsWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Andy DalyWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Göte NigårdWO50
L1Göran KlaessonWO50
L1Walter LaikreWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WOUlf Collert05
L1WOAdam Nybäck05
L1Nicklas JohanssonWO50
L1Gabriel AspholmWO50
L1Tommi HaarmalaWO50
L1WOChristoffer Pimenoff05
L1Dean VorkapicWO50
L1Hassan NasajiWO50
Måndagstävling UBS 2020-01-06
R1Jussi RautioWO50
R1Emil lindhagenWO50
L1WOMuang Villman05
L1WOTobias Adler05
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 16 2020-01-05
R1Leif BohmanWO110
R1Robert HaagWO110
R1Peter GustafsonWO110
L1WO??? Håkan Karlsson011
L1WOHans Persson011
L1WOKjell Magnusson011
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Mattias NäsströmWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Martin YosefWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Tony ÅkerlundWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Per Rydholm WO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Mikael HallbergWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Yuzhou LiWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Heinz FalbeWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Safa MikhaWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Henrik JonssonWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Bengt Engfeldt WO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Mattias JönssonWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Mark YousefWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
R1Stig SundbomWO50
R1Per SundqvistWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Stefan KarlssonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Walter LaikreWO50
R1Kai KraftWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
L1WOWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Per LöfgrenWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
L1WOWO50
L1WOWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Bo PetersonWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
L1WOWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
R1Sabo AzarWO50
Torsdags AfterWork (breakers choice) 2020-01-02
L2WOStig Sundbom05
L2WOMattias Jönsson05
L2WOHeinz Falbe05
L2WOMattias Näsström05
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2020-01-02
L1Martin YosefWO50
L1Yuzhou LiWO50
L1WOMark Yousef05
L1Walter LaikreWO50
L1WOMalina Bertilsson05
L1WOSabo Azar05
Tables 2019-12-30
R1Malina BertilssonWO80
L1WOHannes Engstrand08
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
R1Arne KarlströmWO70
julcupen 2019 2019-12-26
R1Peter GustafsonWO80
R1Serkan CitakWO80
R1Simen EkernWO80
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
R1Mikael HallbergWO70
julcupen 2019 2019-12-26
R1Denis DujsoWO80
R1Stefan KarlssonWO80
R1Dekan MuhammedWO80
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
R1Christer MoreliusWO70
julcupen 2019 2019-12-26
R1Hugo BarthelsonWO80
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO70
julcupen 2019 2019-12-26
R1Thea SvanbergWO80
R1Bahaa DadaWO80
R1Håkan KarlssonWO80
R1Tony AnderssonWO80
R1Leif BohmanWO80
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
R1Peter NordénWO70
julcupen 2019 2019-12-26
R1Ramiz ZukanovicWO80
Sundsvalls jultävling 2019-12-26
L1WOJens Ericsson07
L1Anders KarlströmWO70
L1Heinz FalbeWO70
L1WORoger Sjöström07
L1Hasse TidermanWO70
julcupen 2019 2019-12-26
L1WORamiz Zukanovic08
L1WONiklas Herlitz08
L1WOAdam Peteri08
L1WOHåkan Pantzare08
L1WOHåkan Karlsson08
L1WOBahaa Dada08
L1WOJyri Halttu08
L1WOHugo Barthelson08
L1WOPer Gustafson08
L1WOStefan Karlsson08
L1WOPelle Herlitz08
L1WOSerkan Citak08
L1WOPeter Gustafson08
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-12-19
R1Elvis MiglansWO50
R1Nan WangWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Sabo AzarWO50
R1Johan UmefjordWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Mårten RobinWO50
R1Gabriel AzarWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Amer Al KaizhwanWO50
R1Junxiao DingWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
L1Elvis MiglansWO50
L1Poj Hedström WO50
L1Johan UmefjordWO50
L1Petter WulcanWO50
L1WOYuzhou Li05
L1Amer Al KaizhwanWO50
L1WOLazaros Zoupounidis05
SLUTSPEL SBS ¨Konstkuppen¨Hösten 2019 2019-12-17
R1Sabo AzarWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
L1Andy DalyWO50
L1WOLinus Jogin05
L1WOMikael Kiiski05
Måndagstävling UBS 2019-12-16
R1André OlssonWO50
Tables 2019-12-16
R1Kevin CarrichWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-16
R1Christer Arla BrundinWO50
Tables 2019-12-16
R1hai phamWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-16
R1Ida HöijerWO50
Tables 2019-12-16
R1Eva EdströmWO80
L1WOJörgen Edström08
L1Andrian RisticWO80
L1Tony AnderssonWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-16
L1WOIda Höijer05
L1WORobert Claesson05
L1WOToraj Larki05
Luciapokalen 2019-12-14
R1Per SundqvistWO70
L1WOHenrik Norell07
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
R1Fuad AgicicWO50
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1Savvas IordanidisWO50
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
R1Per SundqvistWO50
R1Jonas DahlströmWO50
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1Johan UmefjordWO50
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
R1Roger SjöströmWO50
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1Ulf LagerqvistWO50
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
R1Henrik JonssonWO50
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1WOBjörn Odelbrink05
R1WOLeif Sivander05
R1Ulf CollertWO50
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
L1Fuad AgicicWO50
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1Robert DimmlichWO50
AfterWork torsdagstävling 2019-12-12
L1WOMikael Hallberg05
Slutspel Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-12-12
R1WOPontus Larhed05
L1Bojan StefanovWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Björn WållbergWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-12-10
R1Daniel TebeliusWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Andy DalyWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Almir TucakovicWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Jyri HalttuWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Tianfang ZhangWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Julian HakaWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Ding JunxiaoWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Petrus AzarWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Henrik EnglundWO50
R1Max HultkrantzWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1Andy DalyWO50
L1WOGöran Klaesson05
L1WOMarco Ekströmer05
L1WOSabo Azar05
L1WODean Vorkapic05
L1Yuzhou LiWO50
L1WODing Junxiao05
L1WOQingyi Zhao05
L1Savvas IordanidisWO50
L1Bo PetersonWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Petrus AzarWO50
L1WONicklas Johansson05
L1Henrik EnglundWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-12-09
R1Axel HägerdalWO80
R1Andrian RisticWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1Hans PerssonWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Robert HaagWO80
R1hai phamWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Jonas LindWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Johan SvanbergWO80
L1Axel HägerdalWO80
L1WOKevin Carrich08
L1Hans PerssonWO80
L1Egils GrinupsWO80
L1WOJonas Lind08
L1WOTony Andersson08
L1Adam PeteriWO80
Afterwork torsdagstävling 2019-12-05
R1Tony ÅkerlundWO50
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-12-05
R1Göran KlaessonWO50
Afterwork torsdagstävling 2019-12-05
R1Mattias NäsströmWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-12-05
R1Fredrik HaarbergWO50
R1Bo PetersonWO50
Afterwork torsdagstävling 2019-12-05
L1WOHeinz Falbe05
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-12-05
R1Sabo AzarWO50
L1Leif SivanderWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-12-03
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Adam NybäckWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Savvas IordanidisWO50
L1Bo PetersonWO50
Tables 2019-12-02
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-02
R1Ragnar HolmbergWO50
Tables 2019-12-02
R1Egils GrinupsWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-02
R1Bo BergströmWO50
Tables 2019-12-02
R1Adam PeteriWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-02
R1Tobias AdlerWO50
Tables 2019-12-02
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-02
R1Andreas HägglundhWO50
Tables 2019-12-02
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-12-02
R1Dylan FrantzWO50
Tables 2019-12-02
L1WOMikael Håkansson08
Måndagstävling UBS 2019-12-02
L1WODylan Frantz05
Tables 2019-12-02
L1WONiklas Herlitz08
Måndagstävling UBS 2019-12-02
L1WOGabriel Aspholm05
Tables 2019-12-02
L1WOAnders Johansson08
Måndagstävling UBS 2019-12-02
L1WOAndreas Hägglundh05
Tables 2019-12-02
L1WOKevin Carrich08
Måndagstävling UBS 2019-12-02
L1WOMikael Otterström05
Tables 2019-12-02
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
Måndagstävling UBS 2019-12-02
L1WORagnar Holmberg05
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-11-28
R1Yuzhou LiWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Ding JunxiaoWO50
R1Björn WållbergWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Bahaa DadaWO50
L1WOConny Frodig05
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Poj Hedström WO50
L1WOPetter Wulcan05
L1WOBahaa Dada05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-26
R1Hassan NasajiWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Alex EmbermarkWO50
L1Mikael KiiskiWO50
L1Göte NigårdWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-25
R1Egils GrinupsWO80
R1Kevin CarrichWO80
L1WOHenrik Noleryd08
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-11-24
R1Anders SannemoWO110
R1Leif BohmanWO110
L1WOChris Strömsrud011
L1A LopezWO110
Stars Hallcup HT18/VT19 2019-11-23
R1Mats-Åke LindbergWO100
R1Robin TörnqvistWO100
L1WOPeter Gustafson010
L1John EkholmWO100
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-11-21
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Krister TodalWO50
R1Sabo AzarWO50
L1Lazaros ZoupounidisWO50
L1Yuzhou LiWO50
L1Gustav KarlmanWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Christoffer LugowskiWO50
L1Krister TodalWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Yuzhou LiWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
R1Henrik NorellWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Bo PetersonWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
R1Jonas DahlströmWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Hassan NasajiWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
R1Tomas EkwallWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Savvas IordanidisWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
R1WOWO05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Petter WulcanWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Per Rydholm WO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
W1Heinz FalbeWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Meriam AlegreWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
L1WOWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Beknazar BolotbekWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
L1WOChrister Morelius05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Stefan LundinWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
L1WOMikael Hallberg05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Erik HaglundWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
L1WOHenrik Norell05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Pontus LarhedWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Magnus CarlssonWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-19
L2WOChrister Morelius05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-19
R1Dean VorkapicWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Erik HårdWO50
R1Andy DalyWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Henrik AnderssonWO50
R1Andreas KalmWO50
R1Max HultkrantzWO50
L1WOBo Peterson05
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOOscar Burman05
L1Petrus AzarWO50
L1Meriam AlegreWO50
L1WOErik Haglund05
L1WOGöte Nigård05
L1Magnus CarlssonWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Gustav KarlmanWO50
L1Erik HårdWO50
L1Sabo AzarWO50
L1Henrik AnderssonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-18
R1Anders JohanssonWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-18
R1Peter ErngrenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-18
R1Kevin CarrichWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Adam PeteriWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-18
R1Niklas DagnesjöWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-18
R1Dekan MuhammedWO80
R1Jonas LindWO80
R1Sayah HalouiWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-18
R1Fariborz MoradiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-18
R1Pelle HerlitzWO80
R1Steven BragatWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
R1Egils GrinupsWO80
R1Thea SvanbergWO80
R1Bahaa DadaWO80
R1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-18
L1WOFariborz Moradi05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOJesper Tillberg05
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-18
L1WOKevin Carrich08
L1Muhammed MehdiWO80
L1Dekan MuhammedWO80
L1hai phamWO80
L1Steven BragatWO80
L1WOThea Svanberg08
L1Bahaa DadaWO80
Söndags 5:a-9a Hcp 2019-11-17
R1Andreas Pettersson WO200
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-11-17
R1Leif BohmanWO110
Söndags 5:a-9a Hcp 2019-11-17
L1WOPeder Brunstedt020
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-11-17
L1WOChris Strömsrud011
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-11-14
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Pelle EricssonWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Magnus WesterlundWO50
L1WOSabo Azar05
L1WOPer Rydholm 05
L1WOSanne Azar05
L1WOIgors Francuzovs05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-12
R1Ulf LagerqvistWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-12
R1Tony ÅkerlundWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-12
R1Meriam AlegreWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Andy DalyWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-12
R1Tomas EkwallWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-12
R1Tianfang ZhangWO50
R1Sören NilssonWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Hassan NasajiWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-12
R1Boshi MemetiWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-12
R1Sabo AzarWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Almir TucakovicWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Linus JoginWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Adel AlzuhairiWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Eduards FrancuzovsWO50
L1WOMeriam Alegre05
L1WOAndy Daly05
L1Tianfang ZhangWO50
L1Yuesong FanWO50
L1Sabo AzarWO50
L1Bo PetersonWO50
L1Göte NigårdWO50
L1Almir TucakovicWO50
L1WOAlex Embermark05
L1WOLinus Jogin05
L1Pontus LarhedWO50
L1WOYuzhou Li05
L1Tomas MikaelssonWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1Nicklas JohanssonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-11
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-11
R1Jesper TillbergWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-11
R1Niklas HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-11
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-11
R1Kevin CarrichWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-11
R1Alexander GrönlundWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Toraj LarkiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-11
L1WOKevin Carrich08
L1WOAnders Johansson08
L1WOAdam Peteri08
Måndagstävling UBS 2019-11-11
L1WOToraj Larki05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WONiklas Dagnesjö05
L1WOAndreas Kalm05
L1WOJesper Tillberg05
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 13 2019-11-10
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Leif BohmanWO110
L1WOPhilip Heath Kirkhaug011
L1Pär HinderssonWO110
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-11-07
R1Lennart HoffstenWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Johan WingårdhWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Robert HaagWO50
R1Ulf CollertWO50
L1WOKrister Todal05
L1Robert DimmlichWO50
L1Conny FrodigWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Björn OdelbrinkWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
R1Henrik NorellWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Dean VorkapicWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Morteza SultaniWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
R1Mattias NäsströmWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Gustav KarlmanWO50
R1Sören NilssonWO50
R1Bo PetersonWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
R1Fuad AgicicWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Christer NyholmWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Kjell TillstrandWO50
R1Benjamin TaghaviWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
L1WOMikael Hallberg05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Göte NigårdWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
L1Nils BerggrenWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Yuzhou LiWO50
R1Savvas IordanidisWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-11-05
L1Stig SundbomWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-11-05
R1Petrus AzarWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Dylan FrantzWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Andy DalyWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Ikhbayr BudboldWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1WOMorteza Sultani05
L1Sören NilssonWO50
L1Christer NyholmWO50
L1Mikael KiiskiWO50
L1Benjamin TaghaviWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOStefan Karlsson05
L1Almir TucakovicWO50
L1Margus BaumannWO50
L1Nicklas JohanssonWO50
L1WOIkhbayr Budbold05
L1WOBeknazar Bolotbek05
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-04
R1Axel NykvistWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-04
R1Tony ÅbergWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-04
R1Adam PeteriWO80
R1Henrik NolerydWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Egils GrinupsWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-04
R1Emil lindhagenWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-04
R1Bahaa DadaWO80
R1Fredrik PerssonWO80
R1Tony AnderssonWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Ola KarlssonWO80
Måndagstävling UBS 2019-11-04
L1WOEmil lindhagen05
L1WOMahdi Ahmadzade05
Karlstad 9 ball HCP 2019-11-04
L1Axel NykvistWO80
L1Sayah HalouiWO80
L1Anders JohanssonWO80
L1Muhammed MehdiWO80
Biljardärens höstcup 2019-10-31
R1Johan UmefjordWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Johan WingårdhWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Jonny JensenWO50
L1WOPetter Wulcan05
L1Yuzhou LiWO50
L1Helena BenjaminWO50
L1WODaniel Silvennoinen05
L1WOConny Frodig05
L1WOJonny Jensen05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-10-29
R1Magnus WesterlundWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Andy DalyWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Magnus TillmannWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Patrik KilmanWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1Magnus WesterlundWO50
L1Meriam AlegreWO50
L1Taimii BatmunkhWO50
L1Mikael KiiskiWO50
L1WOMarco Ekströmer05
L1Jessika NilssonWO50
L1Dragos WiszniovschiWO50
L1Petter WulcanWO50
L1Göte NigårdWO50
L1Stefan KarlssonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-28
R1Thea SvanbergWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-28
R1Gabriel AspholmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-28
R1Tony AnderssonWO80
R1Anders JohanssonWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-28
R1Tobias AdlerWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-28
R1Pelle HerlitzWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-28
R1Muang VillmanWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-28
R1Johan SvanbergWO80
R1Jonas LindWO80
R1Steven BragatWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1My NguyenWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-28
L1WOMuang Villman05
L1WOEmil lindhagen05
L1WOGabriel Aspholm05
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-28
L1Thea SvanbergWO80
L1Bo BergströmWO80
L1WOAdam Peteri08
L1Egils GrinupsWO80
L1WOShkembim Misimi "Kimi"08
L1Jonas LindWO80
L1WOKevin Carrich08
L1Niklas HerlitzWO80
Söndags 5:a-9:a Hcp 2019-10-27
R1Andrian RisticWO200
R1Timo KresWO200
R1Adam PeteriWO200
L1WOAdam Peteri020
L1WOJani Kempas020
L1WOMarie Örnberg020
Lördagstävling 10-ball 2019-10-26
R1Henrik JonssonWO70
R1Mattias NäsströmWO70
R1Mikael HallbergWO70
R1Jonas DahlströmWO70
L1WOPatrik Olsson 07
L1Fuad AgicicWO70
L1WOChrister Morelius07
L1Mohammad RezadadiWO70
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-10-24
R1Björn OdelbrinkWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-10-22
R1Igors FrancuzovsWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-10-22
R1Christer MoreliusWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-10-22
R1Morgan PalmborgWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-10-22
L1WOMikael Hallberg05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-10-22
R1Savvas IordanidisWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1Ulf LagerqvistWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-21
R1Bosse BergströmWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-21
R1Alexander GrönlundWO50
R1André OlssonWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1Stefan EricsonWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-10-21
L1WOTony Andersson08
Måndagstävling UBS 2019-10-21
L1WOMikael Otterström05
L1WOJesper Tillberg05
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOFariborz Moradi05
L1WOAlexander Grönlund05
Söndags 5:a-9:a Hcp 2019-10-20
R1Timo KresWO200
L1WOStefan Ericson020
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-10-17
R1Per Rydholm WO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Krister TodalWO50
R1Jonny JensenWO50
R1Kai KraftWO50
R1Johan UmefjordWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Marcus SjöbergWO50
R1Robert DimmlichWO50
L1WOIgors Francuzovs05
L1WOTommi Haarmala05
L1Savvas IordanidisWO50
L1Kai KraftWO50
L1WORobert Dimmlich05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-10-15
R1Meriam AlegreWO50
R1Linus JoginWO50
R1Dean VorkapicWO50
L1Morgan PalmborgWO50
Tables 2019-10-14
R1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-14
R1Jussi RautioWO50
Tables 2019-10-14
L1WOAdam Peteri08
Måndagstävling UBS 2019-10-14
L1WODylan Frantz05
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-10-13
R1Kjell TillstrandWO60
Kari 2019-10-13
R1Peder BrunstedtWO200
R1Stefan EricsonWO200
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-10-13
R1Thomas RagnarssonWO60
Kari 2019-10-13
R1Andreas Pettersson WO200
L1WOMuang Villman020
L1Kari ViitalaWO200
L1Timo KresWO200
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-10-13
L1WOAndré Olsson06
L1WOKjell Tillstrand06
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-10-10
R1Robert DimmlichWO50
R1Johan UmefjordWO50
L1WOYuzhou Li05
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-08
R1Linus JoginWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-08
R1Heinz FalbeWO50
R1Andreas MyhreWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Per SundqvistWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Christer MoreliusWO50
L1WOAndreas Myhre05
L1Mikael HallbergWO50
L1WOHenrik Norell05
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-08
R1Toraj LarkiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-08
L1WOChrister Morelius05
Tables 2019-10-07
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-07
R1Karl-Einar ErikssonWO50
Tables 2019-10-07
R1Andrian RisticWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Bosse BergströmWO80
R1Johan SvanbergWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Adam PeteriWO80
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-07
R1Dylan FrantzWO50
Tables 2019-10-07
R1Thea SvanbergWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Jonas LindWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Egils GrinupsWO80
R1Tony AnderssonWO80
R1Dekan MuhammedWO80
Måndagstävling UBS 2019-10-07
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
Tables 2019-10-07
L1WOAndrian Ristic08
L1Niklas HerlitzWO80
L1WOStefan Söderström08
L1Adam PeteriWO80
L1WOJonas Lind08
L1Muhammed MehdiWO80
L1WODekan Muhammed08
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-10-03
R1Per Rydholm WO50
R1Kai KraftWO50
R1Lennart HoffstenWO50
L1WOJoni Thour05
L1Tomas MikaelssonWO50
L1Pontus LarhedWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-01
R1Björn OdelbrinkWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-01
R1Christer MoreliusWO50
R1Jonas DahlströmWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-01
R1Dragos WiszniovschiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-01
R1Henrik NorellWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-01
R1Daniel SilvennoinenWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-01
L1WONils Berggren05
L1Mattias NäsströmWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-01
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-10-01
L1Heinz FalbeWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-10-01
L1Meriam AlegreWO50
L1WOLazaros Zoupounidis05
L1Qingyi ZhaoWO50
Måndagstävling UBS 2019-09-30
R1Mikael OtterströmWO50
R1Mathias BrännvallWO50
R1Jonas NordinWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
R1André OlssonWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
L1WOAndreas Kalm05
L1Jesper TillbergWO50
L1WOJussi Rautio05
L1Alexander GrönlundWO50
L1WORagnar Holmberg05
L1WOAndreas Hägglundh05
L1Ida HöijerWO50
Lördagstävling! 2019-09-28
R1Christer MoreliusWO70
R1Nils BerggrenWO70
L1WOChingiz Sadyhof07
L1Stig SundbomWO70
Torsdagstävling Hcp, 9-Ball Biljardären 2019-09-26
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Krister TodalWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Lars JonssonWO50
L1Tommi HaarmalaWO50
L1WOPer Rydholm 05
L1Leif SivanderWO50
L1WOUlf Lagerqvist05
L1Savvas IordanidisWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
R1Alex EmbermarkWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-24
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Christer MoreliusWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
R1Malina BertilssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-24
R1Henrik NorellWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Tony ÅkerlundWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
R1Pontus LarhedWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-24
R1Heinz FalbeWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
R1Monika MargetaWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-24
L1WOChrister Morelius05
L1WOTomas Ekwall05
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-24
L1WOHeinz Falbe05
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-24
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOUlrika Andersson05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
R1Robert HaagWO80
Måndagstävling UBS 2019-09-23
R1Jonas NordinWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
R1Bo BergströmWO80
Måndagstävling UBS 2019-09-23
R1Andreas HägglundhWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2019-09-23
R1Fariborz MoradiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
R1Dekan MuhammedWO80
Måndagstävling UBS 2019-09-23
R1Alexander GrönlundWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
L1WODekan Muhammed08
Måndagstävling UBS 2019-09-23
L1WOKarl-Einar Eriksson05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
L1WOMalte Lundqvist08
Måndagstävling UBS 2019-09-23
L1WOTobias Adler05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
L1WOBo Bergström08
Måndagstävling UBS 2019-09-23
L1WOAndreas Hägglundh05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-23
L1WOHenrik Noleryd08
Måndagstävling UBS 2019-09-23
L1WOJonas Nordin05
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 6 2019-09-22
R1Torbjörn LarssonWO110
L1WODaniel Rolen011
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-09-21
R1Mathias BrännvallWO70
Stars Hallcup HT19 2019-09-21
R1Andreas WesterWO100
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-09-21
R1Andrei TitaWO70
R1Gabriel AspholmWO70
R1Niklas DagnesjöWO70
R1Jussi RautioWO70
R1Jari RautioWO70
Stars Hallcup HT19 2019-09-21
R1Niklas HerlitzWO100
L1WOSören Wester010
L1Ronny BrännströmWO100
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS) 2019-09-21
L1WOJari Rautio07
L1WOJussi Rautio07
L1WONiklas Dagnesjö07
L1WOGabriel Aspholm07
L1WOFredrik Hudner07
L1WOMathias Brännvall07
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-09-19
R1Pontus LarhedWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Johan UmefjordWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Johan WingårdhWO50
L1Pontus LarhedWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1WOLennart Hoffsten05
L1Petter WulcanWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Johan UmefjordWO50
L1WOJohan Wingårdh05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-09-17
R1Savvas IordanidisWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-17
R1Tony ÅkerlundWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-09-17
R1Monika MargetaWO50
R1Göran KlaessonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-17
R1Henrik NorellWO50
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-09-17
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Almir TucakovicWO50
R1Sabo AzarWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-17
L1WOHenrik Norell05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-09-17
R1Nicklas JohanssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-09-17
L1WOAndreas Larsson05
Tisdagstävling "Konstkuppen" SBS 9-Ball 2019-09-17
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Göte NigårdWO50
L1WOMeriam Alegre05
L1Qingyi ZhaoWO50
L1WODaniel Tebelius05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-16
R1Niklas EdinWO80
R1Leif BohmanWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Ihore KistitsynWO80
R1Kevin CarrichWO80
R1MJ MohammedWO80
L1WOMJ Mohammed08
L1WOKevin Carrich08
L1WOIhore Kistitsyn08
L1WONiklas Herlitz08
L1WOLeif Bohman08
L1WOJonas Lind08
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 5 2019-09-15
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Anders SannemoWO110
R1Daniel RolenWO110
L1Hans PerssonWO110
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-09-12
R1Nan WangWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Krister TodalWO50
R1Björn WållbergWO50
R1Joni ThourWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Zelda ThourWO50
L1Nan WangWO50
L1WOBjörn Wållberg05
L1WOStefan Karlsson05
L1WOBo Peterson05
L1WOZelda Thour05
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS Art 9-Ball 2019-09-10
R1Lennart HoffstenWO50
R1Andy DalyWO50
R1Mats NilssonWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Tiyane NiskalaWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Sören NilssonWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Almir TucakovicWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Marcus SjöbergWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1David LarssonWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Jonna HidellWO50
L1WOMats Nilsson05
L1Göte NigårdWO50
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Helena BenjaminWO50
L1Pontus DalénWO50
L1Sören NilssonWO50
L1WOAlmir Tucakovic05
L1Johan HedmanWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1WOSabo Azar05
L1Monika MargetaWO50
L1WOJonna Hidell05
Måndagstävling UBS 2019-09-09
R1Dylan FrantzWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-09
R1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2019-09-09
R1Niklas DagnesjöWO50
R1Alexander GrönlundWO50
R1Jesper TillbergWO50
R1Christer Arla BrundinWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-09
L1WOAdam Peteri08
Måndagstävling UBS 2019-09-09
L1WOChrister Arla Brundin05
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOAdam Nilsson05
L1WOLinus Thor05
L1WOAndrei Tita05
Karlstad 9 ball HCP 2019-09-08
R1Robin TörnqvistWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
R1Felix KarlbergWO80
R1Stefan SöderströmWO80
L1WOStefan Söderström08
L1WOFelix Karlberg08
L1WONiklas Herlitz08
L1WOLeif Bohman08
Lördagstävling 9-ball 2019-09-07
R1Chingiz SadyhofWO70
R1Stig SundbomWO70
R1Mattias NäsströmWO70
L1WOHeinz Falbe07
L1Patrik Olsson WO70
L1Henrik NorellWO70
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-09-05
R1Qingyi ZhaoWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
R1Christer MoreliusWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Qingyi ZhaoWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
R1Heinz FalbeWO50
R1Leif GuldbrandsonWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Marcus SjöbergWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
R1Stig SundbomWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Julian HakaWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
R1Mattias NäsströmWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Björn OdelbrinkWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
L1Christer MoreliusWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Dean VorkapicWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-09-03
L1Tomas EkwallWO50
L1Roger SjöströmWO50
Tisdagstävling ”Konstkuppen” SBS 9-Ball 2019-09-03
R1Per Rydholm WO50
L1WOMonika Margeta05
L1Stefan SzotWO50
Tables 2019-09-02
R1Mikael HåkanssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1Ragnar HolmbergWO50
Tables 2019-09-02
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1Thomas RagnarssonWO50
R1Niklas DagnesjöWO50
Tables 2019-09-02
R1Anders JohanssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1Jesper TillbergWO50
Tables 2019-09-02
R1Tony AnderssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1Christer Arla BrundinWO50
Tables 2019-09-02
R1Andrian RisticWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1André OlssonWO50
Tables 2019-09-02
R1Pontus RådbergWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
R1Karl-Einar ErikssonWO50
Tables 2019-09-02
L1WOPontus Rådberg08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WOAndreas Hägglundh05
Tables 2019-09-02
L1WOErik Sundbäck08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WOAndré Olsson05
L1WOGabriel Aspholm05
Tables 2019-09-02
L1WOMuhammed Mehdi08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WOChrister Arla Brundin05
Tables 2019-09-02
L1WOKevin Carrich08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WOFredrik Hudner05
Tables 2019-09-02
L1WOPelle Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WOEmad Tavakolizadeh05
Tables 2019-09-02
L1WOMikael Håkansson08
Måndagsgurkan UBS 2019-09-02
L1WORagnar Holmberg05
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-08-29
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Gustav KarlmanWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Tiyane NiskalaWO50
L1WOBenny Ericsson05
L1Tomas MikaelssonWO50
L1Gustav KarlmanWO51
L1Stefan KarlssonWO50
L1Robert DimmlichWO50
Tisdagstävling "Kontstkuppen" SBS 9-Ball 2019-08-27
R1Sabo AzarWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-08-27
R1Roger SjöströmWO50
R1Mattias NäsströmWO50
L1WOHeinz Falbe05
L1Chingiz SadyhofWO50
Tisdagstävling "Kontstkuppen" SBS 9-Ball 2019-08-27
R1Dean VorkapicWO50
L1Beknazar BolotbekWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
R1Muhammed MehdiWO80
Måndagstävling UBS 2019-08-26
R1Kjell TillstrandWO50
R1Gabriel AspholmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
R1Serkan SitakWO80
Måndagstävling UBS 2019-08-26
R1Jussi RautioWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Alexander GrönlundWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
R1MJ MohammedWO80
Måndagstävling UBS 2019-08-26
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
L1WOBosse Bergström08
Måndagstävling UBS 2019-08-26
L1WODylan Frantz05
L1WOAlexander Grönlund05
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
L1WOSayah Haloui08
Måndagstävling UBS 2019-08-26
L1WOSimon Möllevinge05
L1WOJesper Tillberg05
L1WOGabriel Aspholm05
Karlstad 9 ball HCP 2019-08-26
L1WOMuhammed Mehdi08
Måndagstävling UBS 2019-08-26
L1WOKjell Tillstrand05
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 3 2019-08-25
R1Kjell MagnussonWO110
L1WOFredrik Lindblom011
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-08-20
R1Henrik JonssonWO50
Slutspel Sommarcupen 2019 2019-08-20
R1Walter LaikreWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-08-20
R1Roger SjöströmWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Henrik NorellWO50
Slutspel Sommarcupen 2019 2019-08-20
R1WOBeknazar Bolotbek05
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-08-20
L1WOHenrik Norell05
Slutspel Sommarcupen 2019 2019-08-20
R1WOBo Peterson05
Tisdag AfterWork (breakers choice) 2019-08-20
L1WOLeif Guldbrandson05
L1WORoger Sjöström05
L1WOTomas Ekwall05
Slutspel Sommarcupen 2019 2019-08-20
R1Petrus AzarWO50
R1WOPontus Larhed05
R1WOSavvas Iordanidis05
L1Göran KlaessonWO50
L1WODaniel Bakircioglu05
L1WOEnkhtuwshin Erdenekhuu05
L1Gustav KarlmanWO50
L1WOElvis Miglans05
Tables 2019-08-19
R1Robert HaagWO80
R1Hans PerssonWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Tony AnderssonWO80
R1Kevin CarrichWO80
L1WOKevin Carrich08
L1WOHugo Barthelson08
L1WOEgils Grinups08
L1WOMJ Mohammed08
L1WOAdam Peteri08
L1WORobert Haag08
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 2 2019-08-18
R1Fredrik LindblomWO110
R1Tomas CarlssonWO110
L1WOAnders Sannemo011
L1WOFredrik Lindblom011
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Patrik KilmanWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Ulf LagerqvistWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Walter LaikreWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Petrus AzarWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Björn CarlssonWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Adel AlzuhairiWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Timothy Nyberg BenjaminWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Lazaros ZoupounidisWO50
SE32Daniel SilvennoinenWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Alex EmbermarkWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Erik BenjaminWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Kai KraftWO50
R1Thomas StadlerWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Björn CarlssonWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Niclas BergendorffWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Bengt Engfeldt WO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Per Rydholm WO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Per Rydholm WO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Rasmus RasmussonWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Michael PetroffWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1WOPavel Petkov05
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Vasilis HervatisWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Bo PetersonWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Savvas IordanidisWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Michael PetroffWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Monika MargetaWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Tobias RingWO50
8-Ball KM Looser 2019-08-17
SE32Thomas StadlerWO50
Klubbmästerskap Årsmöte, 9-ball 2019-08-17
R1Pontus LarhedWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Jan SköldWO50
R1Bengt Engfeldt WO50
R1Sören NilssonWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Bojan StefanovWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-08-13
R1Stig SundbomWO50
Tisdagstävling Hcp, BiljardPalatset, 2019-08-13
R1Qingyi ZhaoWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-08-13
R1Christer MoreliusWO50
R1Arne KarlströmWO50
R1Pontus JohanssonWO50
R1Mohammad RezadadiWO50
R1Raymond LimmerdahlWO50
R1Henrik NorellWO50
L1Stig SundbomWO50
L1WOPontus Johansson05
L1WOHenrik Norell05
Tisdagstävling Hcp, BiljardPalatset, 2019-08-13
R1Bengt Engfeldt WO50
L1WOTim Seci05
L1Gustav KarlmanWO50
Måndagstävling UBS 2019-08-12
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
R1Christer Arla BrundinWO50
R1Andreas KalmWO50
L1WOAndreas Kalm05
L1WOToraj Larki05
L1WOChrister Arla Brundin05
L1WORagnar Holmberg05
L1WOMikael Otterström05
Hallcupen HT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-08-11
R1Hans PerssonWO110
R1Serkan CitakWO110
L1WOSerkan Citak011
L1WOHans Persson011
Tisdagstävling Hcp, 9-ball, Biljardpalatset 2019-08-06
R1Per Rydholm WO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Almir TucakovicWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Linus JoginWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1Gabriel AzarWO50
L1Henric CedergrenWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
Måndagstävling UBS 2019-08-05
R1Mahdi AhmadzadeWO50
L1WOFredrik Hudner05
BK Örnen Söndags Sommartävling 9Ball 2019-08-04
R1Tomas CarlssonWO110
R1Philip Heath KirkhaugWO110
L1WOTorbjörn Larsson011
L1Alex BlomqvistWO110
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-08-01
R1Krister TodalWO50
R1Malina BertilssonWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Kai KraftWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1David LarssonWO50
R1Ulf CollertWO50
L1Krister TodalWO50
L1Göran KlaessonWO50
L1WOGustav Karlman05
L1Chingiz SadyhofWO50
L1WONan Wang05
Tisdagstävling Hcp, 10-ball, Biljardpalatset 2019-07-30
R1Adrian WeissWO50
R1Kai KraftWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Julian HakaWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
L1WOSeree Sornwong05
L1Bojan StefanovWO50
Tables 2019-07-29
R1Niklas HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-07-29
R1Robert ClaessonWO50
Helt apropå 2019-07-29
R1Tomas EkwallWO50
Tables 2019-07-29
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1Henrik JonssonWO50
Tables 2019-07-29
R1Anders JohanssonWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1Jonas DahlströmWO50
Tables 2019-07-29
R1Bahaa DadaWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1Mikael HallbergWO50
Tables 2019-07-29
R1Kevin CarrichWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1Henrik NorellWO50
R1Mattias NäsströmWO50
Tables 2019-07-29
R1Bo BergströmWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1Christer MoreliusWO50
Tables 2019-07-29
R1Egils GrinupsWO80
Helt apropå 2019-07-29
R1WOWO50
W1Christer MoreliusWO50
Måndagstävling UBS 2019-07-29
L1WOChingiz Sadyhof05
Helt apropå 2019-07-29
L1WOHenrik Jonsson05
L1WOMikael Hallberg05
L1WOMattias Näsström05
L1WOWO05
Tables 2019-07-29
L1WOPer Gustafson08
L1WOBo Bergström08
L1WOStefan Söderström08
L1WOKevin Carrich08
L1WOBahaa Dada08
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
L1WOPelle Herlitz08
AfterWork (breakers choice) 2019-07-23
R1Walter LaikreWO50
SBS Tisdagstävling, HCP 2019-07-23
R1Bojan StefanovWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-23
R1Mikael HallbergWO50
R1Tomas EkwallWO50
SBS Tisdagstävling, HCP 2019-07-23
R1Taha HusainiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-23
L1WOMattias Näsström05
L1WOLars Nilsson05
L1WOHenrik Norell05
SBS Tisdagstävling, HCP 2019-07-23
R1Beknazar BolotbekWO50
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-07-18
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Kai KraftWO50
R1Tim SeciWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Malina BertilssonWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Susanne LindWO50
R1Walter LaikreWO50
R1Lennart HoffstenWO50
L1Daniel BakirciogluWO50
L1WOStefan Karlsson05
L1WOLeif Sivander05
L1WOBengt Engfeldt 05
L1WOUlf Collert05
L1Qingyi ZhaoWO50
L1WOLennart Hoffsten05
SBS Tisdagstävling 9-ball 2019-07-16
R1Gustav KarlmanWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Susanne LindWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1WOJohan Hultsjö05
L1WOQingyi Zhao05
L1WOKai Kraft05
L1Onon TumurWO50
Måndagstävling UBS 2019-07-15
R1Niklas DagnesjöWO50
L1WOTobias Adler05
NBC 9-ball HCP tävling 2019-07-13
R1David EkWO80
R1Jesse LandsaasWO80
R1Atila KrakovskiWO80
L1WOMladen Matic08
L1WOMichail Giannoglou08
L1WODavid Ek08
Torsdagstävling 9-Ball Hcp, Biljardären. 2019-07-11
R1Poj Hedström WO50
R1Per Rydholm WO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Ulf CollertWO50
L1Fredrik SchönemannWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
R1Mattias NäsströmWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Lennart HoffstenWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
R1Tony ÅkerlundWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Johan HultsjöWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
R1Marcus SjöbergWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Linus JoginWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
R1Stig SundbomWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Daniel TebeliusWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Nenad RosicWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
L1Mattias NäsströmWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Adel AlzuhairiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
L1Roger SjöströmWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Alex EmbermarkWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-09
L1Mikael HallbergWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-09
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Lennart HoffstenWO50
L1Petar StefanovWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOChuka Chuluunbaatar05
Måndagstävling UBS 2019-07-08
R1Toraj LarkiWO50
R1Christer Arla BrundinWO50
R1Andrei TitaWO50
L1WOPhilip Heath Kirkhaug05
L1Georgios NinisWO50
L1Ragnar HolmbergWO50
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-07-04
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Per LöfgrenWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOBo Peterson05
L1Ulf CollertWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-02
R1Rolf SundinWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-02
R1Bo PetersonWO50
R1Monika MargetaWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-02
R1Henrik NorellWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-02
R1Onon TumurWO50
R1Sebastian LarssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-07-02
L1WOMikael Hallberg05
L1Mattias NäsströmWO50
SBS Tisdagstävling 2019-07-02
R1Stefan KarlssonWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Gustav KarlmanWO50
L1Bo PetersonWO50
Måndagstävling UBS 2019-07-01
R1Mikael OtterströmWO50
R1Alexander GrönlundWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
R1Robert ClaessonWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOJerry Hjertqvist05
L1WOTony Åberg05
L1WOTobias Adler05
L1WORagnar Holmberg05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOGabriel Aspholm05
AfterWork (breakers choice) 2019-06-25
R1Tony ÅkerlundWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-25
R1Lennart HoffstenWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-25
R1Henrik NorellWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-25
R1Sabo AzarWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Walter LaikreWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-25
L1WOHenrik Norell05
SBS Tisdagstävling 2019-06-25
R1Henrik AnderssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-25
L1WOTomas Ekwall05
SBS Tisdagstävling 2019-06-25
R1Björn HawermanWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Stefan KarlssonWO50
L1WODaniel Silvennoinen05
L1Johan HultsjöWO50
L1WOJohan Wingårdh05
L1Onon TumurWO50
L1WOEnkhtuwshin Erdenekhuu05
Måndagstävling UBS 2019-06-24
R1Dylan FrantzWO50
L1WOJussi Rautio05
AfterWork (breakers choice) 2019-06-18
R1Tony ÅkerlundWO50
L1WOHeinz Falbe05
Måndagstävling UBS 2019-06-17
R1Emil lindhagenWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Georgios NinisWO50
R1Karl-Einar ErikssonWO50
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WOGeorgios Ninis05
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOGabriel Aspholm05
L1WOTobias Adler05
L1WONiklas Dagnesjö05
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-06-13
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Kai KraftWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Lars JonssonWO50
R1Daniel SilvennoinenWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Marco EkströmerWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Stefan SzotWO50
L1WOBenny Ericsson05
L1WOSavvas Iordanidis05
L1Daniel SilvennoinenWO50
L1Ulf CollertWO50
L1Petter WulcanWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-11
R1Chingiz SadyhofWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-11
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Susanne LindWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Bo PetersonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-11
L1WOTomas Ekwall05
SBS Tisdagstävling 2019-06-11
R1Björn HawermanWO50
R1Walter LaikreWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Mark YousefWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Alex EmbermarkWO50
L1WOSusanne Lind05
L1WOBo Peterson05
L1Pontus LarhedWO50
L1WOGöran Klaesson05
L1WOLaith Albanaa05
L1WOAlex Embermark00
Torsdags HCP-tävling 9 ball, Biljardären 2019-06-06
R1Sanne AzarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Björn WållbergWO50
R1Kai KraftWO50
R1Armin Van OverbeekWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Bo PetersonWO50
L1Sanne AzarWO50
L1Sabo AzarWO50
L1WOBjörn Wållberg05
L1Tim SeciWO50
L1WORobert Dimmlich05
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOBojan Stefanov05
L1Ulf CollertWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-04
R1Heinz FalbeWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-04
R1LaithWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-04
R1Mattias NäsströmWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-04
R1Pontus LarhedWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-06-04
L1WOHenrik Norell05
L1Christer MoreliusWO50
SBS Tisdagstävling 2019-06-04
R1Conny FrodigWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
L1Petrus AzarWO50
L1WOUlf Collert05
L1Poj Hedström WO50
Måndagstävling UBS 2019-06-03
R1Mikael OtterströmWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Georgios NinisWO50
L1WOFariborz Moradi05
L1Tobias AdlerWO50
L1Mahdi AhmadzadeWO50
BK Örnen Sommartävling 9Ball 2019-06-02
R1Fredrik LindblomWO110
L1WOAnders Sannemo011
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1Onon TumurWO50
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
R1Henrik NorellWO50
R1Håkan ÖstbergWO50
R1Henrik JonssonWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1Björn OdelbrinkWO50
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
R1Heinz FalbeWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1WONicklas Johansson05
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
R1Tomas EkwallWO50
R1Stig SundbomWO50
R1WOWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1Elvis MiglansWO50
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
R1WOWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1WOLennart Hoffsten05
R1Savvas IordanidisWO50
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
W1WOWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1WOPer Rydholm 05
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
L1Henrik NorellWO50
L1WOHeinz Falbe05
L1WOStig Sundbom05
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
R1WOChuka Chuluunbaatar05
Afterwork (breaker choice) 2019-05-28
L1WOWO05
WQTomas EkwallWO50
LQStig SundbomWO50
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2019-05-28
L1WOPontus Larhed05
L1Daniel TebeliusWO50
L1WOUlf Lagerqvist05
Tables 2019-05-27
R1Dekan MuhammedWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-27
R1Andreas HägglundhWO50
Tables 2019-05-27
R1Sayah HalouiWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
R1Roger OlssonWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-27
R1Alexander GrönlundWO50
Tables 2019-05-27
R1Yvette1WO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Kevin CarrichWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-27
R1Jussi RautioWO50
Tables 2019-05-27
L1WOKevin Carrich08
Måndagstävling UBS 2019-05-27
L1WOThomas Ragnarsson05
Tables 2019-05-27
L1WOMuhammed Mehdi08
L1WOAdam Peteri08
L1WOJonas Lind08
Måndagstävling UBS 2019-05-27
L1WOMahdi Ahmadzade05
Tables 2019-05-27
L1WORoger Olsson08
L1WOPelle Herlitz08
L1WONiklas Herlitz08
Måndagstävling UBS 2019-05-27
L1WOStefan Ericson05
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-05-23
R1Björn WållbergWO50
R1David LarssonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Magnus WesterlundWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Muang VillmanWO50
R1Kai KraftWO50
R1Stefan EricsonWO50
R1Johan UmefjordWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
L1Björn WållbergWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1WOMagnus Westerlund05
L1WOStefan Ericson05
L1WOLars Jonsson05
L1Conny FrodigWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-05-21
R1Tomas EkwallWO50
R1Musse HejdariWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Mohammad RezadadiWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Heinz FalbeWO50
L1WOMusse Hejdari05
L1WORoger Sjöström05
L1WOHeinz Falbe05
Måndagstävling UBS 2019-05-20
R1Gabriel AspholmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-20
R1Pelle HerlitzWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-20
R1Andreas HägglundhWO50
R1Max TaranovWO50
R1Jonas NordinWO50
R1Mikael OtterströmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-20
R1Johan SvanbergWO80
L1WOKevin Carrich08
L1Bahaa DadaWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-20
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WOToraj Larki05
L1WOJonas Nordin05
L1WOMax Taranov05
L1WORagnar Holmberg05
AfterWork (breakers choice) 2019-05-14
R1Jimmy PalmqvistWO50
R1Roger SjöströmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-13
R1Sayah HalouiWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-13
R1Tony ÅbergWO50
R1Mikael OtterströmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-13
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
Måndagstävling UBS 2019-05-13
L1WOMikael Otterström05
L1WOMahdi Ahmadzade05
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Alexander AnderssonWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Ola JanssonWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Nihad GuriWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Tomas CarlssonWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Michail GiannoglouWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Joakim CarlssonWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Nijaz GuriWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Fredrik LindblomWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Larry ÅkervallWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Jörgen EdströmWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
R1Thomas MånssonWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
R1Daniel RolenWO110
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
L1WOWO80
L1Fredrik RynellWO80
L1WOMladen Matic08
L1WOWO80
LQWOLarry Åkervall08
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
L1WODaniel Rolen011
L1WOJörgen Edström011
NBC söndags 9-ball HCP tävling 2019-05-12
LQWOAlexander Andersson08
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 15 2019-05-12
L1WOAnders Sannemo011
L1WOEva Edström011
L1WOTomas Carlsson011
L1WOTorbjörn Larsson011
Tisdag SBS ”Konstkuppen” 9-Ball 2019-05-07
R1Sabo AzarWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-05-07
R1Mattias NäsströmWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Stig SundbomWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-06
R1Per-erik MyhrWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-06
R1Andrei TitaWO50
R1renato cuevasWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-06
R1Muhammed MehdiWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-06
R1Tobias AdlerWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-05-06
L1WOKevin Carrich08
L1Andrian RisticWO80
Måndagstävling UBS 2019-05-06
L1WOSakchai Pongrugthai05
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOKjell Tillstrand05
KM 8-ball Biljardären 2019-05-05
SE32Krister TodalWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-05-05
R1Inga-Lena WiklundWO110
KM 8-ball Biljardären 2019-05-05
SE32Tommi HaarmalaWO50
SE32Ulf LagerqvistWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-05-05
R1Jörgen EdströmWO110
KM 8-ball Biljardären 2019-05-05
SE32Petter WulcanWO50
SE32Bengt Engfeldt WO50
SE32Robert DimmlichWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-05-05
L1WOKjell Magnusson011
KM 8-ball Biljardären 2019-05-05
SE32Kai KraftWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 14 2019-05-05
L1WOInga-Lena Wiklund011
KM 8-ball Biljardären 2019-05-05
SE32Qingyi ZhaoWO50
SE32Joachim PaulssonWO50
SE32Ulf CollertWO50
Stars lördagstävling 2019-05-04
R1Adam PeteriWO100
L1WOHans Persson010
AfterWork (breakers choice) 2019-05-01
R1Henrik NorellWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Ampa BohmanWO50
R1Allan KarlströmWO50
R1Heinz FalbeWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Mikael HallbergWO50
L1Henrik NorellWO50
L1WOAmpa Bohman05
L1Allan KarlströmWO50
L1WOMikael Hallberg05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-30
R1Pontus LarhedWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Onon TumurWO50
L1Pontus LarhedWO50
L1WOUlf Lagerqvist05
L1WOHenric Cedergren05
L1Conny FrodigWO50
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Julian HakaWO50
L1WODaniel Tebelius05
L1WOOnon Tumur05
Måndagstävling UBS 2019-04-29
R1Fredrik HudnerWO50
L1WOMathias Brännvall05
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 13 2019-04-28
R1Andreas Lagemyr WO110
R1Joakim CarlssonWO110
R1Inga-Lena WiklundWO110
L1WOInga-Lena Wiklund011
L1WODaniel Rolen011
L1WOChris Strömsrud011
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-04-25
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Björn WållbergWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Krister TodalWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Elvis MiglansWO50
L1WOStefan Karlsson05
L1WOPer Löfgren05
L1Leif SivanderWO50
L1Krister TodalWO50
L1Robert DimmlichWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-23
R1Qingyi ZhaoWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-23
R1Henrik NorellWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Jonas DahlströmWO50
R1Arne KarlströmWO50
R1Henrik JonssonWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Roger SjöströmWO50
L1Henrik NorellWO50
L1Tomas EkwallWO50
L1Arne KarlströmWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-23
R1Stefan KarlssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-23
L1Chingiz SadyhofWO50
Måndagstävling UBS 2019-04-22
R1Gabriel AspholmWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1WOWO50
R1Andrei TitaWO50
R1Adam NilssonWO50
L1WOMathias Brännvall05
L1WOAndrei Tita05
L1WOStefan Ericson05
L1WOMuang Villman05
L1WOFariborz Moradi05
L1WOJussi Rautio05
L1WOGabriel Aspholm05
Påskcupen 2019-04-21
R1Sayah HalouiWO80
R1Kenny LångströmWO80
R1Jörgen EdströmWO80
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
R1Erik WestbergWO80
R1Anders JohanssonWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Hans PerssonWO80
R1Mikael HåkanssonWO80
R1Peter GustafsonWO80
R1Stefan SöderströmWO80
R1Andreas AksoyWO80
L1WOWO80
L1Kevin CarrichWO80
L1WOWO80
L1Dekan MuhammedWO80
L1WONiklas Herlitz08
L1WOWO08
L1WOThea Svanberg08
L1WOWO80
L2WOStefan Söderström08
L2WOHans Persson08
L2WOPakorn "Coco" Nimnuan08
L2WOKenny Långström08
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-16
R1Elvis MiglansWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-16
R1Roger SjöströmWO50
R1Stig SundbomWO50
R1Christer MoreliusWO50
R1Malina BertilssonWO50
R1Raymond LimmerdahlWO50
L1Roger SjöströmWO50
L1Mattias NäsströmWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-16
L1WOGöran Klaesson05
Måndagstävling UBS 2019-04-15
R1Ida HöijerWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Tony ÅbergWO50
R1Adam NilssonWO50
L1WOToraj Larki05
L1WOTony Åberg05
L1WOGeorgios Ninis05
L1WOIda Höijer05
Helt apropå 2019-04-13
R1Roger SjöströmWO50
R1Nils BerggrenWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Mikael HallbergWO50
R1Leif GuldbrandsonWO50
L1WONils Berggren05
L1Christer MoreliusWO50
L1WOLeif Guldbrandson05
BKM 9-Ball För medlemmar 2019-04-12
R1Armin Van OverbeekWO70
R1Bengt Engfeldt WO70
R1Kai KraftWO70
L1WOBengt Engfeldt 07
L1WOArmin Van Overbeek07
L1WONan Wang07
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-04-11
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Henrik EnglundWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Lars JonssonWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
L1WOHenrik Englund05
L1Benny EricssonWO50
L1WOSabo Azar05
L1WOPer Rydholm 05
L1WODragos Wiszniovschi05
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Mattias NäsströmWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Dean VorkapicWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Håkan ÖstbergWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Bo PetersonWO50
R1Laith AlbanaaWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Tomas EkwallWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Dragos WiszniovschiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Nils BerggrenWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Lennart HoffstenWO50
R1Björn HawermanWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Henrik NorellWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Ulf CollertWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
R1Christer MoreliusWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Per Rydholm WO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Onon TumurWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
L1WOHåkan Östberg05
L1Mikael HallbergWO50
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Yuzhou LiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-09
L1WOChrister Morelius05
Tisdagar SBS konstkuppen 9-Ball 2019-04-09
R1Elvis MiglansWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Linus JoginWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Andy DalyWO50
R1Henrik AnderssonWO50
R1Henrik EnglundWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1Laith AlbanaaWO50
L1WOBjörn Hawerman05
L1Ulf CollertWO50
L1WOMonika Margeta05
L1WOOnon Tumur05
L1Conny FrodigWO50
L1WOElvis Miglans05
L1Johan HedmanWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1Petrus AzarWO50
L1Henrik AnderssonWO50
L1Sabo AzarWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOMorgan Palmborg05
Måndagsgurkan UBS 2019-04-08
R1Mikael OtterströmWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
R1Tony ÅbergWO50
R1André OlssonWO50
R1Lars FrimansonWO50
L1WORagnar Holmberg05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOToraj Larki05
L1WOGabriel Aspholm05
L1WOMikael Otterström05
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 10 2019-04-07
R1Joakim CarlssonWO110
R1Ola JanssonWO110
R1Eva EdströmWO110
L1WOHans Persson011
L1Tomas CarlssonWO110
L1Chris StrömsrudWO110
Torsdagstävling HCP, 9-ball Biljardären 2019-04-04
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Gabriel AspholmWO50
L1Lars JonssonWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
R1Sabo AzarWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-02
R1Mikael HallbergWO50
R1Roger SjöströmWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
R1Christoffer LugowskiWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-02
R1Christer MoreliusWO50
R1Jonas DahlströmWO50
R1Tomas EkwallWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
R1Lennart HoffstenWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-02
R1Stig OlssonWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
R1Morgan PalmborgWO50
R1Per Rydholm WO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-02
L1Mikael HallbergWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
R1Stefan KarlssonWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-04-02
L1Tomas EkwallWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-04-02
L1Susanne LindWO00
Måndagsgurkan UBS 2019-04-01
R1André OlssonWO50
R1Stefan EricsonWO50
R1Martin AlmWO50
R1Philip Heath KirkhaugWO50
L1WOKjell Tillstrand05
L1Thomas RagnarssonWO50
L1WODan Carlander05
L1Adam NilssonWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 9 2019-03-31
R1Kadir EkiciWO110
R1Andreas AksoyWO110
R1Elin LarssonWO110
R1Tomas CarlssonWO110
R1Torbjörn LarssonWO110
R1Leif BohmanWO110
R1Daniel RolenWO110
L1WODaniel Rolen011
L1WOLeif Bohman011
L1WOHans Persson011
L1WOTorbjörn Larsson011
L1WOTomas Carlsson011
L1WOAndreas Aksoy011
L1WOKadir Ekici011
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-03-28
R1Savvas IordanidisWO50
AfterWork (breakers choice) 2019-03-28
R1Mikael HallbergWO50
R1Håkan ÖstbergWO50
R1Raymond LimmerdahlWO50
Torsdagstävling Biljardären 9-ball 2019-03-28
L1WOYuzhou Li05
Måndagsgurkan UBS 2019-03-25
R1Göran GustafssonWO50
Tables 2019-03-25
R1Andrian RisticWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Axel NykvistWO80
R1Muhammed MehdiWO80
R1Egils GrinupsWO80
R1Johan SvanbergWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-03-25
R1Alexander GrönlundWO50
Tables 2019-03-25
R1Hugo BarthelsonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-03-25
L1WOAlexander Grönlund05
Tables 2019-03-25
L1WOHugo Barthelson08
L1WOJohan Svanberg08
L1WOOsman Bayram08
L1WOEgils Grinups08
L1WOMuhammed Mehdi08
L1WOPelle Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2019-03-25
L1WORagnar Holmberg05
Tables 2019-03-25
L1WOAndrian Ristic08
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 8 2019-03-24
R1Joakim CarlssonWO110
L1WOJörgen Edström011
AfterWork (breakers choice) 2019-03-21
R1Heinz FalbeWO50
R1Jonas DahlströmWO50
R1Leif GuldbrandsonWO50
R1Mattias NäsströmWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Henrik JonssonWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Christer MoreliusWO50
L1Heinz FalbeWO50
L1Leif GuldbrandsonWO50
L1Henrik NorellWO50
L1WOChrister Morelius05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-03-19
R1Sabo AzarWO50
L1WOElvis Miglans05
Karlstad 9 ball HCP 2019-03-18
R1Pelle HerlitzWO80
L1WOAnders Johansson08
AfterWork (breakers choice) 2019-03-14
R1Mohammad RezadadiWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Musse HejdariWO50
L1WOLeif Guldbrandson05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-03-12
R1Alex EmbermarkWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Bo PetersonWO50
L1WOMorgan Palmborg05
Karlstad 9 ball HCP 2019-03-11
R1Malte LundqvistWO80
R1Sayah HalouiWO80
L1Thea SvanbergWO80
L1Anders JohanssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-03-11
QFGöran GustafssonWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 6 2019-03-10
R1Chris StrömsrudWO110
L1WOLiliya Lundin011
Multiball (breakers choice) 2019-03-09
R1Heinz FalbeWO70
R1Peter NordénWO70
R1Jens WiknerWO70
R1Jonas DahlströmWO70
R1Christer MoreliusWO70
R1Chingiz SadyhofWO70
R1Jimmy PalmqvistWO70
L1WOJimmy Palmqvist07
L1WOChingiz Sadyhof07
L1WOLeif Källström07
L1WOChrister Morelius07
L1WOJonas Dahlström07
L1WOMattias Näsström07
L1WOHeinz Falbe07
AfterWork Sundsvall 2019-03-07
R1Peter G GustavssonWO50
R1Roger SjöströmWO50
R1Chingiz SadyhofWO50
R1Henrik JonssonWO50
R1Henrik NorellWO50
L1Peter G GustavssonWO50
L1WOTomas Ekwall05
L1Christer MoreliusWO50
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-03-05
R1Yuzhou LiWO50
R1Jyri HalttuWO50
R1Tim SeciWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Henrik EnglundWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Julian HakaWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Onon TumurWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Susanne LindWO50
R1Marco EkströmerWO50
L1Yuzhou LiWO50
L1Tim SeciWO50
L1WOHenrik Englund05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1WOGöran Klaesson05
L1Beknazar BolotbekWO50
L1WOLazaros Zoupounidis05
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1WOLeif Sivander05
L1Dean VorkapicWO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1WOQingyi Zhao05
L1Benny EricssonWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOMarco Ekströmer05
Måndagsgurkan UBS 2019-03-04
R1Ida HöijerWO50
R1Bo BergströmWO50
R1Stefan EricsonWO50
R1Jari RautioWO50
R1Martin AlmWO50
R1André OlssonWO50
R1Andreas HägglundhWO50
L1WOToraj Larki05
L1Mathias BrännvallWO50
L1WOAndreas Kalm05
L1Georgios NinisWO50
L1WORagnar Holmberg05
L1WOPhilip Heath Kirkhaug05
L1Göran GustafssonWO50
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 5 2019-03-03
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Johan IsakssonWO110
L1WOAndreas Aksoy011
L1Anders "K" JonssonWO110
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Balll 2019-02-26
R1Daniel TebeliusWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Erik HårdWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Hans SöderbergWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Jan-Åke sundinWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1OmidWO50
R1Gabriel DalWO50
R1Milan KaravidicWO50
R1Pontus LarhedWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Hans SöderbergWO50
L1WOGöte Nigård05
L1Johan WingårdhWO50
L1Petrus AzarWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1Petter WulcanWO50
L1Onon TumurWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOGabriel Dal05
L1Elvis MiglansWO50
L1Pontus LarhedWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-02-25
R1Bahaa DadaWO80
R1Hugo BarthelsonWO80
L1WOThea Svanberg08
L1Axel HägerdalWO80
Jormas Minne 2019-02-23
R1My NguyenWO70
L1WOStipo Jozic07
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-02-19
R1Pontus LarhedWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Andy DalyWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Julian HakaWO50
R1Gabriel AspholmWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Onon TumurWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Leif SivanderWO50
L1WODean Vorkapic05
L1WOQingyi Zhao05
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Marco EkströmerWO50
L1Ding JunxiaoWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Andy DalyWO50
L1WOJulian Haka05
L1WOOscar Burman05
L1Conny FrodigWO50
L1WOLeif Sivander05
Tables 2019-02-18
R1Anders JohanssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-02-18
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Tables 2019-02-18
R1Egils GrinupsWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-02-18
R1Dylan FrantzWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
Tables 2019-02-18
L1WONiklas Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2019-02-18
R1Göran GustafssonWO50
Tables 2019-02-18
L1WOMJ Mohammed08
Måndagsgurkan UBS 2019-02-18
R1Mikael OtterströmWO50
R1André OlssonWO50
L1WOBo Bergström05
L1Göran Nilsson WO50
L1Kjell TillstrandWO50
L1WOPhilip Heath Kirkhaug05
L1WORobert Claesson05
L1Martin AlmWO50
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-02-17
R1Nihad GuriWO70
R1Larry ÅkervallWO70
R1RichardcLarssonWO70
L1WORichardcLarsson07
L1WONijaz Guri07
L1WOSamer Semaan07
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-02-12
R1Morgan PalmborgWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Mats NilssonWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Jan SköldWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Tim SeciWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Onon TumurWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Andy DalyWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Benny EricssonWO50
R1David LarssonWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Patrik NilssonWO50
L1Morgan PalmborgWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1WOJan Sköld05
L1Daniel TebeliusWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1Ulf CollertWO50
L1WOEnkhtuwshin Erdenekhuu05
L1WOQingyi Zhao05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1Leif SivanderWO50
L1WOPatrik Nilsson05
Måndagsgurkan UBS 2019-02-11
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Michael LawnWO50
R1Andrei TitaWO50
R1Alexander GrönlundWO50
R1Ida HöijerWO50
R1Kjell TillstrandWO50
R1Fariborz MoradiWO50
L1WOMathias Brännvall05
L1Andreas KalmWO50
L1WOStefan Ericson05
L1Fredrik HudnerWO50
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WOMikael Otterström05
L1Toraj LarkiWO50
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-02-10
R1Thomas MånssonWO80
R1RichardcLarssonWO80
R1Björn KarlssonWO80
R1Nihad GuriWO80
R1Thomas AgirmanWO80
R1Mladen MaticWO80
R1Nijaz GuriWO80
R1Edin KaradzaWO80
L1WOWO80
L1WOWO80
L1WOWO80
L1WOWO80
L2WOEdin Karadza08
L2WOThomas Agirman08
L2WOBjörn Karlsson08
L2WORichardcLarsson08
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-02-03
R1Adam PeteriWO70
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 2 2019-02-03
R1Inga-Lena WiklundWO110
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-02-03
R1David EkWO70
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 2 2019-02-03
R1Anders SannemoWO110
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-02-03
R1Seree SornwongWO70
R1Edin KaradzaWO70
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 2 2019-02-03
L1WOAnders Sannemo011
L1WOAnders "K" Jonsson011
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-02-03
L1WOBjörn Karlsson07
L1Leif BriheimWO70
L1WOOla Trygg07
L1Lazaros ZoupounidisWO70
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-01-29
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Göte NigårdWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Pierre HesselgrenWO50
R1Julian HakaWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Onon TumurWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Andy DalyWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Monika MargetaWO50
L1WOUlf Collert05
L1Savvas IordanidisWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1WOPer Rydholm 05
L1WOUlf Lagerqvist05
L1WOJulian Haka05
L1Sabo AzarWO50
L1WOOnon Tumur05
L1Göran KlaessonWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Elvis MiglansWO50
L1WOBenny Ericsson05
L1Oscar BurmanWO50
L1WOTony Hilysa05
Måndagsgurkan UBS 2019-01-28
R1Dylan FrantzWO50
R1Ida HöijerWO50
W1WOIda Höijer05
L1WOWO50
L1WODylan Frantz05
L2WOAdam Nilsson05
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
R1RichardcLarssonWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
R1Hans OdenWO110
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
R1Nihad GuriWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
R1Anders SannemoWO110
R1Patrik LindbergWO110
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
R1Thomas MånssonWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
R1Kjell MagnussonWO110
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
L1WOJyri Halttu08
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
L1WOEva Edström011
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
L1Björn KarlssonWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
L1Chris StrömsrudWO110
L1WOPelle Herlitz011
NBC söndags 9ball HCP tävling 2019-01-27
L1Wille ViitanenWO80
Hallcup VT-19 Karlskoga deltävling 1 2019-01-27
L1Jörgen AnderssonWO110
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-01-22
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Adam L NilssonWO50
R1Onon TumurWO50
R1Julian HakaWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Susanne LindWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Jan-Åke sundinWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Linus JoginWO50
R1Pierre HesselgrenWO50
R1David LarssonWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Hans SöderbergWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Monika MargetaWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1WOOnon Tumur05
L1Julian HakaWO50
L1WOSusanne Lind05
L1Stefan KarlssonWO50
L1Dragos WiszniovschiWO50
L1WOGöte Nigård05
L1Göran KlaessonWO50
L1WODean Vorkapic05
L1Petter WulcanWO50
L1Per Rydholm WO50
L1WOPierre Hesselgren05
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1Hans SöderbergWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOMonika Margeta05
Måndagsgurkan UBS 2019-01-21
R1Ida HöijerWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1Kjell TillstrandWO50
L1WOStefan Ericson05
L1WOAndreas Kalm05
L1WONiklas Dagnesjö05
L1WOIda Höijer05
Tisdagar SBS Konstkuppen 9-Ball 2019-01-15
R1Hassan NasajiWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Tomas NyströmWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Benny EricssonWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Susanne LindWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Henrik AnderssonWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Jon SydbergWO50
R1Pierre HesselgrenWO50
R1Denis YugiWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Nicklas CarlsonWO50
R1Poj Hedström WO50
L1WOOscar Burman05
L1Tomas NyströmWO50
L1Per Rydholm WO50
L1WONicklas Johansson05
L1Johan HedmanWO50
L1WOUlf Collert05
L1WOTommi Haarmala05
L1Denis YugiWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOPoj Hedström 05
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
R1Magnus ForzeliusWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
R1Niklas DagnesjöWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
R1Thea SvanbergWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
R1Andrei TitaWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
R1Hugo BarthelsonWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
R1Kjell TillstrandWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
R1Muhammed MehdiWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
R1Fredrik HudnerWO50
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
R1Anders JohanssonWO80
L1WOWO08
L1Niklas HerlitzWO80
L1WOPelle Herlitz08
L1Jörgen EdströmWO80
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOJonas Nordin05
Karlstad 9 ball HCP 2019-01-14
L2WOBahaa Dada08
Måndagsgurkan UBS 2019-01-14
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOJussi Rautio05
Hallcup HT -18 Karlskoga deltävling 16 2019-01-13
R1Chris StrömsrudWO110
L1WOHans Persson011
Konstkuppen Pool Art 9-Ball 2019-01-08
R1Joakim StrömbergWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Stefan LundinWO50
R1Julian HakaWO50
R1Fredrik HolmgrenWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Krister TodalWO50
R1Nicklas CarlsonWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Henrik AnderssonWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Susanne LindWO50
R1Magnus CarlssonWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Mikael Pishamad DoustWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Onon TumurWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Poj Hedström WO50
L1Joakim StrömbergWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1WOStefan Lundin05
L1Julian HakaWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1WOMonika Margeta05
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1WONicklas Carlson05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1WOGöte Nigård05
L1Oscar BurmanWO50
L1Susanne LindWO50
L1WOMikael Pishamad Doust05
L1WOOnon Tumur05
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Johan HultsjöWO50
Måndagsgurkan UBS 2019-01-07
R1Martin AlmWO50
R1Ragnar HolmbergWO50
R1Fariborz MoradiWO50
L1WOFariborz Moradi05
L1WORobert Claesson05
L1WOMartin Alm05
NBC söndags 10ball HCP tävling 2019-01-06
R1Jonas WallinWO80
R1Nihad GuriWO80
R1Mikael MattssonWO80
R1Victor MattssonWO80
L1WONijaz Guri08
L1WOMikael Mattsson08
L1WOFredrik Holmgren08
L1WOJonas Wallin08
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-12-29
R1Christer zeijlonWO80
Eje Open 2018 2018-12-29
R1Roger KarlssonWO210
R1Tomas KarlssonWO210
R1Linus WallgrenWO210
R1Benny AnderssonWO210
R1Andreas WesterWO210
R1Bo Törnqvist WO210
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-12-29
R1WO80
Eje Open 2018 2018-12-29
R1Johan LundqvistWO210
R1Conny B. KarlssonWO210
R1Jörgen Svensson (SBK)WO210
R1Peter GustafsonWO210
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-12-29
L1WONiclas Ek Sterner08
Eje Open 2018 2018-12-29
R1Henrik WernerssonWO210
R1Jonathan GustavssonWO210
R1Björn LindbergWO210
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-12-29
L1Nihad GuriWO80
Eje Open 2018 2018-12-29
R1Felix KarlbergWO210
L1WOWO210
L1WOWO210
L1WOWO210
L1Robert HaagWO210
L1WORobin Törnqvist021
L1WOWO210
L1WOWO210
L1WOWO210
L2WOBjörn Lindberg021
L2WOHenrik Wernersson021
L2WOPeter Gustafson021
L2WOAndreas Wester021
L2WOBenny Andersson021
L2WORoger Karlsson021
Stötens Jultävling 2018-12-22
R1My NguyenWO210
R1Leif BriheimWO210
R1Lazaros ZoupounidisWO210
R1Håkan ByWO210
R1Krister BlixtWO210
R1Billy OhlssonWO210
R1Håkan ÖrsbrinkWO210
R1Jani KempasWO210
R1Sasa JankovicWO210
R1Anders Ekström WO210
R1Peder BrunstedtWO210
R1Peter MagnussonWO210
R1Mikael HjertWO210
R1Patrik EnbomWO210
R1Mats AnderssonWO210
L1WOMats Andersson021
L1WOPatrik Enbom021
L1WOMikael Hjert021
L1WOJarmo Talvén021
L1WOPeder Brunstedt021
L1WOAnders Ekström 021
L1WOBengt Gallby 021
L1WOSasa Jankovic021
L1WOStipo Jozic021
L1WOBilly Ohlsson021
L1WOConny Frodig021
L1WOChristopher Koba021
L1WOLazaros Zoupounidis021
L1WOSami Korhonen021
L1WOThomas Lundqvist021
SBS Tisdagstävling 2018-12-18
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Susanne LindWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Onon TumurWO50
R1Ulf CollertWO50
L1WOLeif Sivander05
L1Sabo AzarWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Mikael KiiskiWO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1Savvas IordanidisWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-12-17
R1Adam AmeurWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-12-17
R1Anders JohanssonWO80
R1Pelle HerlitzWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Chad sopavongWO80
R1Thea SvanbergWO80
R1Johan SvanbergWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-12-17
R1Simon MöllevingeWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-12-17
R1Fredrik PerssonWO80
L1WOWO80
L1WOWO80
L1WOBahaa Dada08
L1WOWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-12-17
L1WOSimon Möllevinge05
Karlstad 9 ball HCP 2018-12-17
L2WOFredrik Persson08
L2WOThea Svanberg08
L2WOPelle Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2018-12-17
L1WOAdam Ameur05
Slutspel SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-12-11
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1WOOnon Tumur05
R1Sabo AzarWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1WOMonika Margeta05
R1WOHassan Nasaji05
L1Daniel TebeliusWO50
L1Leif SivanderWO50
L1WOBo Peterson05
Måndagsgurkan UBS 2018-12-10
R1Dylan FrantzWO50
L1WOAndré Olsson05
Hallcup HT -18 Karlskoga deltävling 13 2018-12-09
R1Leif BohmanWO110
R1Andreas AksoyWO110
R1Hans PerssonWO110
R1Adam PeteriWO110
R1Andrian RisticWO110
R1Chris StrömsrudWO110
L1WOPelle Herlitz011
L1WOTony Andersson011
L1WOAdam Peteri011
L1WOInga-Lena Wiklund011
L1WOJörgen Andersson011
L1WOAnders Johansson011
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-12-04
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Jonas BygdénWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Onon TumurWO50
R1Johan HedmanWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Krister TodalWO50
R1Kai KraftWO50
R1Susanne LindWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Robert DimmlichWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1WOGöran Klaesson05
L1Lennart HoffstenWO50
L1WOJohan Hedman05
L1Göte NigårdWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Oscar BurmanWO50
L1Petrus AzarWO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1Hassan NasajiWO50
L1Krister TodalWO50
L1Susanne LindWO50
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Elvis MiglansWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-12-03
R1Andreas KalmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-12-03
R1Tony AnderssonWO80
R1Thea SvanbergWO80
R1Adam PeteriWO80
R1MJ MohammedWO80
R1Fredrik PerssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-12-03
L1WORagnar Holmberg05
Karlstad 9 ball HCP 2018-12-03
L1WOHugo Barthelson08
L1WOEgils Grinups08
L1WOJörgen Edström08
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan08
L1WOSayah Haloui08
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-11-27
R1Poj Hedström WO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
L1Mikael KiiskiWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-26
R1Muhammed MehdiWO80
L1WOAnders Johansson08
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 11 2018-11-25
R1Patrik LindbergWO110
R1Eva EdströmWO110
R1Hans PerssonWO110
L1WOChris Strömsrud011
L1Håkan PantzareWO110
L1Joakim CarlssonWO110
Stars Hallcup HT18/VT19 2018-11-24
R1Thea SvanbergWO100
L1WOBenny Andersson010
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-11-20
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Onon TumurWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Sebastian PimenoffWO50
R1Seree SornwongWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
L1WOConny Frodig05
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Hassan NasajiWO50
L1Monika MargetaWO50
L1WOLaith Albanaa05
L1Sabo AzarWO50
L1Petrus AzarWO50
L1Seree SornwongWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-19
R1Stefan SöderströmWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-19
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1Leif EdlénWO50
R1Mikael OtterströmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-19
L1WONiklas Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2018-11-19
L1WOFariborz Moradi05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
10-ball hcp 2018-11-18
R1Fredrik HaarbergWO60
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
R1Fredrik PerssonWO750
10-ball hcp 2018-11-18
R1Kari ViitalaWO60
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
R1Thomas RagnarssonWO750
10-ball hcp 2018-11-18
R1Mikael BlomkvistWO60
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
R1Andrei TitaWO750
10-ball hcp 2018-11-18
R1Andreas Pettersson WO60
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
R1Adam AmeurWO750
R1Tony ÅbergWO750
10-ball hcp 2018-11-18
R1Thomas LundqvistWO60
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
R1Andreas HägglundhWO750
L1WOWO750
L1Dylan FrantzWO750
L1WOLinus Thor075
L1WOWO750
10-ball hcp 2018-11-18
L1WOThomas Lundqvist06
L1WOChristopher Koba06
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
L2WOTony Åberg075
10-ball hcp 2018-11-18
L1WOHåkan By06
L1WOBengt Gallby 06
Klubbmästerskap i 14:1(Endast medlemmar i UBS) 2018-11-18
L2WOFredrik Persson075
10-ball hcp 2018-11-18
L1WOFredrik Haarberg06
Stars Hallcup HT18/VT19 2018-11-17
R1Robert HaagWO110
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-11-17
R1Toraj LarkiWO70
R1Martin AlmWO70
R1Kjell TillstrandWO70
R1Thomas RagnarssonWO70
R1Mikael OtterströmWO70
R1Andrei TitaWO70
R1Andreas HägglundhWO70
Stars Hallcup HT18/VT19 2018-11-17
L1WOPeter Gustafson010
Klubbmästerskap i 9-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-11-17
L1WOKarl-Einar Eriksson07
L1WOAndrei Tita07
L1WOAndreas Kalm07
L1WORobert Claesson07
L1WOAndré Olsson07
L1WOMartin Alm07
L1WOAlexander Grönlund07
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-11-13
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1David LjunghillWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Kai KraftWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Suleman Kukka SalamWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Bo PetersonWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Petar StefanovWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Gabriel DalWO50
R1Onon TumurWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Stefan KarlssonWO50
L1Dragos WiszniovschiWO50
L1Elvis MiglansWO50
L1Kai KraftWO50
L1WOAlex Embermark05
L1WOTommi Haarmala05
L1Suleman Kukka SalamWO50
L1Jona NäsWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1WODaniel Tebelius05
L1Per Rydholm WO50
L1Qingyi ZhaoWO50
L1WOChristoffer Pimenoff05
L1Mikael KiiskiWO50
L1WOHassan Nasaji05
L1WOOnon Tumur05
L1WOStefan Karlsson05
Tables 2018-11-12
R1Eva EdströmWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-12
R1Philip Heath KirkhaugWO50
R1Adam NilssonWO50
R1Dylan FrantzWO50
Tables 2018-11-12
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-12
R1Jerry HjertqvistWO50
R1Robert ClaessonWO50
Tables 2018-11-12
L1WOJörgen Edström08
Måndagsgurkan UBS 2018-11-12
R1Kjell TillstrandWO50
Tables 2018-11-12
L1Omran chahrourWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-12
R1Niklas DagnesjöWO50
L1WOToraj Larki05
L1Martin AlmWO50
L1WOAndrei Tita05
L1Fredrik HudnerWO50
L1WOMichael Lawn05
L1WOTobias Adler05
L1Mahdi AhmadzadeWO50
Klubbtävling 9-ball hcp 2018-11-10
R1Andreas LjungströmWO70
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-11-10
R1Jonas FranzénWO80
R1Christer zeijlonWO80
R1Nihad GuriWO80
Klubbtävling 9-ball hcp 2018-11-10
R1Jerker LarssonWO70
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-11-10
R1Johan UlvbaneWO80
R1Thomas MånssonWO80
R1Daniel LaverydWO80
Klubbtävling 9-ball hcp 2018-11-10
R1Roger KarlssonWO70
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-11-10
R1Rickard HelanderWO80
R1Mladen MaticWO80
R1RichardcLarssonWO80
R1Edin KaradzaWO80
R1Seree SornwongWO80
R1Micke SjöströmWO80
R1Larry ÅkervallWO80
Klubbtävling 9-ball hcp 2018-11-10
L1Henrik WernerssonWO70
NBC lördags tävling 9ball HCP 2018-11-10
R1Nested ErgülWO80
L1WOChrister zeijlon08
L1Nihad GuriWO80
L1WODaniel Laveryd08
L1Nijaz GuriWO80
L1RichardcLarssonWO80
L1WOMicke Sjöström08
L1Larry ÅkervallWO80
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-11-06
R1Henric CedergrenWO50
R1Julian HakaWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Ulf CollertWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Onon TumurWO50
R1Daniel BakirciogluWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Calle SandevärnWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Sebastian PimenoffWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Susanne LindWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
L1WOJulian Haka05
L1WOPer Rydholm 05
L1WORobert Dimmlich05
L1Bo PetersonWO50
L1Johan HedmanWO50
L1WOMikael Kiiski05
L1Yuzhou LiWO50
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Monika MargetaWO50
L1Susanne LindWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-05
R1Sayah HalouiWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-05
R1Fredrik HudnerWO50
R1Tobias AdlerWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-05
R1Stefan SöderströmWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-05
R1Mikael OtterströmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-05
L1WOPelle Herlitz08
Måndagsgurkan UBS 2018-11-05
L1WOStefan Ericson05
L1Alexander GrönlundWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-11-05
L1MJ MohammedWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-11-05
L1Toraj LarkiWO50
NBC lördags tävling med HCP 2018-11-03
R1Lars GärdWO80
L1WOGuri Nijaz08
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-10-30
R1Daniel TebeliusWO50
R1Onon TumurWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Julian HakaWO50
R1Kai KraftWO50
R1Eduards FrancuzovsWO50
R1Petter WulcanWO50
R1? Gäller inteWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Othmane ChriguiWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Jona NäsWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Linus JoginWO50
R1Nan WangWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Robert DimmlichWO50
L1WOOnon Tumur05
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1Petrus AzarWO50
L1WOJulian Haka05
L1WOEduards Francuzovs05
L1? Gäller inteWO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1Qingyi ZhaoWO50
L1Othmane ChriguiWO50
L1WOElvis Miglans05
L1Linus JoginWO50
L1WORobert Dimmlich05
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
R1Tony ÅbergWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
R1Hugo BarthelsonWO80
R1Niklas HerlitzWO80
R1Dekan MuhammedWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
R1Martin AlmWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
R1Mikael HåkanssonWO80
R1Sayah HalouiWO80
R1Anders JohanssonWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
R1Philip Heath KirkhaugWO50
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
R1Bosse BergströmWO80
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
L1WOMathias Brännvall05
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
L1WOBosse Bergström08
L1WOAdam Peteri08
L1WOEgils Grinups08
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
L1WOJerry Hjertqvist05
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
L1WOSayah Haloui08
L1WOMikael Håkansson08
L1WOBahaa Dada08
Måndagsgurkan UBS 2018-10-29
L1WOAndré Olsson05
Karlstad 9 ball HCP 2018-10-29
L1WOJimmie Skogman08
9-ball Hcp 2018-10-28
R1Patrik EnbomWO110
R1Håkan ByWO110
R1Peder BrunstedtWO110
R1Carlo SamirWO110
R1Wille ViitanenWO110
R1Stefan EricsonWO110
R1Adam PeteriWO110
R1Peter MagnussonWO110
R1Tony AnderssonWO110
R1Magnus StrandWO110
L1WOWO110
L1Kent GustavssonWO110
L1WOPeter Viitanen011
L1Andrian RisticWO110
L1WOStipo Jozic011
L1Benny SpångbergWO110
L1WOBehruz Persian011
L1WOWO110
L2WOMagnus Strand011
L2WOHåkan By011
Lördagstävling 5-9:a hcp 2018-10-27
R1Jerker LarssonWO210
R1Jörgen Svensson (SBK)WO210
R1Denis DujsoWO210
R1Blerim DreshajWO210
R1Andreas LjungströmWO210
R1Linus WallgrenWO210
R1WOWO00
R1WOWO00
L1Jerker LarssonWO210
L1Denis DujsoWO210
L1Andreas LjungströmWO210
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-10-23
R1Monika MargetaWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Erik HårdWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Kai KraftWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Carlo SamirWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Jona NäsWO50
R1Petrus AzarWO50
L1Monika MargetaWO50
L1Johan HedmanWO50
L1Göran KlaessonWO50
L1WOYuzhou Li05
L1Lennart HoffstenWO50
L1Susanne LindWO50
L1Seree SornwongWO50
L1WOElvis Miglans05
L1WOCarlo Samir05
L1Robert DimmlichWO50
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Tomas EkwallWO50
L1Jona NäsWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-10-22
R1Robert ClaessonWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Adam NilssonWO50
R1Andreas KalmWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Karl-Einar ErikssonWO50
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WOAndré Olsson05
L1WOFredrik Hudner05
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOToraj Larki05
L1WOMikael Otterström05
L1WOKjell Tillstrand05
10-Ball med Handikapp 2018-10-21
R1Peter HessedalWO60
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 7 2018-10-21
R1Hans PerssonWO110
R1Tomas CarlssonWO110
R1Pelle HerlitzWO110
10-Ball med Handikapp 2018-10-21
L1WOStefan Eklund06
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 7 2018-10-21
L1WOAnders Sannemo011
L1Inga-Lena WiklundWO110
L1Staffan SannemalmWO110
Stars Hallcup HT18/VT19 2018-10-20
R1Peter GustafsonWO100
L1WORobert Haag010
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-10-16
R1Per LöfgrenWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-10-15
R1Robert ClaessonWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Martin AlmWO50
R1Philip Heath KirkhaugWO50
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WODylan Frantz05
L1WOAndré Olsson05
10-Ball Tävling med Handikapp 2018-10-14
R1My NguyenWO60
R1Ulf Hjälmvall WO60
R1Glenn AnderssonWO60
R1Peder BrunstedtWO60
R1Peter MagnussonWO60
R1Adam PeteriWO60
R1Kari ViitalaWO60
R1Kent GustavssonWO60
R1Carlo SamirWO60
R1Mats AnderssonWO60
L1WOWO60
L1Lazaros ZoupounidisWO60
L1WOPeter Hessedal06
L1Seree SornwongWO60
L1WOThomas Lundqvist06
L1Andrian RisticWO60
L1WOJarmo Talvén06
L1WOWO60
LQWOCarlo Samir06
LQWOMy Nguyen06
Stars Hallcup ht18/vt19 2018-10-13
R1Andrian RisticWO100
L1WOAdam Peteri010
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-10-09
R1Onon TumurWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-10-08
R1Mikael OtterströmWO50
R1Jari RautioWO50
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOToraj Larki05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WODylan Frantz05
L1WOKjell Tillstrand05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-10-02
R1Per LöfgrenWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Bengt Engfeldt WO50
R1Monika MargetaWO50
R1Krister TodalWO50
R1Kai KraftWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Andreas AxénWO50
R1Lars SchönWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Jona NäsWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Laith AlbanaaWO50
L1WOBjörn Hawerman05
L1Hassan NasajiWO50
L1Helena BenjaminWO50
L1WOBengt Engfeldt 05
L1WOKrister Todal05
L1WOGöran Klaesson05
L1Toraj LarkiWO50
L1WODean Vorkapic05
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOLars Schön05
L1Stefan KarlssonWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Jona NäsWO50
L1WOMikael Kiiski05
L1Leif SivanderWO50
L1Oscar BurmanWO50
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 6 2018-09-30
R1Conny PerssonWO110
R1Anders SannemoWO110
L1WOSam Mubarak011
L1John EkholmWO110
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-09-25
R1Stefan SzotWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Rick radyWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1? Gäller inteWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Kai KraftWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Pascal BachirWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Onon TumurWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Ogi OtgonmunkhWO50
R1Ivan BragaWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Savvas IordanidisWO50
L1WOMladen Matic05
L1WONicklas Johansson05
L1WO? Gäller inte05
L1Stefan KarlssonWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1WOPascal Bachir05
L1WOOnon Tumur05
L1WOOscar Burman05
L1Per LöfgrenWO50
L1Laith AlbanaaWO50
L1Lennart HoffstenWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
Måndagsgurkan UBS 2018-09-24
R1Andrei TitaWO50
L1WOMathias Brännvall05
10-Ball Tävling med Handikapp 2018-09-23
R1Calle SandevärnWO60
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-23
R1Niklas DagnesjöWO50
10-Ball Tävling med Handikapp 2018-09-23
R1Lazaros ZoupounidisWO60
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-23
R1Jari RautioWO50
10-Ball Tävling med Handikapp 2018-09-23
R1Jonny Lövdal WO60
R1Adam PeteriWO60
Klubbmästerskap i 8-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-23
L1WOZhifen Pan05
L1WOAlexander Grönlund05
10-Ball Tävling med Handikapp 2018-09-23
L1WOMats Andersson06
L1Johan SvanbergWO60
L1WOSeree Sornwong06
L1Kari ViitalaWO60
NBC lördags tävling med HCP 2018-09-22
R1Stefan LundinWO80
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-22
R1Alexander GrönlundWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
NBC lördags tävling med HCP 2018-09-22
R1Wille ViitanenWO80
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-22
R1Toraj LarkiWO50
R1Jari RautioWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Andreas KalmWO50
NBC lördags tävling med HCP 2018-09-22
L1WOWille Viitanen08
L1WOLazaros Zoupounidis08
Klubbmästerskap i 10-ball (Endast medlemmar i UBS) 2018-09-22
L1WOAndreas Kalm05
L1WOJussi Rautio05
L1WOJari Rautio05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOTobias Adler05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-09-18
R1Jonas BygdénWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Henrik EnglundWO50
R1Krister TodalWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Eduards FrancuzovsWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Jesper HolmströmWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Igors FrancuzovsWO50
R1Poj Hedström WO50
L1Jonas BygdénWO50
L1WOKrister Todal05
L1WOUlf Lagerqvist05
L1WODaniel Tebelius05
L1Onon TumurWO50
L1Petrus AzarWO50
L1Leif SivanderWO50
L1Igors FrancuzovsWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-09-17
R1Dylan FrantzWO50
R1André OlssonWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Åke GustafssonWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOMartin Alm05
L1WOÅke Gustafsson05
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOAndré Olsson05
L1WOMathias Brännvall05
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 4 2018-09-16
R1Jörgen EdströmWO110
R1Adam PeteriWO110
R1Inga-Lena WiklundWO110
L1WOPelle Herlitz011
L1Thea SvanbergWO110
L1Anders SannemoWO110
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-09-11
R1Ulf CollertWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-09-10
R1Robert ClaessonWO50
L1WOAndré Olsson05
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-09-09
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Andrian RisticWO110
L1WOAndrian Ristic011
L1WOAnders Sannemo011
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-09-04
R1Bo PetersonWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Onon TumurWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Julian HakaWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Ivan BragaWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Ogi OtgonmunkhWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Henrik AnderssonWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Krister TodalWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
L1Bo PetersonWO50
L1WOMonika Margeta05
L1WODaniel Tebelius05
L1WOOnon Tumur05
L1Dragos WiszniovschiWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1WOUlf Collert05
L1WOAlex Embermark05
L1WOEsa Strandman05
L1WOStefan Szot05
L1WOMikael Kiiski05
L1Lennart HoffstenWO50
L1WODean Vorkapic05
L1Krister TodalWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-09-03
R1André OlssonWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Andrei TitaWO50
L1WOAndrei Tita05
L1WOMikael Otterström05
L1WOPhilip Heath Kirkhaug05
Hallcup HT-18 Karlskoga deltävling 2 2018-09-02
R1Thea SvanbergWO110
R1Bahaa DadaWO110
L1WOTomas Carlsson011
L1Jörgen EdströmWO110
NBC lördags 10ball HCP 2018-09-01
R1Michail GiannoglouWO80
R1Nihad GuriWO80
R1Ulf Hjälmvall WO80
R1RichardcLarssonWO80
R1Leif BriheimWO80
R1Nijaz GuriWO80
L1WOWO80
L1Peter MagnussonWO80
L1WOLazaros Zoupounidis08
L1WOWO80
LQWOLeif Briheim08
LQWOMichail Giannoglou08
Förpremiär ÅC 2018-08-30
R1Leonardo FigueroaWO50
L1WOMikael Larsson05
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Robert ClaessonWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Robert DimmlichWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Dylan FrantzWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Petrus AzarWO50
R1Leif SivanderWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Alexander GrönlundWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Morgan PalmborgWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Tobias AdlerWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Yuesong FanWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Jari RautioWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Rick radyWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
R1Andrei TitaWO50
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Johan HultsjöWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Jonas BygdénWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Jesper HolmströmWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
L1WOToraj Larki05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Johan HedmanWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
L1WOJari Rautio05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Julian HakaWO50
R1Daniel TebeliusWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
L1WOTobias Adler05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Krister TodalWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
L1WOAlexander Grönlund05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Ulf CollertWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-27
L1WOJerry Hjertqvist05
L1WORobert Claesson05
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-27
R1Laith AlbanaaWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Ivan BragaWO50
R1Onon TumurWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Savvas IordanidisWO50
L1WOPetrus Azar05
L1Leif SivanderWO50
L1WOJohan Hultsjö05
L1WOJonas Bygdén05
L1WOPer Rydholm 05
L1WONicklas Johansson05
L1Johan HedmanWO50
L1WOKrister Todal05
L1Peter AlvoWO50
L1Hassan NasajiWO50
L1Onon TumurWO50
L1Göran KlaessonWO50
L1Tomas EkwallWO50
NBC lördags HCP tävling 2018-08-25
R1Larry ÅkervallWO80
R1Seree SornwongWO80
R1Patric GiannoglouWO80
R1Tommy PerssonWO80
R1Mladen MaticWO80
R1Stefan EklundWO80
L1WOHåkan Örsbrink08
L1WOThomas Månsson08
L1WONiclas Petersson08
L1WOPatric Giannoglou08
L1WOSeree Sornwong08
L1WONijaz Guri08
SBS 9-Ball Pool Art Cup 2018-08-21
R1Jonas BygdénWO50
R1Oscar BurmanWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Peter AlvoWO50
R1Krister TodalWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Alex EmbermarkWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOPascal Bachir05
Måndagsgurkan UBS 2018-08-20
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Martin AlmWO50
R1Dylan FrantzWO50
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOMartin Alm05
L1WOJussi Rautio05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Per LöfgrenWO50
SE32WO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Jan SköldWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Tobias RingWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Poj Hedström WO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Julio ZambranoWO50
SE32Henry Tang KaiWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Marco PeppareWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Adel AlzuhairiWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Kai KraftWO50
R1Yuzhou LiWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Rasmus RasmussonWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Erik HårdWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Anders FranzenWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Paul HultgrenWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Kai KraftWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Adel AlzuhairiWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Marco PeppareWO50
SE32Savvas IordanidisWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Bojan StefanovWO50
R1Rolf A ÖrtellWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Rolf A ÖrtellWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Jonny JensenWO50
8-Ball KM Loosersidan 2018-08-18
SE32Ulf CollertWO50
SBS KM 9-ball 2018-08-18
R1Susanne LindWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Rasmus RasmussonWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Linus JoginWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Yuesong FanWO50
Slutspel Sommarcupen 2018 9-ball 2018-08-14
R1Sabo AzarWO50
R1WOGöte Nigård05
R1Per LöfgrenWO50
R1WOQingyi Zhao05
R1Onon TumurWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1WOHassan Nasaji05
L1Ulf LagerqvistWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Ulf CollertWO50
L1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-13
R1Mikael OtterströmWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1Andrei TitaWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Jonas NordinWO50
R1Simon MöllevingeWO50
R1Martin AlmWO50
L1WOMartin Alm05
L1WOSimon Möllevinge05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOJonas Nordin05
L1WOJari Rautio05
L1WOFariborz Moradi05
L1WOMikael Otterström05
Art Sommarcup Tisdagar 2018 9-ball 2018-08-07
R1Robert DimmlichWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-08-06
R1Mehdi HosseiniWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Tobias AdlerWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Kjell TillstrandWO50
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
L1WOAndreas Kalm05
L1WOSimon Möllevinge05
L1WOToraj Larki05
L1WOMathias Brännvall05
L1WOMartin Alm05
Art Sommarcup tisdagar 2018 10-ball 2018-07-31
R1Björn OdelbrinkWO50
L1WOStefan Karlsson05
Måndagsgurkan UBS 2018-07-30
R1Mikael OtterströmWO50
L1WOTobias Adler05
Karlskoga SommarTävling 5 2018-07-29
R1Jörgen EdströmWO110
L1WOAdam Peteri011
Art Sommarcup Tisdagar 2018 8-ball 2018-07-24
R1Elvis MiglansWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Daniel TebeliusWO50
L1WOLazaros Zoupounidis05
Karlskoga SommarTävling 4, 9-ball 2018-07-22
R1Anders "K" JonssonWO110
R1Hans PerssonWO110
L1WOAnders Sannemo011
L1Adam PeteriWO110
Sommarpokalen UBS 2018-07-21
R1Peter AnderssonWO50
L1WOLinus Thor05
Måndagsgurkan UBS 2018-07-16
R1Fariborz MoradiWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
L1WOAlexander Grönlund05
L1Mahdi AhmadzadeWO50
BK Örnen Söndags Sommartävling 3. 8 Ball Race to 9 2018-07-15
R1Hans OdenWO90
L1WOSeree Sornwong09
Art Sommarcup tisdagar 8-ball 2018-07-03
R1Hassan NasajiWO50
R1Orgil ByambadorjWO50
R1Dragan JurjevicWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Andre BorgströmWO50
R1Per Rydholm WO50
L1WOOrgil Byambadorj05
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOTomas Mikaelsson05
L1WOAlex Embermark05
L1WOMikael Kiiski05
L1WOJörgen Haglund05
L1Andre BorgströmWO50
Stars Sommarserie 2018 (2/5) 2018-06-30
R1Stefan EricsonWO100
R1Stefan EklundWO100
L1WORobert Haag010
L1Johan SvanbergWO100
Art Sommarcup tisdagar 2018 2018-06-26
R1Monika MargetaWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Onon TumurWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Krister TodalWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Elvis MiglansWO50
R1Tarik FrazierWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Kai KraftWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Orgil ByambadorjWO50
R1Göte NigårdWO50
L1Monika MargetaWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1WORobert Dimmlich05
L1WOTommi Haarmala05
L1Alex EmbermarkWO50
L1Krister TodalWO50
L1Leif SivanderWO50
L1Tarik FrazierWO50
L1WOKai Kraft05
L1Qingyi ZhaoWO50
L1Jesper LindnerWO50
L1WOPetrus Azar05
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WOJörgen Haglund05
L1Sabo AzarWO50
L1Orgil ByambadorjWO50
Karlskoga MidsommarDags Tävling 2018-06-23
R1Inga-Lena WiklundWO110
L1WOKjell Magnusson011
Art Sommarcup tisdagar 2018 2018-06-19
R1Nid MatthanaWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-06-18
R1Fariborz MoradiWO50
L1WOJussi Rautio05
Art Sommarcup tisdagar 2018 2018-06-12
R1Göte NigårdWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1Morgan PalmborgWO50
Art Sommarcup tisdagar BiljardPalatset 2018-06-05
R1Hassan NasajiWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
L1WOUlf Collert05
L1Gabriel DalWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-06-04
R1Jari RautioWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Bo PetersonWO50
L1WODylan Frantz05
L1Jussi RautioWO50
L1Tobias AdlerWO50
Slutspel Tisdagstävling 9-Ball Art Cup 2018-05-29
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1WOSavvas Iordanidis05
R1Petrus AzarWO50
R1WOLennart Hoffsten05
R1Kai KraftWO50
R1WOLeif Sivander05
R1Daniel TebeliusWO50
R1WOBjörn Odelbrink05
L1WOPer Rydholm 05
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1Sabo AzarWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-05-28
R1Mathias BrännvallWO50
R1Mehdi HosseiniWO50
L1WORobert Claesson05
L1Fariborz MoradiWO50
NBC söndags 9ball HCP 2018-05-27
R1Lazaros ZoupounidisWO80
L1WONijaz Guri08
Tisdagstävling 9-ball Art Cup Sista före slutspel 2018-05-22
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Henric CedergrenWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Kai KraftWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Gabriel DalWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Stefan SzotWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Gustaf AxelrydWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Pim ChoprakWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Malina BertilssonWO50
L1WOHenric Cedergren05
L1WOHassan Nasaji05
L1Petrus AzarWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Christoffer PimenoffWO50
L1Sabo AzarWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1WOLennart Hoffsten05
L1Yuesong FanWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Gustaf AxelrydWO50
L1Pim ChoprakWO50
L1Per Rydholm WO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
Måndag nummer 20 2018-05-21
R1Ludvig EdvallWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-05-21
R1Daniel Karlsson UBSWO50
R1Andreas KalmWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Fredrik HudnerWO50
R1Tobias AdlerWO50
Måndag nummer 20 2018-05-21
R1Sam BaradaranWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-05-21
R1Jari RautioWO50
Måndag nummer 20 2018-05-21
L1WOPaul Tseng06
L1Pontus GabrielWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-05-21
L1WOEmad Tavakolizadeh05
L1WOMikael Otterström05
L1WOAlexander Grönlund05
L1WOFredrik Hudner05
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOAndreas Kalm05
L1WOPeter Andersson05
NBC söndags 10ball HCP 2018-05-20
R1Edin KaradzaWO80
L1WOThomas Månsson08
Tisdagstävling Art 9-ball Cup 2018-05-15
R1Savvas IordanidisWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Jörgen HaglundWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1Monika MargetaWO50
L1Lennart HoffstenWO50
Måndag nummer 19 2018-05-14
R1Sam BaradaranWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-05-14
R1Fariborz MoradiWO50
Måndag nummer 19 2018-05-14
R1Ludvig EdvallWO70
R1Pontus GabrielWO70
R1Paul TsengWO70
L1WOTobias Andersson07
Måndagsgurkan UBS 2018-05-14
L1WOLeif Edlén05
Måndag nummer 19 2018-05-14
L1Per WikströmWO70
L1WODimitrios-Ilias Ciurar07
L1Tommy HägerströmWO70
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-05-13
R1Mikael HenrikssonWO200
R1Peter MagnussonWO200
L1WOFredrik Ljungberg020
L1Håkan ByWO200
Tisdagstävling Art 9-ball Cup 2018-05-08
R1Jörgen HaglundWO50
R1Jan SköldWO50
R1Fredrik GillvingWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Krister TodalWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Adel AlzuhairiWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Kai KraftWO50
R1Peter Sahlin WO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Jona NäsWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1WOWO50
R1Robert RoweWO50
R1Monika MargetaWO50
W1Sebastian Törnlund WO50
L1Jörgen HaglundWO50
L1Fredrik GillvingWO50
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1Per LöfgrenWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Krister TodalWO50
L1Bo PetersonWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1Leif SivanderWO50
L1WOPer Rydholm 05
L1Yuzhou LiWO50
L1WOBjörn Odelbrink05
L1WOSabo Azar05
L1Julian HakaWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Robert RoweWO50
Måndag nummer 18 2018-05-07
R1Dzenan SahovicWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-05-07
R1Jussi RautioWO50
R1Jari RautioWO50
Måndag nummer 18 2018-05-07
R1Mikael LarssonWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-05-07
R1Tony ÅbergWO50
R1Toraj LarkiWO50
Måndag nummer 18 2018-05-07
R1Tobias AnderssonWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-05-07
R1Jonas NordinWO50
Måndag nummer 18 2018-05-07
L1WOSvante Lindh07
L1Dimitrios-Ilias CiurarWO60
L1Per WikströmWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-05-07
L1WOTobias Adler05
L1WOEmad Tavakolizadeh05
L1WODylan Frantz05
L1WORobert Claesson05
L1WOKarl-Einar Eriksson05
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 16 2018-05-06
R1Jan Olof ElofssonWO110
L1WOTony Andersson011
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-05-01
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Kai KraftWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1r?WO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Dylan FrantzWO50
R1Bojan StefanovWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Onon TumurWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Linus JoginWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Patrik KilmanWO50
R1Lennart HoffstenWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Kai KraftWO50
L1Mikael KiiskiWO50
L1WOr?05
L1WODylan Frantz05
L1WOOnon Tumur05
L1WOQingyi Zhao05
L1WOHassan Nasaji05
L1Petrus AzarWO50
L1WOLeif Sivander05
L1WOLinus Jogin05
L1Petter WulcanWO50
L1WOLennart Hoffsten05
Måndag nummer 17 2018-04-30
R1Dennis SjölanderWO70
R1Simon GustafssonWO70
L1WOSimon Gustafsson06
L1WODennis Sjölander06
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-29
R1Glenn AnderssonWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-29
R1Samer SemaanWO80
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-29
R1Håkan ByWO200
R1Kent GustavssonWO200
R1Peter MagnussonWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-29
L1WOLazaros Zoupounidis08
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-29
R1Mats AnderssonWO200
L1WOKari Viitala020
L1WOCalle Sandevärn020
L1WOPeter Viitanen020
L1WOJarmo Talvén020
L1WOThomas Lundqvist020
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-04-24
R1David LundbergWO50
R1Magnus WesterlundWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Kai KraftWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Pim ChoprakWO50
R1Metaxas Evangelos WO50
R1Max JohanssonWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Jens WiknerWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Linus JoginWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Onon TumurWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Krister TodalWO50
L1David LundbergWO50
L1WOYuzhou Li05
L1WOKai Kraft05
L1WOPim Choprak05
L1Metaxas Evangelos WO50
L1Hanna BarsumWO50
L1Savvas IordanidisWO50
L1Jens WiknerWO50
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Linus JoginWO50
L1WOUlf Collert05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1WOJörgen Haglund05
L1Hassan NasajiWO50
L1WOKrister Todal05
Måndag nummer 16 2018-04-23
R1Pontus GabrielWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-23
R1Bo BergströmWO50
R1Andrei TitaWO50
Måndag nummer 16 2018-04-23
R1Paul TsengWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-23
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1André OlssonWO50
Måndag nummer 16 2018-04-23
L1WODzenan Sahovic06
Måndagsgurkan UBS 2018-04-23
R1Jari RautioWO50
Måndag nummer 16 2018-04-23
L1Mikael LarssonWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-23
R1Kjell TillstrandWO50
L1WOLuke Bicknell05
L1Alexander GrönlundWO50
L1Jonas NordinWO50
L1WOMathias Brännvall05
L1WODylan Frantz05
L1Daniel Karlsson UBSWO50
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-22
R1Sasa JankovicWO200
R1Peder BrunstedtWO200
R1Peter HessedalWO200
L1WOKari Viitala020
L1Stipo JozicWO200
L1Stefan EklundWO200
Stars Lördagstävling # 12 2018-04-21
R1Jörgen EdströmWO100
R1Per GustafsonWO100
R1Peter GustafsonWO100
L1WOWO100
L1Tomas CarlssonWO100
LQWOPeter Gustafson010
Tisdagstävling Art 9-Ball 2018-04-17
R1Henrik NorellWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Kai KraftWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Leif SivanderWO50
R1Onon TumurWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Monika MargetaWO50
R1Gabriel DalWO50
R1Julian HakaWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Sabo AzarWO50
R1David LundbergWO50
R1Krister TodalWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Göte NigårdWO50
L1Henrik NorellWO50
L1WOPetrus Azar05
L1WOYuesong Fan05
L1WOQingyi Zhao05
L1WOHanna Barsum05
L1Lennart HoffstenWO50
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOLeif Sivander05
L1Onon TumurWO50
L1Bo PetersonWO50
L1Daniel TebeliusWO50
L1Julian HakaWO50
L1WODavid Lundberg05
L1Yuzhou LiWO50
L1Petter WulcanWO50
Måndag nummer 15 2018-04-16
R1Dzenan SahovicWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-16
R1Dylan FrantzWO50
R1Martin AlmWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
Måndag nummer 15 2018-04-16
R1Tommy HägerströmWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-16
R1Kirsi Rautio WO50
R1André OlssonWO50
Måndag nummer 15 2018-04-16
L1WOPatrik Blomberg06
Måndagsgurkan UBS 2018-04-16
R1Mehdi HosseiniWO50
Måndag nummer 15 2018-04-16
L1Paul TsengWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-16
R1Andrei TitaWO50
L1WOLeif Edlén05
L1Emad TavakolizadehWO50
L1WOEva Viding Bussel05
L1Mahdi AhmadzadeWO50
L1WOMathias Brännvall05
L1WOJussi Rautio05
L1Kjell TillstrandWO50
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-15
R1Sasa JankovicWO200
NBC söndags 10ball HCP 2018-04-15
R1RichardcLarssonWO80
R1Mladen MaticWO80
R1Guri NijazWO80
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-15
R1Stipo JozicWO200
NBC söndags 10ball HCP 2018-04-15
L1WOGuri Nijaz08
L1WOSamer Semaan08
L1WOSeree Sornwong08
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-15
L1WOFredrik Ljungberg020
L1Jarmo TalvénWO200
Stars Open 2018 2018-04-14
R1Ola ForsbergWO70
R1Andreas HägglundhWO70
R1Sanne AzarWO70
R1Andreas WesterWO70
R1Felix KarlbergWO70
R1Fredrik RynellWO70
R1Håkan ÖrsbrinkWO70
R1Petter WulcanWO70
R1Stian LarsenWO70
R1Jarmo TalvénWO70
R1Linus WallgrenWO70
R1John JenuweinWO70
R1Henrik WernerssonWO70
R1Andreas KalmWO70
L1WOStefan Eklund07
L1WOHenrik Wernersson07
L1WOMorgan Palmborg07
L1WOMagnus Lindgren07
L1WOAdam Peteri07
L1WOJörgen Ulvatne07
L1WOPeter Gustafson07
L1WOHåkan Örsbrink07
L1WOFredrik Rynell07
L1WOUlf Hjälmvall 07
L1WODylan Frantz07
L1WOJörgen Edström07
L1WOAndreas Hägglundh07
L1WOPhilip Heath Kirkhaug07
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-04-10
R1Lennart HoffstenWO50
R1Kai KraftWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1David LundbergWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Pim ChoprakWO50
R1Charlotte BreitcreuzWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Orgil ByambadorjWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Max JohanssonWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Sebastian Törnlund WO50
R1Leif SivanderWO50
R1Julian HakaWO50
L1Lennart HoffstenWO50
L1WOGöte Nigård05
L1WOPetrus Azar05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Jörgen HaglundWO50
L1Per Rydholm WO50
L1Pim ChoprakWO50
L1WOOrgil Byambadorj05
L1r?WO50
L1Max JohanssonWO50
L1Ulf CollertWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1WOJulian Haka05
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Tommy HägerströmWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
R1Kjell TillstrandWO50
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
R1Bo BergströmWO50
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Per WikströmWO60
R1Dzenan SahovicWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
R1Mahdi AhmadzadeWO50
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Mattias WidengrenWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
R1Fredrik HudnerWO50
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Tobias AnderssonWO60
R1Pontus GabrielWO60
R1Oscar HildingssonWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
R1Göran GustafssonWO50
Måndag nummer 14 2018-04-09
R1Mikael LindhWO60
R1Natt NutthakornWO60
R1Sam BaradaranWO60
R1Andre LingWO60
R1Mikael LarssonWO60
R1Patrik BlombergWO60
R1Paul TsengWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-09
L1WOGöran Gustafsson05
L1WOValter Norman05
L1WOFredrik Hudner05
L1WODaniel Karlsson UBS05
L1WOKjell Tillstrand05
Måndag nummer 14 2018-04-09
L1WOWO06
L1WOWO06
L1WOWO06
L1WOWO06
L1WOLudvig Edvall06
L1WOWO06
L1WOWO06
L1WOWO06
L2WOPatrik Blomberg06
L2WOMikael Larsson06
L2WONatt Nutthakorn06
L2WOSimon Gustafsson06
L2WOTobias Andersson06
L2WODzenan Sahovic06
L2WODimitrios-Ilias Ciurar06
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
R1Håkan ÖrsbrinkWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
R1RichardcLarssonWO80
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 12 2018-04-08
R1Anders SannemoWO110
R1Anders "K" JonssonWO110
R1Andrian RisticWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
R1Peter HessedalWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
R1Nijaz GuriWO80
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 12 2018-04-08
R1Daniel RolenWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
R1Stipo JozicWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
R1Mats ElfroosWO80
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 12 2018-04-08
R1Hans PerssonWO110
R1Johan SvanbergWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
R1Stefan EricsonWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
R1Nihad GuriWO80
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 12 2018-04-08
R1Niklas HerlitzWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
L1WOMy Nguyen020
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
L1WOLazaros Zoupounidis08
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
L1Peder BrunstedtWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
L1Stefan ModinWO80
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
L1WOAndreas Pettersson 020
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
L1WOSeree Sornwong08
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-04-08
L1Håkan ByWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-04-08
L1Thomas MånssonWO80
Hallcup VT -18 Karlskoga deltävling 12 2018-04-08
L1WOKadir Ekici011
L1WOPär Hindersson011
L1WOInga-Lena Wiklund011
L1WOTony Andersson011
L1WOAdam Peteri011
L1WOJörgen Edström011
L1WOParnthip Klasontie011
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-04-03
R1Robert DimmlichWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1David LundbergWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Onon TumurWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Sebastian Törnlund WO50
R1Leif SivanderWO50
R1Max JohanssonWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Fredrik GillvingWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Gustaf AxelrydWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Per Rydholm WO50
L1Robert DimmlichWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1Petter WulcanWO50
L1WODavid Lundberg05
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOJörgen Haglund05
L1Julian HakaWO50
L1WOGöte Nigård05
L1WOAlex Embermark05
L1Sebastian Törnlund WO50
L1WOFredrik Gillving05
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOStefan Karlsson05
Måndag nummer 13 2018-04-02
R1Per WikströmWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-04-02
R1Mahdi AhmadzadeWO50
R1Alexander GrönlundWO50
Måndag nummer 13 2018-04-02
R1Mattias WidengrenWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-04-02
R1Bo BergströmWO50
R1Kirsi Rautio WO50
R1Robert ClaessonWO50
Måndag nummer 13 2018-04-02
R1Patrik BlombergWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-04-02
R1Mikael OtterströmWO50
Måndag nummer 13 2018-04-02
L1WOMikael Larsson06
L1Dimitrios-Ilias CiurarWO60
L1Simon GustafssonWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-04-02
L1WOMikael Otterström05
L1WOToraj Larki05
L1WOKirsi Rautio 05
L1WOJussi Rautio05
L1WOTobias Adler05
L1WOFariborz Moradi05
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-03-27
R1Dean VorkapicWO50
R1Gabriel DalWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Yuesong FanWO50
R1Jesper LindnerWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Julian HakaWO50
R1Pavel PetkovWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Krister TodalWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Kai KraftWO50
R1Jona NäsWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1WODaniel Tebelius05
L1WOBjörn Odelbrink05
L1Jörgen HaglundWO50
L1Robert DimmlichWO50
L1Per LöfgrenWO50
L1WOYuesong Fan05
L1Jesper LindnerWO50
L1Julian HakaWO50
L1Göte NigårdWO50
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1WOKai Kraft05
L1WOMunkhuu Tsendkhuu05
L1Michael KornWO50
L1WOUlf Lagerqvist05
Måndag nummer 12 2018-03-26
R1Paul TsengWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-03-26
R1Karl-Einar ErikssonWO50
R1Thomas RagnarssonWO50
R1Leif EdlénWO50
R1Mikael OtterströmWO50
R1Tobias AdlerWO50
Måndag nummer 12 2018-03-26
R1Elvis MiglansWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-03-26
R1Jussi RautioWO50
Måndag nummer 12 2018-03-26
L1WOPatrik Blomberg06
L1Tommy HägerströmWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-03-26
L1WOToraj Larki05
L1WOGöran Gustafsson05
L1WOMikael Otterström05
L1WOAndré Olsson05
L1WOBo Bergström05
L1WOAndreas Hägglundh05
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-25
R1Sasa JankovicWO200
NBC Söndagstävling 10-ball HCP 2018-03-25
R1Magnus PetterssonWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 10 2018-03-25
R1Jan Olof ElofssonWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-25
R1Andreas Pettersson WO200
R1Kent GustavssonWO200
R1Peter MagnussonWO200
R1Håkan ÖrsbrinkWO200
R1Stipo JozicWO200
NBC Söndagstävling 10-ball HCP 2018-03-25
L1WONijaz Guri08
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 10 2018-03-25
L1WONiklas Herlitz011
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-25
L1WOKari Viitala020
L1WOSami Korhonen020
L1WOPeter Magnusson020
L1WOKenneth Pålsson020
L1WOPeter Hessedal020
L1WOMats Andersson020
Stars Lördagstävling # 11 2018-03-24
R1Adam PeteriWO100
R1Tony AnderssonWO100
L1WOPhilip Heath Kirkhaug010
L1WOAdam Peteri010
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-03-20
R1Petrus AzarWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Jouni KaunonenWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Caj AbrahamssonWO50
R1Max JohanssonWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1r?WO50
R1Ulf CollertWO50
R1David LundbergWO50
R1Jesper LindnerWO50
R1Jens WiknerWO50
R1Kreshnik ZekaWO50
R1Lennart HoffstenWO50
L1Petrus AzarWO50
L1Göte NigårdWO50
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1Mikael KiiskiWO50
L1Petter WulcanWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOMax Johansson05
L1Jona NäsWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1WOJesper Lindner05
L1Kai KraftWO50
L1Kreshnik ZekaWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-03-19
R1Mathias BrännvallWO50
R1Fariborz MoradiWO50
R1André OlssonWO50
R1Jussi RautioWO50
R1Mahdi AhmadzadeWO50
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOMahdi Taqi Zada05
L1WOJussi Rautio05
L1WOAndré Olsson05
L1WOBo Bergström05
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-18
R1Peder BrunstedtWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-03-18
R1Pernilla GillebrantWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 9 2018-03-18
R1Jörgen AnderssonWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-18
R1Calle SandevärnWO200
R1Stefan EkmanWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-03-18
R1Edin KaradzaWO80
Måndag nummer 11 2018-03-18
R1Per WikströmWO60
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-18
L1WOSasa Jankovic020
NBC söndags 9ball HCP 2018-03-18
L1WOSamer Semaan08
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 9 2018-03-18
L1WOAdam Peteri011
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-18
L1Kari ViitalaWO200
L1Peter MagnussonWO200
NBC söndags 9ball HCP 2018-03-18
L1Christer zeijlonWO80
Måndag nummer 11 2018-03-18
L1Mikael LarssonWO60
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-03-13
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Johan StenströmWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Jan SköldWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Ulrika AnderssonWO50
R1Kai KraftWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Ulf CollertWO50
R1X13WO50
R1Göte NigårdWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Lisa hwangWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Iordanis KarassavasWO50
R1David LundbergWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Johan HultsjöWO50
L1WOJohan Stenström05
L1Jan SköldWO50
L1Julian HakaWO50
L1Michael KornWO50
L1Ulf CollertWO50
L1Göte NigårdWO50
L1WODavid Lundberg05
L1Björn HawermanWO50
L1WOJohan Hultsjö05
Måndagsgurkan UBS 2018-03-12
R1Alexander GrönlundWO50
L1WOGöran Gustafsson05
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-11
R1Calle SandevärnWO200
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 8 2018-03-11
R1Niklas HerlitzWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-11
R1Andreas Pettersson WO200
R1Stipo JozicWO200
R1Jani KempasWO200
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 8 2018-03-11
R1Anders "K" JonssonWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-11
R1Fredrik LjungbergWO200
R1Thomas LundqvistWO200
R1Håkan ByWO200
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 8 2018-03-11
R1Joakim CarlssonWO110
L1WOTomas Carlsson011
L1Kjell MagnussonWO110
L1Anders SannemoWO110
5:a-9:a Eskilstuna HCP 2018-03-11
L1WOHåkan Örsbrink020
L1WOThomas Lundqvist020
L1WOKent Gustavsson020
L1WOBenny Spångberg020
L1WOJani Kempas020
L1WOAndreas Pettersson 020
L1WOCalle Sandevärn020
Stars Lördagstävling *Special Edition* 2018-03-10
R1Per GustafsonWO100
R1Niclas MartinssonWO100
R1Johan GabrielssonWO100
R1Andrian RisticWO100
R1Hans PerssonWO100
R1Johan SvanbergWO100
L1WOTony Fransson010
L1WOHans Persson010
L1WOStellan Olofsson010
L1WOJohan Gabrielsson010
L1WONiclas Martinsson010
L1WOKent Karlsson010
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-03-06
R1Alex EmbermarkWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Max JohanssonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Jesper LindnerWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1David LundbergWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Björn HawermanWO50
R1Jan SköldWO50
R1Kai KraftWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Julian HakaWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1r?WO50
L1WODaniel Tebelius05
L1WOJesper Lindner05
L1WODavid Lundberg05
L1Lennart HoffstenWO50
L1Björn HawermanWO50
L1Michael KornWO50
L1Tomas EkwallWO50
L1Julian HakaWO50
L1WOr?05
Måndagsgurkan UBS 2018-03-05
R1Fredrik HudnerWO50
R1Dylan FrantzWO50
L1WOGöran Gustafsson05
L1WORobert Claesson05
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-03-04
R1Mladen MaticWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 7 2018-03-04
R1Thea SvanbergWO110
R1Jörgen AnderssonWO110
R1Pakorn "Coco" NimnuanWO110
R1Siwar DalloWO110
R1Pelle HerlitzWO110
R1Kadir EkiciWO110
R1Tony AnderssonWO110
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-03-04
L1WOJonas Franzén08
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 7 2018-03-04
L1WOAdam Peteri011
L1WOKadir Ekici011
L1WOAnders Sannemo011
L1WOPelle Herlitz011
L1WOKjell Magnusson011
L1WOJörgen Andersson011
L1WOThea Svanberg011
Stars Lördagstävling # 9 2018-03-03
R1Philip Heath KirkhaugWO100
R1Jörgen EdströmWO100
R1Peppe OravaWO100
L1WOPer Gustafson010
L1Rasmus KirkhaugWO100
L1Hans PerssonWO100
L2WOPeppe Orava010
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-02-27
R1Laszlo SziliWO50
R1Mats ElfroosWO50
R1Kai KraftWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Pär WellmarWO50
R1David LundbergWO50
R1Jens WiknerWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Jona NäsWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Beknazar BolotbekWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
L1WOMats Elfroos05
L1Ulrika AnderssonWO50
L1WOHassan Nasaji05
L1WOPer Rydholm 05
L1Michael KornWO50
L1WOGöte Nigård05
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1Stefan KarlssonWO50
L1Julian HakaWO50
L1WODragos Wiszniovschi05
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WOQingyi Zhao05
Måndag nummer 8 2018-02-26
R1Paul TsengWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
R1Fredrik HudnerWO50
Måndag nummer 8 2018-02-26
R1Patrik BlombergWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
R1André OlssonWO50
Måndag nummer 8 2018-02-26
R1Ludvig EdvallWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
R1Göran GustafssonWO50
Måndag nummer 8 2018-02-26
R1Tobias AnderssonWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
R1Fariborz MoradiWO50
Måndag nummer 8 2018-02-26
L1WODzenan Sahovic07
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
L1WOBo Andersson05
Måndag nummer 8 2018-02-26
L1Simon GustafssonWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
L1Mahdi AhmadzadeWO50
Måndag nummer 8 2018-02-26
L1WOMikael Larsson07
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
L1WOThomas Ragnarsson05
Måndag nummer 8 2018-02-26
L1Per WikströmWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-02-26
L1Tobias AdlerWO50
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 6 2018-02-25
R1Anders SannemoWO110
L1WOKadir Ekici011
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-02-20
R1David LundbergWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Poj Hedström WO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Bo PetersonWO50
R1Kim WidingWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1r?WO50
R1Per Rydholm WO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Mahsud AmeriWO50
R1Jona NäsWO50
R1Patrick LiljegrenWO50
R1Linus JoginWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Kai KraftWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Krister TodalWO50
R1Julian HakaWO50
R1Henrik NorellWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Jesper LindnerWO50
R1Petrus AzarWO50
L1WOHassan Nasaji05
L1WOStefan Karlsson05
L1WOKim Widing05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Per Rydholm WO50
L1WOPatrick Liljegren05
L1Linus JoginWO50
L1WOKai Kraft05
L1Ulf LagerqvistWO50
L1WOJulian Haka05
L1WOHelena Benjamin05
L1Christoffer PimenoffWO50
L1WOPetrus Azar05
Måndag nummer 7 2018-02-19
R1Natt NutthakornWO60
Måndagsgurkan UBS 2018-02-19
R1Fariborz MoradiWO50
Måndag nummer 7 2018-02-19
R1Svante LindhWO60
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO60
L1WOTobias Andersson06
Måndagsgurkan UBS 2018-02-19
L1WORobert Claesson05
Måndag nummer 7 2018-02-19
L1Patrik BlombergWO60
L1Tommy HägerströmWO60
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-18
R1Nijaz GuriWO80
R1Lazaros ZoupounidisWO80
L1WOLars Gärd08
L1Mladen MaticWO80
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-02-13
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Max JohanssonWO50
R1Patrick LiljegrenWO50
R1r?WO50
R1Nan WangWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Jona NäsWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Kai KraftWO50
R1Michael KornWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Helena BenjaminWO50
R1Johannes MelénWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Joakim AvénWO50
R1Jessika NilssonWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Petrus AzarWO50
L1Julian HakaWO50
L1WOQingyi Zhao05
L1WOMax Johansson05
L1David LundbergWO50
L1Nan WangWO50
L1WODaniel Tebelius05
L1WOKai Kraft05
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WOJohannes Melén05
L1WOJoakim Avén05
L1Jan SköldWO50
L1WOChristoffer Pimenoff05
Måndag nummer 6 2018-02-12
R1Per WikströmWO60
L1WOPontus Gabriel06
NBC Söndagstävling 10-ball HCP 2018-02-11
R1AhmadWO70
R1Lazaros ZoupounidisWO70
R1Laith ShahinWO70
L1WORichardcLarsson07
L1Jyri HalttuWO70
L1Mladen MaticWO70
Stars Lördagstävling # 8 2018-02-10
R1Tomas CarlssonWO100
R1Robert HaagWO100
L1WOPeppe Orava010
L1Per GustafsonWO100
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-02-06
R1Leif SivanderWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Pär WellmarWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Christoffer LugowskiWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Jan SköldWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Marco EkströmerWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Jona NäsWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Esa StrandmanWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Ulf CollertWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Kai KraftWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Linus JoginWO50
L1Leif SivanderWO50
L1WOPetter Wulcan05
L1WOTommi Haarmala05
L1Munkhuu TsendkhuuWO50
L1WODean Vorkapic05
L1Savvas IordanidisWO50
L1r?WO50
L1WOSabo Azar05
L1WOChristoffer Pimenoff05
L1WOYuesong Fan05
L1WOEsa Strandman05
L1WOUlf Collert05
L1WOKai Kraft05
L1Petrus AzarWO50
Måndagsgurkan UBS 2018-02-05
R1Dylan FrantzWO50
R1Bo BergströmWO50
R1Mathias BrännvallWO50
R1Göran GustafssonWO50
R1André OlssonWO50
L1WOMikael Otterström05
L1WOMartin Alm05
L1WOGöran Gustafsson05
L1WOAndrei Tita05
L1WODylan Frantz05
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-04
R1Mikael KarlssonWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-02-04
R1Andrian RisticWO110
Karlstad 9 ball HCP 2018-02-04
R1Sayah HalouiWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-02-04
R1Pelle HerlitzWO110
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-04
R1Fredrik HolmgrenWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-02-04
R1Wille ViitanenWO110
R1Adam PeteriWO110
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-04
R1Magnus PetterssonWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-02-04
R1Anders "K" JonssonWO110
Karlstad 9 ball HCP 2018-02-04
R1Pelle HerlitzWO80
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-04
L1WOThomas Månsson08
Karlstad 9 ball HCP 2018-02-04
L1WOEgils Grinups08
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-02-04
L1Mladen MaticWO80
L1Patrik GiannoglouWO80
Karlstad 9 ball HCP 2018-02-04
L1Pakorn "Coco" NimnuanWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 3 2018-02-04
L1WONiklas Edin011
L1WOFredrik Ljungberg011
L1WOAdam Peteri011
L1WOPakorn "Coco" Nimnuan011
L1WOAndrian Ristic011
Tisdagstävling Biljardpalatset 2018-01–16
R1Patrick LiljegrenWO50
R1Khurtsbileg BatbayarWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Jouni KaunonenWO50
R1David LjunghillWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Linus JoginWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Petrus AzarWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Iordanis KarassavasWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Gustaf AxelrydWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Tomas EkwallWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1David LundbergWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Kai KraftWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1r?WO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Ulf CollertWO50
L1WOKhurtsbileg Batbayar05
L1WOJouni Kaunonen05
L1WOUlf Lagerqvist05
L1WOChuka Chuluunbaatar05
L1WOMorgan Palmborg05
L1Dragos WiszniovschiWO50
L1WOPetrus Azar05
L1WOIordanis Karassavas05
L1WOGustaf Axelryd05
L1WOTomas Ekwall05
L1Yuzhou LiWO50
L1David LundbergWO50
L1Stefan KarlssonWO50
L1WOSavvas Iordanidis05
L1WOUlf Collert05
Tisdagstävling 9-ball Art Cup 2018-01-30
R1Chris DimitriouWO50
R1r?WO50
R1Marco PeppareWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Göte NigårdWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Göran KlaessonWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Kai KraftWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Tommi HaarmalaWO50
R1Christoffer PimenoffWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Tomek KrysztofikWO50
L1WOr?05
L1Tony SalameWO50
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Alex EmbermarkWO50
L1Lennart HoffstenWO50
L1Ulf LagerqvistWO50
L1Daniel TebeliusWO50
Måndag nummer 4 2018-01-29
R1Svante LindhWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-29
R1Daniel Karlsson UBSWO50
Måndag nummer 4 2018-01-29
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-29
R1Hendrik JanssonWO50
Måndag nummer 4 2018-01-29
R1Mattias WidengrenWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-29
R1André OlssonWO50
Måndag nummer 4 2018-01-29
R1Ludvig EdvallWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-29
R1Fariborz MoradiWO50
Måndag nummer 4 2018-01-29
L1WOPer Wikström07
L1Patrik BlombergWO70
L1WOPontus Gabriel07
L1Paul TsengWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-29
L1WOFariborz Moradi05
L1WOBo Bergström05
L1WOHendrik Jansson05
L1WODaniel Karlsson UBS05
NBC Söndagstävling 10-ball HCP 2018-01-28
R1Stefan EricsonWO70
R1Rickard HelanderWO70
R1Oliver LesnovskiWO70
L1WOLazaros Zoupounidis07
L1Mladen MaticWO70
L1Nijaz GuriWO70
Stars Lördagstävling # 6 2018-01-27
R1Anders "K" JonssonWO100
L1WODaniel Magnusson010
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup 2018-01-23
R1Peter BäckstrandWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Patrick LiljegrenWO50
R1Michael KornWO50
R1Hassan NasajiWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1David LundbergWO50
R1Julian HakaWO50
R1Robert DimmlichWO50
R1Yuzhou LiWO50
R1Ulf CollertWO50
R1David LjunghillWO50
R1Morgan PalmborgWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Ulf LagerqvistWO50
R1Montella IzzatWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Nan WangWO50
R1Lazaros ZoupounidisWO50
L1Peter BäckstrandWO50
L1Kai KraftWO50
L1WOMichael Korn05
L1Hassan NasajiWO50
L1Julian HakaWO50
L1Yuzhou LiWO50
L1WOPer Löfgren05
L1WOMontella Izzat05
L1Nan WangWO50
Måndag nummer 3 2018-01-22
R1Tobias AnderssonWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-22
R1Dylan FrantzWO50
R1Jussi RautioWO50
Måndag nummer 3 2018-01-22
R1Pontus GabrielWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-22
R1Linus ThorWO50
R1Fariborz MoradiWO50
Måndag nummer 3 2018-01-22
R1Sam BaradaranWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-22
R1Mikael OtterströmWO50
Måndag nummer 3 2018-01-22
L1WOAndre Ling07
L1Natt NutthakornWO70
L1Svante LindhWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-22
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOAndrei Tita05
L1WOFariborz Moradi05
L1WOToraj Larki05
L1WOAndreas Kalm05
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-01-21
R1Mladen MaticWO80
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 1 2018-01-21
R1Inga-Lena WiklundWO110
R1Johan SvanbergWO110
R1Anders SannemoWO110
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2018-01-21
L1WORichardcLarsson08
Hallcup VT-18 Karlskoga deltävling 1 2018-01-21
R1Tony AnderssonWO110
L1WOAndrian Ristic011
L1Jörgen AnderssonWO110
L1WOThea Svanberg011
L1Adam PeteriWO110
NBC Lördagstävling 5-9:a 2018-01-20
R1Jonas FranzénWO150
Stars Lördagstävling # 5 2018-01-20
R1Per GustafsonWO100
NBC Lördagstävling 5-9:a 2018-01-20
L1WOPatrik Giannoglou015
Stars Lördagstävling # 5 2018-01-20
L1WOJörgen Enoksson010
Måndag nummer 2 2018-01-15
R1Sam BaradaranWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-15
R1Michael LawnWO50
Måndag nummer 2 2018-01-15
R1Tobias AnderssonWO70
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO70
R1Dzenan SahovicWO70
R1Mattias WidengrenWO70
R1Pontus GabrielWO70
R1Natt NutthakornWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-15
R1Karl-Einar ErikssonWO50
Måndag nummer 2 2018-01-15
L1WOWO70
L1WOWO70
L1WOAndre Ling07
L1WOWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-15
L1WOBo Bergström05
Måndag nummer 2 2018-01-15
L2WONatt Nutthakorn07
L2WOMattias Widengren07
L2WOSam Baradaran07
Måndagsgurkan UBS 2018-01-15
L1WOMikael Otterström05
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 16 2018-01-14
R1Daniel RolenWO110
R1Jörgen AnderssonWO110
L1WONiklas Herlitz011
L1Kent KarlssonWO110
Tisdagstävling Biljardpalatset 2018-01-09
R1Safa MikhaWO50
R1Bengt LindWO50
R1Iordanis KarassavasWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Bo PetersonWO50
R1xx12WO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Julian HakaWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Dragos WiszniovschiWO50
R1Patrick LiljegrenWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Tomas MikaelssonWO50
R1Qingyi ZhaoWO50
R1Gustaf AxelrydWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Per LöfgrenWO50
R1Orgil ByambadorjWO50
R1Samer AlbaziWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Yuesong FanWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOBengt Lind05
L1Iordanis KarassavasWO50
L1Petter WulcanWO50
L1xx12WO50
L1Julian HakaWO50
L1WODragos Wiszniovschi05
L1r?WO50
L1WOTomas Mikaelsson05
L1Qingyi ZhaoWO50
L1Björn OdelbrinkWO50
L1Henrik AnderssonWO50
L1Kai KraftWO50
L1Dean VorkapicWO50
L1WOSamer Albazi05
L1Yuesong FanWO50
Måndag nummer 1 2018-01-08
R1Dzenan SahovicWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-08
R1Bo BergströmWO50
Måndag nummer 1 2018-01-08
R1Dimitrios-Ilias CiurarWO70
R1Patrik BlombergWO70
L1WOTomas Dahlström07
L1Ludvig EdvallWO70
L1Mikael LindhWO70
Måndagsgurkan UBS 2018-01-08
L1WOTobias Adler05
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 15 2018-01-07
R1Philip Heath KirkhaugWO110
Nyårscup 10-Ball se Facebook 2018-01-07
R1Hanna BarsumWO50
R1Jan SköldWO50
R1Stefan KarlssonWO50
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 15 2018-01-07
R1Thea SvanbergWO110
Nyårscup 10-Ball se Facebook 2018-01-07
R1Sebastian LarssonWO50
R1Conny FrodigWO50
R1Robin LundbergWO50
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 15 2018-01-07
L1WOHans Persson011
Nyårscup 10-Ball se Facebook 2018-01-07
R1Safa MikhaWO50
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 15 2018-01-07
L1Jörgen AnderssonWO110
Nyårscup 10-Ball se Facebook 2018-01-07
R1Yuesong FanWO50
R1Kai KraftWO50
R1Thomas StadlerWO50
R1Petrus AzarWO50
R1Julian HakaWO50
R1Leif EdlénWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Lennart HoffstenWO50
L1WOJari Rautio05
L1Savvas IordanidisWO50
L1Rasmus RasmussonWO50
L1Pär WellmarWO50
L1Sabo AzarWO50
L1WOMikael Kiiski05
L1Daniel TebeliusWO50
L1Jussi RautioWO50
Stars Lördagstävling # 4 2018-01-06
R1Tony AnderssonWO100
L1WOJörgen Edström010
Jultävling Eskilstuna 2017-12-22
R1Stipo JozicWO50
R1Jarmo TalvénWO50
R1Peter HessedalWO50
R1Andreas Pettersson WO50
R1Håkan ByWO50
R1Toivo NissinenWO50
L1WOSeree Sornwong05
L1Petter OhlssonWO50
L1Peder BrunstedtWO50
L1WOUlf Johansson 05
L1WOGlenn Andersson05
L1Jorma TimonenWO50
Tisdsgstävling 9-ball på Palatset 2017-12-19
R1Alex EmbermarkWO50
R1Ronan KennedyWO50
R1Suleman Kukka SalamWO50
R1Rickard RenströmWO50
R1Sabo AzarWO50
L1WOJörgen Haglund05
L1Lennart HoffstenWO50
L1WOTommi Haarmala05
L1Gustaf AxelrydWO50
Måndagsgurkan UBS 2017-12-18
R1Mathias BrännvallWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Dylan FrantzWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Jonas NordinWO50
R1Kjell TillstrandWO50
R1Hendrik JanssonWO50
L1WOHendrik Jansson05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOMikael Otterström05
L1WOJonas Nordin05
L1WOFariborz Moradi05
L1WOAndreas Hägglundh05
L1WOMathias Brännvall05
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 14 2017-12-17
R1Peter Eriksson WO110
R1Adam PeteriWO110
L1WOInga-Lena Wiklund011
L1Daniel RolenWO110
Slutspel 9-Ball Art Cup Höst 2017 SBS 2017-12-12
R1Kai KraftWO50
R1WOUlf Collert05
R1Daniel TebeliusWO50
R1WOChuka Chuluunbaatar05
R1Lennart HoffstenWO50
R1WONicklas Johansson05
R1Dean VorkapicWO50
R1WOSavvas Iordanidis05
L1WOStefan Karlsson05
L1Krister TodalWO50
L1Poj Hedström WO50
L1Göte NigårdWO50
Måndagsgurkan UBS 2017-12-11
R1Daniel Karlsson UBSWO50
L1WOFariborz Moradi05
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna - Sista !! 2017-12-10
R1Petter OhlssonWO200
R1Lazaros ZoupounidisWO200
L1WOLazaros Zoupounidis020
L1WOPetter Ohlsson020
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS 2017-12-05
R1Ronan KennedyWO50
R1Petar StefanovWO50
R1Johan HultsjöWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Stefan KarlssonWO50
L1Lennart HoffstenWO50
Måndag nr16 2017-12-04
R1Svante LindhWO60
Måndagsgurkan UBS 2017-12-04
R1Mathias BrännvallWO50
R1Hendrik JanssonWO50
R1Fredrik HudnerWO50
Måndag nr16 2017-12-04
R1Mikael LindhWO60
Måndagsgurkan UBS 2017-12-04
R1André OlssonWO50
Måndag nr16 2017-12-04
R1Natt NutthakornWO60
Måndagsgurkan UBS 2017-12-04
R1Fariborz MoradiWO50
R1Andreas HägglundhWO50
Måndag nr16 2017-12-04
R1Sam BaradaranWO60
Måndagsgurkan UBS 2017-12-04
R1Andrei TitaWO50
Måndag nr16 2017-12-04
L1WOTobias Andersson06
L1Patrik BlombergWO60
L1WOPer Wikström06
L1Ludvig EdvallWO60
Måndagsgurkan UBS 2017-12-04
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOThomas Ragnarsson05
L1WOBo Bergström05
L1WOKjell Tillstrand05
L1WOJohan Svanberg05
L1WOHendrik Jansson05
L1WOTony Åberg05
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-12-03
R1Fredrik LjungbergWO200
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 13 2017-12-03
R1Hans PerssonWO110
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-12-03
R1Jorma TimonenWO200
R1Mikael HenrikssonWO200
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 13 2017-12-03
R1Jörgen EdströmWO110
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-12-03
R1My NguyenWO200
R1Mikael BlomkvistWO200
R1Peter MagnussonWO200
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 13 2017-12-03
R1Tony AnderssonWO110
L1WOTomas Carlsson011
L1Inga-Lena WiklundWO110
L1Andrian RisticWO110
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-12-03
L1WOPeter Magnusson020
L1WOMikael Blomkvist020
L1WOMy Nguyen020
L1WOPeter Viitanen020
L1WOJorma Timonen020
L1WOHåkan By020
Tisdagstävling 9-Ball Art Cup SBS 2017-11-28
R1QWO50
R1Toraj LarkiWO50
R1Rickard RenströmWO50
R1Orgil ByambadorjWO50
R1Sabo AzarWO50
R1Kai KraftWO50
R1Leif SivanderWO50
R1Pavel PetkovWO50
R1Linus JoginWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Per Rydholm WO50
R1Laith AlbanaaWO50
R1Jörgen HaglundWO50
R1Gabriell CoskunWO50
R1Petter WulcanWO50
R1Björn OdelbrinkWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Hanna BarsumWO50
R1Krister TodalWO50
R1Stefan KarlssonWO50
R1Ulf CollertWO50
R1David LundbergWO50
R1Daniel TebeliusWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Dean VorkapicWO50
R1Göte NigårdWO50
R1Nicklas JohanssonWO50
R1Julian HakaWO50
R1X12WO50
L1QWO50
L1WOOrgil Byambadorj05
L1Sabo AzarWO50
L1Leif SivanderWO50
L1WOEnkhtuwshin Erdenekhuu05
L1WOLaith Albanaa05
L1Chuka ChuluunbaatarWO50
L1Gabriell CoskunWO50
L1WOLennart Hoffsten05
L1WOKrister Todal05
L1Tommi HaarmalaWO50
L1Ulf CollertWO50
L1WOAlex Embermark05
L1Dean VorkapicWO50
L1Khurtsbileg BatbayarWO50
L1Julian HakaWO50
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
R1Mikael BlomkvistWO200
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
R1Mahdi AhmadzadeWO50
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
R1Thomas LundqvistWO200
R1Peder BrunstedtWO200
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
R1Daniel Karlsson UBSWO50
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
R1Mikael HenrikssonWO200
R1Calle SandevärnWO200
R1Jorma TimonenWO200
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
R1Jussi RautioWO50
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
L1WOJorma Timonen020
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
L1WOJussi Rautio05
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
L1WOCalle Sandevärn020
L1WOMikael Henriksson020
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
L1WOErik Lindh05
5:a-9:a Hösttouren Eskilstuna 2017-11-27
L1WOHåkan Örsbrink020
L1WOThomas Lundqvist020
L1WOKari Viitala020
Måndagsgurkan UBS 2017-11-27
L1WOBo Bergström05
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2017-11-26
R1Samer SemaanWO80
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
R1Jörgen EdströmWO110
Måndag nr15 2017-11-26
R1Patrik BlombergWO50
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2017-11-26
R1Mattias LarssonWO80
R1Fredrik RynellWO80
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
R1Inga-Lena WiklundWO110
Måndag nr15 2017-11-26
R1Natt NutthakornWO50
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2017-11-26
R1Daniel BromanWO80
Måndag nr15 2017-11-26
R1Ludvig EdvallWO50
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2017-11-26
R1Mats ErikssonWO80
R1Albin Haraldsson WO80
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
R1Tony AnderssonWO110
Måndag nr15 2017-11-26
R1Dzenan SahovicWO50
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
L1WOAdam Peteri011
Måndag nr15 2017-11-26
L1WOJohannes Ottosson05
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
L1Kadir EkiciWO110
Måndag nr15 2017-11-26
L1Andre LingWO50
L1WOMikael Lindh05
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 12 2017-11-26
L1Ali AhmadiWO110
Måndag nr15 2017-11-26
L1Tomas DahlströmWO50
NBC Söndagstävling 9-ball HCP 2017-11-26
L1WOThomas Månsson08
L1WOMats Eriksson08
L1WOJohannes Cakar08
L1WOFredrik Rynell08
L1WOMattias Larsson08
L1WORichardcLarsson08
Karlskoga Open 2017 Scotch Dubbel 9-Ball 2017-11-25 & 2017-11-26
R1Johan SvanbergWO110
R1Adam rydströmWO110
R1Daniel RolenWO110
R1Muhammed MehdiWO110
R1Morgan CederströmWO110
L1WO011
L1WOAndreas Wester011
L1WOJohn Ekholm011
L1WODaniel Rolen011
L1WORobin Törnqvist011
Måndagsgurkan UBS 2017-11-20
R1Hendrik JanssonWO50
R1Andrei TitaWO50
R1Jonas TibblinWO50
R1Bo BergströmWO50
R1Andreas HägglundhWO50
R1Toraj LarkiWO50
L1WOToraj Larki05
L1WOMahdi Ahmadzade05
L1WOBo Bergström05
L1WOJonas Tibblin05
L1WOJari Rautio05
L1WOJussi Rautio05
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien) 2017-11-19
R1Chaly BerglingWO200
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 11 2017-11-19
R1Adam PeteriWO110
Måndag nr14 2017-11-19
R1Sam BaradaranWO50
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien) 2017-11-19
R1Seree SornwongWO200
R1Andreas Pettersson WO200
Måndag nr14 2017-11-19
R1Mikael LindhWO50
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien) 2017-11-19
R1Ulf Hjälmvall WO200
Måndag nr14 2017-11-19
R1Svante LindhWO50
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien) 2017-11-19
R1Jarmo TalvénWO200
Måndag nr14 2017-11-19
R1Hans NordströmWO50
Hallcup HT-17 Karlskoga deltävling 11 2017-11-19
L1WOJörgen Andersson011
Måndag nr14 2017-11-19
L1WOAndre Ling05
L1Patrik BlombergWO50
L1WODimitrios-Ilias Ciurar05
L1Natt NutthakornWO50
5:a-9:a Eskilstuna (Höstserien) 2017-11-19
L1WOJorma Timonen020
L1WOKenth Gustavsson020
L1WOUlf Hjälmvall 020
L1WOAndreas Pettersson 020
L1WOChaly Bergling020
Tisdagstävling 9-ball Art Cup SBS 2017-11-14
R1Ulf CollertWO50
R1Petrus AzarWO50
R1QWO50
R1Enkhtuwshin ErdenekhuuWO50
R1Mikael KiiskiWO50
R1Alex EmbermarkWO50
R1Meriam AlegreWO50
R1Jesper LindnerWO50
R1Savvas IordanidisWO50
R1Munkhuu TsendkhuuWO50
R1X12WO50
R1Chuka ChuluunbaatarWO50
R1Lennart HoffstenWO50
R1Adrian WeissWO50
R1Pavel PetkovWO50
R1Julian HakaWO50
R1Sabo AzarWO50
R1